Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Recommended Posts

Trochę zakręcony ,wszyscy tak zachwycali się więc obejrzałem fajerwerków nie było ale w sumie jest OK .

Wczoraj oglądałem "Czarny Mercedes" bardzo fajny Polski film . Główną rolę zagrał Żmijewski krótko Linda.Polecam.

Altered Carbon s2 - fajny, dobrze się to oglądało, wciągnąłem dość szybko tak jak sezon pierwszy. Nowy Takeshi dał radę :)

W sumie mógłby się skończyć trochę inaczej No ale jest jak jest.

Właśnie skończyłem oglądać film "Legiony" Polecam :)

Nie żyje Max von Sydow...

post-34987-0-02761200-1583764656_thumb.png

Edited by fidelio

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

A ja świeżo po Rambo pięć. Film ok, choć to jednak nie nasz kochany Rambo z lat młodości.

Kończę powoli „Too Old To Die Young” na Amazon Prime. Genialna opowieść. Ten klimat. Czysty formalizm. Dla fanów Nicolasa Windinga Refna pozycja obowiązkowa.

ChronoDB (aplikacja dla twoich zegarków): Windows, macOS, Android

Wczoraj oglądałem fajną komedię "Jexi" :)

Coś podobnego kiedyś Polacy nakręcili Z Borysem Szycem że rozmawiał z nawigacją a w tej komedii gość rozmawia z telefonem który się w nim zakochał.

O wiele lepszy niż ten Polski film. :)

Dla fanów serii Sicario albo dla tych którym zwyczajnie się podobało polecam serial Zero zero zero na HBO. Klimat i tematyka równolegle. I równie mocne albo mocniejsze. Mafia kalabryjska, gangusy z Meksyku, amerykański pośrednik, jihadysci. Dzieje się.

Dla fanów serii Sicario albo dla tych którym zwyczajnie się podobało polecam serial Zero zero zero na HBO. Klimat i tematyka równolegle. I równie mocne albo mocniejsze. Mafia kalabryjska, gangusy z Meksyku, amerykański pośrednik, jihadysci. Dzieje się.

No i mnie namówiłeś wczoraj zacząłem oglądać " zero zero zero" zapowiada się całkiem fajnie :)

A ja polecam Gomorra 4 sezony na HBO .

zero zero zero- klimat fajny ale jednak opowieśc o gangusach z Meksyku którzy wcześniej byli żołnierzami i zostali tymi złymi do mnie jakoś nie przemawia.Czegoś tu brakuje,dużo nie domówień.Cześc o przewozie koki świetna.Szczególnie perypetie jakie maja po drodze.Klimat wokół dzihadzistów idealnie pokazuje że to całkowicie inna kultura.Serial na plus ale momentami nie trzyma sie przysłowiowej kupy

Ja zacząłem oglądać ten serial. Jako wielki miłośnik Gomorry, nie mogłem przejść obojętnie, ale ZeroZeroZero jak dla mnie to porażka. Za dużo się dzieje w jednym momencie, przez co nie można wejść w żaden z tych światów na 100%. Ja nie czułem klimatu w ogóle Gomorra jak dla mnie była arcydziełem gatunku, surowość klimatu chłonąłem z każdym odcinkiem. Jeżeli ktoś nie oglądał Gomorry, to szczerze polecam. W moim TOP10 baaardzo wysoko

Dawaj Twoje top 10. Może będzie coś czego nie widziałem.

Nie wiem czy trafie w gusta, bo w serialach preferuje komedie, ale coś podrzucę :) Kolejność losowa i to raczej nie ścisła lista TOP10, ale te seriale na szybko mogę polecić:

Friends

Gomorra

The Sopranos

Mad Men

The Young Pope / The New Pope 

Scrubs

Modern Family

New Girl (do sezonu 4)

Community

Better Call Saul

BoJack Horsman

The Afair

Peaky Blinders

Wallander

PitBull (z M. Dorocińskim)

Californication

Sons of Anarchy

The Leftovers

Jestem też na FilmWebie w razie co

W klimacie Gomorry jest  serial Suburra https://www.filmweb.pl/serial/Suburra-2017-789806  mogę polecić serial. Natomiast ZeroZeroZero  szału nie robi porównujac ze wspomnianymi Narcos czy Gomorra. 

Do listy seriali dodam Breaking Bad, Banshee, Wikingów i Czarną listę.  Dwa ostatnie do pewnego momentu.Wikingowie do czasu, gdy kierownikiem był Ragnar, pozniej z robili z niego przysłowiową memeję . Czarna lista, gdy były zwroty akcji, bo pozniej to przeciąganie w czasie  tzw ''odcinanie kuponow''. 

0 0 0 ma w pewnych momentach klimat dośc ciekawy.początek średni jednak rozkręca sie.Motyw mafii byłych wojskowych słaby i jak kolega wyżej wspomnial chaotyczny i w pewnych momentach nie wiadomo o co chodzi i co z czego wynika.Jak np scena gdy wojskowy wpada do baru aby zabić swojego kolege z kompanii.Wchodzi a tam jacyś kolesie na piętrze dyskoteki z nim wzrokowo komunikują się.Dość spora dawka nie dociągnięc.Jednak klimat GOMORY udziela się.

Narcos jest rewelacyjny. Ale 2 pierwsze sezony. Brutalne mięsiste kino. Aż strach pomyśleć ile dla tych ludzi znaczy ludzkie życie.

Ja teraz zabieram się za Westworld