Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Posek

Dzięki uprzejmości i życzliwej obsłudze naszego kolegi, nabyłem Airmana.

 

 

63020418111277613748.jpg

Edytowane przez Posek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większego zdjęcia niż 40mln pikseli nie udało się wkleić na forum? :huh:

Jak chcesz, to wrzuce 35mln - moze bedziesz wiedzial, o czym w ogole mowisz.

No bo po co? Jeszcze czas na zmniejszanie tracić...phi! ;)

Zdjecie z telefonu - po wrzuceniu sprawdzilem, jak sie wyswietla i nie bylo w pelnym rozmiarze - w czym problem? Edytowane przez JED

Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, to wrzuce 35mln - moze bedziesz wiedzial, o czym w ogole mowisz.

Zdjecie z telefonu - po wrzuceniu sprawdzilem, jak sie wyswietla i nie bylo w pelnym rozmiarze - w czym problem?

 

W tym, że  w regulaminie są podane maksymalne rozmiary zdjęć. Takie postępowanie to delikatnie mówiąc brak szacunku dla innych użytkowników, zwłaszcza posiadających słabsze łącza. Krótko zaś i dosadnie mówiąc - słoma w butach i buractwo.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, to wrzuce 35mln - moze bedziesz wiedzial, o czym w ogole mowisz.

Zdjecie z telefonu - po wrzuceniu sprawdzilem, jak sie wyswietla i nie bylo w pelnym rozmiarze - w czym problem?

 

Tak, to problem, bo mnie Twój post przy stacjonarnym, umiarkowanie szybkim internecie wczytywał się pół minuty.

 

Współczuję osobom, które muszą przeglądać forum na słabym WiFi, albo na telefonach komórkowych, nie mając jebonitowych srajfonów za pierdyliard z kosmicznym LTE :blink:

JED chyba jednak zakłada, że takich osób nie ma, bo

w czym problem?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akis, gratuluję. Na Twoim słusznym nadgarstku leży idealnie.

To on nie ma daty ?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym, że  w regulaminie są podane maksymalne rozmiary zdjęć. Takie postępowanie to delikatnie mówiąc brak szacunku dla innych użytkowników, zwłaszcza posiadających słabsze łącza. Krótko zaś i dosadnie mówiąc - słoma w butach i buractwo.

 

Sloma i buractwo?

Jakies kompleksy masz? Bo troche Cie ponioslo.

 

Tak, to problem, bo mnie Twój post przy stacjonarnym, umiarkowanie szybkim internecie wczytywał się pół minuty.

 

Współczuję osobom, które muszą przeglądać forum na słabym WiFi, albo na telefonach komórkowych, nie mając jebonitowych srajfonów za pierdyliard z kosmicznym LTE :blink:

JED chyba jednak zakłada, że takich osób nie ma, bo

JED nie ma "srajfona za pierdyliard z kosmicznym LTE"

Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,też mi się podoba..Jakoś ostatnio nie sprzedaję moich ulubieńców..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

JED, jest takie ładne słowo "przepraszam"

Jak ktoś go nie zna to z buraka wyłazi słoma.

 

Na spokojnie przemyśl to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam? To do mnie?

Ja mam przepraszac?! A za co?

Za to, ze ktos mi zarzucil buractwo (!!!!), bo wkleilem link do za duzego zdjecia?!

I ta forma, to wlasnie jest sloma i buractwo - jak rowniez jakies pseudosmieszne teksty o srajfonach i LTE.

Zamiast napisac, na jakimkolwiek poziomie, ze troche za duze, ze klopot, bo sie powoli ludziom otwiera, etc.?

JA mam przepraszac?!

Wolne zarty.

Edytowane przez JED

Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Przepraszam? To do mnie?

Ja mam przepraszac?! A za co?

Za to, ze ktos mi zarzucil buractwo (!!!!), bo wkleilem link do za duzego zdjecia?!

I ta forma, to wlasnie jest sloma i buractwo - jak rowniez jakies pseudosmieszne teksty o srajfonach i LTE.

Zamiast napisac, na jakimkolwiek poziomie, ze troche za duze, ze klopot, bo sie powoli ludziom otwiera, etc.?

JA mam przepraszac?!

Wolne zarty.

