Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_1139a.jpg

 

 

Faktura tarczy i jej układ przednie, zacne, piękne. Kompletnie mi za to nie pasuje wskazówka godzinowa... Ten sikor prosi się o coś delikatniejszego. Ale i tak nosiłbym z radością!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sobotę może być.

 

post-60538-0-61387200-1413614503_thumb.jpg


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

 

today_datejustsio.jpg

 

Świetny :). Moim faworytem jest jednak ref. M116300-0005.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

ooo panie Magik zazdraszczam

ahh jakie te AP ladne  :rolleyes:

 

Dzięki :).

 

Złośliwiec by się spytał- znowu jakieś problemy z tą nieszczęsną datą? :ph34r:;)

 

Problemy z lenistwem Magika, któremu nie chciało się robić kolejnego zdjęcia RO :).

 

Widzę że kolega Magik wrócił, jestem świadkiem dopiero drugiego nawrócenia. Brakowało mi ciekawych merytorycznych dyskusji i wybornych shitstormów ;). Bardzo ładny AP, jak dokładność?

 

Moje nawrócenia są już chyba niepoliczalne  ;). A co do dokładności - ta zawsze mieściła się w przedziałach określonych przez producenta. Chciałem sprawdzić ile da się wycisnąć i oddałem zegarek do regulacji. W rekordowym tygodniu zgubił 3 sekundy. Później przestałem już sprawdzać, bo uznałem, że nie ma sensu. Przed chwilą sprawdziłem i jest +5 sekund w stosunku do wzorca czasu, a zegarka od dawna nie regulowałem.

 

Kolego Magik ten zegarek to marzenie-gratuluję

 

Dzięki. Również uważam, że 15300 to jedna z najbardziej udanych kreacji RO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzysiek_k masz racje kazdy niech jezdzi jak chce... jesli to pomaga ci w prowadzeniu to czemu nie...

mysle ze jakbys napisal ze to tylko do zdjecia to by bylo ok... tylko ze to poza  ;)

 

ludzie jak chce to niech sobie jezdzi tak...

nie krytykujmy i nie negujmy wszystkiego... kazdy ma jakies przyzwyczjenia ktore mozna nazwac jako dziwne...

a to ze kolega pokazal jaki jest... jak zyje... jezdzi... poprostu jest autentyczny...

zauwazylem ze niektorzy wola hejtowac niz podziwiac fajne zegarki  :P

 

ps Krzysiek fajny speedmaster  :)

Dokładnie. Co komu do tego jak Gość jeździ. Zegarki ma fajne, furę super. Co do rękawiczek, to też mają styl retro, pasują do fury. Do mnie gada taki styl. W dzisiejszych czasach takie obrazki nieczęsto się zdarzają. Dookoła tylko plastik i tandeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzylem troszke po sieci... i cosie okazalo ze istnieje pelna wersja stalowa.. o czym nie mialem pojecia...

Jest jest, ale ten niebieski bezel jest jakiś taki... nie pasuje mi. Najlepszy jest w białym złocie i platynie, ale cena to już wysooooooooooko :D O taki, coś w stylu zwykłego YM z srebrną tarczą:

 

post-56726-0-50476500-1413626838_thumb.jpg


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś sobota to MUDMAN
post-44476-0-90603200-1412762791_thumb.jpg
 
 
 
Są już wstępne projekty kalendarzy 2015  tutaj :) 
 
 

 


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry zabytek nie jest zły... :P

 

uyxc.jpg

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stenek + zabawa nowym obiektywem  :rolleyes:
 

DSC 8715

 

Edytowane przez robertn

instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a możesz pokazać nowe chrono Robert? :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.