Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

A na Pachołek w Oliwie powędrowała Eterna - w końcu zegar podróżniczy :-)

post-48855-0-35093500-1453037992_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wlkp już ferie...

Super :) Ale fotka raczej nie z Wlkp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że przypasował ten Stenek....teoretycznie nie moja bajka ale coś w nim jest.....widziałbym go na brązowym zamszowym pasku bez wykończeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Leżał to podniosłem.

 

Mi też się przydarzyło ;)

 

Gratuluję, świetny początek roku :D  ;). Ja też dzisiaj miałem fart, bo znalazłem taki okaz...

 

apromw7.jpg

 

:D  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze dlugo nie lezaly, bo jeszcze by zardzewialy :P;)

Edytowane przez Angelo

Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, świetny początek roku :D  ;). Ja też dzisiaj miałem fart, bo znalazłem taki okaz...

 

 

 

:D  ;)

 

Oooo to się dobrze składa bo ja właśnie taki zgubiłem.... To jest co prawda 15300 a ja "zgubiłem" 15400 ale kto go tam wie, czy się nie zmniejszył w śniegu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Oooo to się dobrze składa bo ja właśnie taki zgubiłem.... To jest co prawda 15300 a ja "zgubiłem" 15400 ale kto go tam wie, czy się nie zmniejszył w śniegu ;)

 

Trochę to zmniejszenie nie pasuje, bo o ile w kontekście koperty i indeksów jeszcze jakoś by ta teoria uszła, to w przypadku logo AP, ciężko dopasować . Logo w 15400 jest znacznie pomniejszone i umieszczone niżej niż w 15300 . Poza tematem, odnośnie Audemars Piguet, od jutra zaczyna się SIHH 2016 więc AP Club znów ożyje .

Edytowane przez Magik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że przypasował ten Stenek....teoretycznie nie moja bajka ale coś w nim jest.....widziałbym go na brązowym zamszowym pasku bez wykończeń.

Przypasowala mi kolorystyka, na bransolecie bardzo wygodne się nosi, ale to chyba jednak fotka pozegnalna.

Edytowane przez mazik77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, świetny początek roku :D  ;). Ja też dzisiaj miałem fart, bo znalazłem taki okaz...

 

:D  ;)

a to podroba jest czy orginal bo nie widac po zdjeciu :D?


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałem po nocy w pracy i dalej ciemno ;o dobrze że na GMT widać że to jeszcze nie noc :P

 

Fajny jest! Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90aeff6a503298bed4198050dec0b5ec.jpg

 

Sent from my E6653 using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałem po nocy w pracy i dalej ciemno ;o dobrze że na GMT widać że to jeszcze nie noc :P

 

 

To zdjęcie w końcu pokazuje, to czego nie dają rendery i zdjęcia reklamowe - urok tarczy. Jest smacznie!

Podobnie zresztą jest z Hammim Pilotem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.