 

Wyluzuj trochę, przestaw swojego Galaxy Note na mniejszą rozdziałkę jak robisz zdjęcie na forum i już. Tarant napisal o co chodzi. Mi post otwierał sie wieki, bo co z tego, że jak napisałeś "nie było w pełnym rozmiarze." Zgoda... wyswietlało się nie w pełnym, bo silnik forum dopasowuje zdjecia do okna, ale to zdjecie dalej miało ponad 3MB co oznacza, że wstawiane na forum nie ma prawa działać dobrze. Koledzy moze trochę zbyt dosadnie zwrócili uwagę, ale też nie unoś sie, bo wystarczyło wstawić zdjęcie np. 800x600 i byłoby ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z rzadka się noszę z ruskimi, ale jako, że dziś dotarł do mnie od kolegi Szlamfajera genialny pasek od rymarza z Pragi (podejrzewam, że z Pragi, ale z 1978 roku ;)), nie mogłem sobie odmówić przyjemności

vmv0.jpg

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj trochę, przestaw swojego Galaxy Note na mniejszą rozdziałkę jak robisz zdjęcie na forum i już. Tarant napisal o co chodzi. Mi post otwierał sie wieki, bo co z tego, że jak napisałeś "nie było w pełnym rozmiarze." Zgoda... wyswietlało się nie w pełnym, bo silnik forum dopasowuje zdjecia do okna, ale to zdjecie dalej miało ponad 3MB co oznacza, że wstawiane na forum nie ma prawa działać dobrze. Koledzy moze trochę zbyt dosadnie zwrócili uwagę, ale też nie unoś sie, bo wystarczyło wstawić zdjęcie np. 800x600 i byłoby ok.

Rowniez wystarczyloby napisac dosadnie, a nie chamsko i buracko (cytujac), ze wstawilem za duze zdjecie, etc.

Pomijam fakt, kto to napisal, bo to juz jest kuriozum.

Poklepujcie sie dalej.


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jed brachu, lubię Cie, ale pitolisz teraz ...

Chyba nie masz "syndromu Mcintosh-a" który zawsze musiał mieć we wszystkim rację i ostatnie zdanie :) Szkoda by było ...

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wystarczyłoby" to myśleć od początku. Ale cóż...

 

Zaś co do chamstwa i buractwa - podtrzymuję. I dlaczego to ja akurat nie mogę nazywać tak pewnych postaw ? A chodziło nie o tyle sam fakt wklejenia takiego monstrum (miało jakieś 4000 x 3000 pikseli), tylko o sposób reagowania na uwagi. Zacytuję raz jeszcze:

Jak chcesz, to wrzuce 35mln - moze bedziesz wiedzial, o czym w ogole mowisz.
Zdjecie z telefonu - po wrzuceniu sprawdzilem, jak sie wyswietla i nie bylo w pelnym rozmiarze - w czym problem?

 

Kilka postów wcześniej zamieściłem zdjęcie Omegi. Też mam sporą matrycę w telefonie, a zmniejszanie w nim rozdzielczości przynosi kiepskie efekty.Ponieważ byłem poza domem, specjalnie ściągnąłem na dostępny komputer programik do zmniejszania zdjęć, przesłałem zdjęcie na pocztę i zmniejszyłem je do formatu 800 x 600. Żeby nikt nie miał z nim problemów. Jestem zapewne idiotą. Czujesz się usatysfakcjonowany?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz może i szybko się obraża, ale ma ogromną wiedzę i przeważnie miał rację w tym co pisał ;)

Porównywanie JEDa do Mariusza w jakimkolwiek kontekście jest raczej nie na miejscu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy. Pasek handmade ?

 

Nie, to akurat BOB ;-)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia? Podoba mi się bardzo. Miałem na niego wielką ochotę :)

 

Bardzo mi podszedł, spełnia moje codzienne "pracowe" potrzeby - bardzo fajny rozmiar, look vintage, dość elegancki a WR200...  Wiedziałem, że mi podpasi ale niespodziewanie jestem zauroczony:-)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x6vk.jpg

 

tndr.jpg

Edytowane przez y60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz może i szybko się obraża, ale ma ogromną wiedzę i przeważnie miał rację w tym co pisał ;)

Porównywanie JEDa do Mariusza w jakimkolwiek kontekście jest raczej nie na miejscu ;)

 Mam inne odczucia, wybacz. ;)

y60 - fajny sikor!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.