Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz o marce czy o zegarku na ręce? Założę się, że zwykły człowiek nie rozpozna, że masz drogi zegarek (Suba) dopóki nie pokażesz mu logo na tarczy. Z Omegą to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o zegarku na ręce.

Pewnie masz rację, ale przecież nie o to chodzi żeby zegarek w lecie ukrywać pod rękawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Seiko2_zpsb63f8dbe.jpg 

 

Seiko1_zps752bf9b0.jpg


"Muzyka po milczeniu najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam czasy kiedy nikt na forum nawet nie widział na żywo Marinemastera, a teraz proszę, ma go coraz więcej osób :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o zegarku na ręce.

Pewnie masz rację, ale przecież nie o to chodzi żeby zegarek w lecie ukrywać pod rękawem.

Wszystko wskazuje na to - sadzac po tym co napisales - ze mialbys problem z noszeniem Rolexa tylko dlatego ze moglby on byc uwazany przez innych za fake'a i ze Ty nosisz podrobke. Czy nie jest to czasem robienie problemu jaki mieliby inni wzgledem Rolexa jaki nosisz (ktorzy by tak mysleli) Twoim problemem (przypisywanie problemu innych sobie samemu)? To, ze ktos moglby uwazac Twojego Rolexa za fake'a nie jest przeciez (a przynajmniej nie powinno byc, imo) Twoim problemem tylko tych innych problem. Jesli mialby to byc problem dla innych ktorzy by tak uwazali, to niech dla nich to bedzie problem i niech oni sie z tym swoim ewentualnym problemem mecza, nie powinno to byc (wydaje mi sie) czyms co Ty musialbys brac pod uwage i sie z tego powodu z tym psychicznie zadreczac. Gdy ja nosze swoje Rolexy, to czynie to dlatego ze jestem milosnikiem tej marki zegarkow i to, jak inni to ze je nosze lub je postrzegaja (podrobka czy oryginal), najmniej mnie obchodzi, nie jest to dla mnie problemem. Tak przynajmniej ja uwazam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam czasy kiedy nikt na forum nawet nie widział na żywo Marinemastera, a teraz proszę, ma go coraz więcej osób :)

Stare czasy :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mój ale była okazja na dłuższą przymiarke to skorzystałem ;) cudowny zegarek !! post-5314-1395151831,4347_thumb.jpg


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare czasy :)

 

"Jak nie widać różnicy, to po co przepłacać" ;)

 

gallery_24452_461_131526.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się ta dziura w nim nie podoba w ogóle, pozatym ok.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery, to akurat ten model Zenitha szału dla mnie też nie robi.

 

 

Wysłane z mojego iPhone 5s przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten nadaje się do biura? ;)

ehudymed.jpg

 

Mój tapatalk nie pozwala na edycję ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masakra.

Niestety mam ten sam problem.

Marzę o SUBie, ale nie wyobrażam sobie nosić go do pracy. Musiałbym się chyba tłumaczyć że to tylko podróbka.

A tak mojej Omegi nikt nie rozpoznał i nie mam problemów.

Jeśli wolno się wtrącić...  Myślę że każdy kto widział na żywo Rolexa Submariner`a szczególnie tego z ostatnich lat , wie że jest on tak szczegółowo dopieszczony , że trudno posądzać oryginał o to że jest podróbką...


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Ja myślę, że 95% ludzi którzy widzieli na żywo Rolexa Suba nie wiedziało, że to Rolex. Z tych 5% którzy wiedzieli z 95 % nie wiedziało żo to Submariner, a reszta i tak nie rozpoznałaby czy to współczesny czy stary. Naprawdę, nasze hobby jest niszowe, większość ludzi jeśli używa zegarka to do sprawdzania godziny, niczego więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ten

 

Today.jpg

O wilku mowa... :-)


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

dzisiaj ten

 

Musisz wreszcie zamoczyć tego nurka i umyć ;)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.