Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przez przypadek natknąłem się na "Togo". Zobaczyłem, ze główną rolę gra Willem Dafoe, to wystarczyło żeby mnie przekonać i nie zawiodłem się ani odrobinę. Świetny film oparty na faktach, genialne widoki, jak zwykle świetny Willem. Jeśli ktoś nie widział to szczerze polecam, można obejrzeć z rodziną i nawet młodszymi dzieciakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem film John Rambo fajnie po paru latach obejrzeć go jeszcze raz na dużym telewizorze w dobrym sprzętem grającym,ale mam pytanko Czy ktoś się orientuje jaki zegarek miał Sylvester Stallone w tym filmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wczoraj obejrzałam. Może mało kobiece kino, ale co tam Wydaje mi się, że miał Pama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy był polecany film "Green Book" :)

Jak nie będzie podobał się, to zwracam za bilety :P:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie wiem czy był polecany film "Green Book" :)

Jak nie będzie podobał się, to zwracam za bilety :P:lol:

Oglądałem w Sylwestra. Dzieci nad morzem, więc postanowiliśmy z żoną, że Nowy Rok przywitamy z filmami, na które nie było czasu. Ja też polecam, świetny Vigo Mortensen, zupełnie inny od tego, którego znamy z Władcy Pierścieni :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy był polecany film "Green Book" :)

Jak nie będzie podobał się, to zwracam za bilety

Do Green Book się przymierzam już jakiś czas i zawsze czasu brak. Na liście mam też wspomniany wyżej 1917.

Zamiast tego oglądam "Lucyfera" na Netflixie

 

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem film John Rambo fajnie po paru latach obejrzeć go jeszcze raz na dużym telewizorze w dobrym sprzętem grającym,ale mam pytanko Czy ktoś się orientuje jaki zegarek miał Sylvester Stallone w tym filmie.

Pama

 

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Green Book się przymierzam już jakiś czas i zawsze czasu brak. Na liście mam też wspomniany wyżej 1917.

Zamiast tego oglądam "Lucyfera" na Netflixie

To masz dwie dobre pozycje na weekend :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W najbliższym czasie wybieram się na Krainę Lodu 2. Zdam relację ;-) Miałem coś pisać o ostatnim epizodzie SW, ale tak po prawdzie, to nie bardzo jest o czym...

 

A jutro finałowy odcinek 3 sezonu Watahy. Dobrze, że mam HBO GO i nie muszę czekać do 20tej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie wybieram się na Krainę Lodu 2. Zdam relację ;-)

Byłem niedawno z dzieckiem i nie polecam. Tragedii nie ma, ale mało akcji i w ogóle trochę na siłe i bez pomysłu zrobione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Byłem niedawno z dzieckiem i nie polecam. Tragedii nie ma, ale mało akcji i w ogóle trochę na siłe i bez pomysłu zrobione

Ja właśnie z dzieciakami się wybieram i trochę nie mam wyjścia. Najwyżej prześpię się w fotelu kinowym ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam dni kinowe z dziećmi widzieliśmy ostatnio:

Krainę lodu 2 - dzieci były zadowolone,

Jumanji 2 - fajny film dzieci też zadowolone,

Urwis - też fajna bajka i dzieci też zadowolone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No więc 3 sezon Watahy już za mną. Nie będę spoilerował :D Napiszę tylko, że to ostatni odcinek był bardzo dobrym zwieńczeniem ...3 sezonów tego serialu i poza jednym drobiazgiem, nie widzę potencjału na więcej ;) Generalnie podtrzymuję opinię, że to najlepszy polski serial, jaki widziałem, od czasu Alternatyw 4 i Zmienników.

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A Belfra widziałeś? Tylko sezon 1 mogę polecić 2 padaka

Tak, widziałem 1 sezon, jak jeszcze Canal+ miałem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A ślepnąc od świateł.

Odwróceni.

Pakt.

Nie wszystko oglądam... Ślepnąc od świateł nie wciągnął mnie. Pozostałych nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ślepnąc..." mi się podobało, może dlatego, że wcześniej czytałem książkę i słuchałem audiobooka.

Z ostatnich seriali, które mnie wciągnęły to na pewno "Wataha" "Wikingowie" i oczywiście - mimo dość mieszanych odczuć, bo oczekiwań nie miałem żadnych - "Wiedźmin"

Co do filmów pełnometrażowych: przysiadłem ostatnio do drugiej części "To" . Pierwsza ok, ale druga to po prostu kupa. Tyle w temacie. Zdzierżyłem 30 minut, szkoda tego czasu bo mogłem robić wtedy co innego np drapać się w tyłek, więcej satysfakcji. Trudno.

Na weekend planuję seansik " Pewnego razu w Ameryce" Dziwne, że do tej pory jeszcze go nie oglądałem, hmm

Edytowane przez Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

To-rozdział drugi: jak wyżej. Pierwsza część to nawet przyzwoity horror.

Druga to jakaś przygodówka, połączenie Indiany Jonesa i Goonies (<=świetny film) z elementami horroru "wyskakiwanego." Nędza, a szkoda bo i historia ciekawa, i aktorzy dobrzy.


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc 3 sezon Watahy już za mną. Nie będę spoilerował :D Napiszę tylko, że to ostatni odcinek był bardzo dobrym zwieńczeniem ...3 sezonów tego serialu i poza jednym drobiazgiem, nie widzę potencjału na więcej ;) Generalnie podtrzymuję opinię, że to najlepszy polski serial, jaki widziałem, od czasu Alternatyw 4 i Zmienników.

 

serial Kruk ( szepty słychać po zmroku ) jest zaje...sty - polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

serial Kruk ( szepty słychać po zmroku ) jest zaje...sty - polecam

Dzięki za rekomendację. To polski serial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

skończyłem Watahę - znakomity serial

ja właśnie skończyłem ostatni odcinek - dla mnie to najlepszy serial naszej produkcji. Pamiętam, jak zaczynałem oglądać pierwszy sezon - to było chyba wtedy, gdy siedziałem w domu ze złamanym obojczykiem i oglądało się co popadło dla zabicia czasu :P Podszedłem do tego serialu bez żadnych oczekiwań, nie czytałem żadnych recenzji - i chyba nigdy nie byłem tak pozytywnie zaskoczony. 

 Naszła mnie tez mała refleksja nt gry Popławskiej - ten serial nie byłby taki dobry bez niej a jakiś czas temu podjąłem próbę obejrzenia "kobiet mafii 2" (wytrzymałem 30 min) - jak ona mogła zagrać w czymś takim, nie mam pojęcia  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.