Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Jed brachu, lubię Cie, ale pitolisz teraz ...

Chyba nie masz "syndromu Mcintosh-a" który zawsze musiał mieć we wszystkim rację i ostatnie zdanie :) Szkoda by było ...

Pzdr.

Dzieki za mile zdanie.

Nie, nie mam.

Ale lubie walczyc o swoje, a ponizej jest proba wyjasnienia wszystkiego.

"Wystarczyłoby" to myśleć od początku. Ale cóż...

 

Zaś co do chamstwa i buractwa - podtrzymuję. I dlaczego to ja akurat nie mogę nazywać tak pewnych postaw ? A chodziło nie o tyle sam fakt wklejenia takiego monstrum (miało jakieś 4000 x 3000 pikseli), tylko o sposób reagowania na uwagi. Zacytuję raz jeszcze:

Jak chcesz, to wrzuce 35mln - moze bedziesz wiedzial, o czym w ogole mowisz.

Zdjecie z telefonu - po wrzuceniu sprawdzilem, jak sie wyswietla i nie bylo w pelnym rozmiarze - w czym problem?

 

 

Kilka postów wcześniej zamieściłem zdjęcie Omegi. Też mam sporą matrycę w telefonie, a zmniejszanie w nim rozdzielczości przynosi kiepskie efekty.Ponieważ byłem poza domem, specjalnie ściągnąłem na dostępny komputer programik do zmniejszania zdjęć, przesłałem zdjęcie na pocztę i zmniejszyłem je do formatu 800 x 600. Żeby nikt nie miał z nim problemów. Jestem zapewne idiotą. Czujesz się usatysfakcjonowany?

1. Skoro ktos pisze o 40 mln px, to proponuje mu 35 - staralem sie, by bylo rownie idiotycznie.

Prawie zawsze staram sie byc jeszcze bardziej glupi/chamski/beznadziejny/madrzejszy/sprytniejszy/cwanszy/spokojniejszy/inteligentniejszy od osoby, ktora "cos do mnie ma". I tak bylo tym razem - niepotrzebne skreslic.

 

Uwaga? To byla uwaga? Aha.

 

2. Skoro juz chwalimy sie, co i jak zrobilismy - kilka dni temu zamiescilem zdjecie Rolexa, mialo 35 mln pixeli - zmniejszylem je lub umiescilem tylko miniature (nie pamietam).

"Zeby nikt nie mial z nim problemow. Jestem zapewne idiota."

I tym razem pewnie by sie dalo COS z tym zrobic, ale przeciez musialy byc "inteligentne uwagi" ("inteligenckie"?), zakonczone, jakze wysoce zenujacym, tekstem o ajfonach i LTE.

Widocznie moj poziom jest jeszcze nizszy (mul), skoro nie zauwazylem, ze to byla uwaga.

PRZEPRASZAM, jak ktos tu ode mnie zazadal - ale nie do konca za to, co ktos chcialby uslyszec.

Przepraszam za swoja glupote i brak ynteligencji i wysmakowania, pozwalajacego docenic czyjas subtelnosc.

Bulke przez bibulke, pardon?


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy już chyba tego. Zgoda ?

I wrzuć to nadmorskie zdjęcie. Było(by) sympatyczne i zegarek też. W akceptowalnych rozmiarach...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od dzisiaj, w Klubie od dawna...

 

attachicon.gif2013-11-14-428 (Kopiowanie) (2).jpg

Gratuluję,jest klimatyczna...... :)

 

Przepraszam? To do mnie?

Ja mam przepraszac?! A za co?

Za to, ze ktos mi zarzucil buractwo (!!!!), bo wkleilem link do za duzego zdjecia?!

I ta forma, to wlasnie jest sloma i buractwo - jak rowniez jakies pseudosmieszne teksty o srajfonach i LTE.

Zamiast napisac, na jakimkolwiek poziomie, ze troche za duze, ze klopot, bo sie powoli ludziom otwiera, etc.?

JA mam przepraszac?!

Wolne zarty.

Od wczoraj jest kolega na forum i nie wiedział?-wolne żarty........ :)

 

edit-koniec

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy już chyba tego. Zgoda ?

I wrzuć to nadmorskie zdjęcie. Było(by) sympatyczne i zegarek też. W akceptowalnych rozmiarach...

I to jest najlepsze czym można podsumować i zakończyć tę dziecinadę Panowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może wreszcie ta jałowa dyskusja się wypali i będzie można pooglądać ciekawe zegarki, ja dziś wracam do starego dobrego seikoj6kk.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eqabe7ah.jpg

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może wreszcie ta jałowa dyskusja się wypali i będzie można pooglądać ciekawe zegarki, ja dziś wracam do starego dobrego seiko

 

 

Goral_ bardzo, bardzo  ładne SEIKO ! co to za model ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirku zdjęcie nie bangla. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy już chyba tego. Zgoda ?

I wrzuć to nadmorskie zdjęcie. Było(by) sympatyczne i zegarek też. W akceptowalnych rozmiarach...

kvgk.th.jpg


Breitling, IWC, Rado, Rolex, U-boat - kolejnosc nie alfabetyczna, a zakupowa. Co nastepne? :ph34r:Kiedy Rolex zacznie robic meskie rozmiary? ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

51out.jpg

 

Jeszcze ciepły, dzięki sneer ;)


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirku zdjęcie nie bangla. :(

Wrzucam jeszcze raz, chociaż ostatnio z całym forum coś nie bangla :(

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20131114_132113.jpg

 

 

 

 

Witam,

bardzo ładne Seiko, świetne zestawienie kolorów - gratuluję. Widzę, że Kolegów aż zatkało z wrażenia :) ...

Pzdr.

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@y60

Gratulacje, super zegarek, no i zdjęcia też! Tylko ja jakurat wolałbym inne skróty niż MON, DIE, MIT, DON, FRE, SAM, SON...

Orfina, Porsche Design - podobają mi się te klimaty. Czytałem gdzieś, że Lee Marvin w jednej ze swych komerch (Delta Force) nosił taki zegarek.

 

@DUBHEAD

Rewelacja.

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam jeszcze raz, chociaż ostatnio z całym forum coś nie bangla :(

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Przepiękny! Uwielbiam ten model i marzę o nim w każdej wolnej chwili :) gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

96zz.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Nie miałem kostki na stanie , więc nowo nabyty od kol. z forum ( dzięki Robert )

Sybstytut , raczej , bo jednak rozglądam się za TH Monaco ( duże chrono na bransie , niebieski )


Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.