Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie powtórka z wczoraj ale koszule zmieniłem ;)b1442f9e1f50efcab2a69bd88c28d7f8.jpg

Edytowane przez Pawel2499

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od niedzieli.

 

23fDobU.jpg

 

pLOjVcr.jpg

 

qfFBU04.jpg

 

Yt1kRem.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek ma dwie twarze:

1. Jakość ceramiki, kolorystyka ceramiki i tarczy, sama tarcza, indeksy, wskazówki, montaż - pierwsza klasa

2. Jakość szlifów, wykończenie i spasowanie ogniw bransolety, końcowa obróbka zapięcia - tu zdecydowanie gorzej, poziom pomiędzy Parnisem a Davosą tak mniej więcej.

Jak dopracują jakość obróbki metalu to będą robić świetne zegarki.

 

Pozdrawiam

Tomek

 

 

P.S. Już wiem, po co jest AR na lupce w Rolexie. Tutaj go nie ma i czytelność moooocno spada.

Zupelnie fajny i na plus chyba prawdziwa wodoszczelnosc?

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę na basenie jakąkolwiek szczelność, a przynajmniej do 6 m, bo tyle nasz basen ma w najgłębszym miejscu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę na basenie jakąkolwiek szczelność, a przynajmniej do 6 m, bo tyle nasz basen ma w najgłębszym miejscu :)

Jak głęboki był wykop pod budowę domu?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężkie czasy nastały, poor men's Hulk ;)

 

W końcu dobry zegarek kupiłeś. :D

Graty.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak głęboki był wykop pod budowę domu?

 

 

Nasz, czyli w miejscowym OSIRze :)

 

 

 


W końcu dobry zegarek kupiłeś.  :D

Graty.

 

 

Do wszystkiego człowiek dorasta, z czasem ;)

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WP_20160217_003.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobrze centruje/ działa Ci bezel? A fabryczna guma tak zbiera farfocle wszelkiej maści, że masakra... Ale ogólnie fajniutki :D

 

7Huk5ad.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie powtórka z wczoraj ale koszule zmieniłem ;)

To widzę, że mamy podobny tydzień zegarkowy - ja też dziś znowu Nomos, tylko z inną koszulą :-)

post-48855-0-91893300-1455714108_thumb.jpg

Edytowane przez Smycel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze centruje/ działa Ci bezel? A fabryczna guma tak zbiera farfocle wszelkiej maści, że masakra... Ale ogólnie fajniutki :D

Tak, bezel idealnie, nie muszę nic w połowie kliku ustawiać. Ring minutowy też równo z indeksami.

Pasek niestety porażka, byłem świadom, Jash informował przed zakupem o tym zbieraniu kurzu jak kupowałem 773. Niby fajny mięciutki, ale ... Na szczęście mam podobny z gumy naturalnej od  Bonetto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kwarc, ale cieszący oko :)

 

3d8cd602b3fd9abdgen.jpg

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Do wszystkiego człowiek dorasta, z czasem ;)

 

 

Muszę przyznać Tomku że cały dzień rozmyślam o Twoim nowym nabytku i pomimo swojej wrodzonej empatii,

szczególnie jeśli chodzi o stany psychiczne w czasie zakupów zegarkowych ;)

to przyznam szczerze że nie potrafię zrozumieć jaki cel Ci przyświecał w czasie podejmowania decyzji o kupnie tego zegarka  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, ktore chyba musi pasc:

 

Tomku czy nie masz dyskomfortu noszac ten produkt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bezel idealnie, nie muszę nic w połowie kliku ustawiać.

 

No u mnie z tym perfekcyjnie akurat nie jest. Poprzednie zdjęcie miało złą datę ;)

 

MbER23Q.jpg

 

 

Pytanie, ktore chyba musi pasc:

 

Tomku czy nie masz dyskomfortu noszac ten produkt?

 

 

 

Bo co? Bo bije nibyrolkiem po oczach? Co poniektórzy chyba powinni sobie kije z d*py powyciągać.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie tak drążyć temat, to niechybnie i dyskomfort się pojawi. Kolega Tommaso nie dość, że przeciera szlak i daje fajny przykład, że nie tylko high-endowe zegarki się liczą, to jeszcze dla nauki gotów się poświęcić - zanurkuje z zegarkiem, ryzykując własne życie, by sprawdzić wodoszczelność. Tylko doceniać i podziwiać takie inicjatywy :)

 

Dodam jeszcze, że jak się ogląda kanały zegarkowych entuzjastów to nie jest dziwnym widok kolekcji, gdzie Rolex stoi sobie obok Steinharta, czy Squale. Tisell to żadna podróbka, tylko pełnowartościowy produkt - osobiście nie zauważam kontrowersji.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że dyskusja nabrała poważniejszych tonów.

Nie, nie mam dyskomfortu, dyskomfort miałbym, gdyby koreańskie rączki umieściły logo Rolexa na tarczy. 

Co mną kierowało? Zwykła ciekawość świata. Zastanawiałem się, co można zrobić za 195$, wkładając w dodatku do środka całkiem przyzwoity mechanizm. I pod tym względem jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Zegarki kupuję dla siebie, nie dla innych. Posiadam tyle droższych zegarków, że nikt mnie chyba (wśród Was na forum) nie posądzi o to, że chciałem coś udawać. A co sobie pomyśli większość postronnych osób nie za bardzo mnie interesuje.

Nie zabiorę oczywiście tego zegarka na spotkanie biznesowe, ale na wakacje czy na basen jak najbardziej. O ile oczywiście go w najbliższym czasie nie sprzedam dalej.

A tak zupełnie szczerze, to jeszcze 2 tygodnie temu nawet nie słyszałem o tej marce, a na ten konkretny model zwrócił mi uwagę jeden z dość dobrze znanych forumowiczów. No i decyzja była stricte impulsowa, jak guma do żucia przy kasie ;) 

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam bez podtekstow. Chyba zreszta kiedys miales parnisa gmt?

Troche zazdroszcze, bo jest kilka maryn militarnych, ktore bym ponosil, ale nie daje rady :(. Probowalem, mialem kilka i po zalozeniu czulem sie jakby ktos mnie polal wrzatkiem w miejscu zegarka.

Moze w tym roku kupie se ze trzy parniaki peps, coke i zwykly i zobacze co sie bedzie dzialo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażliwy jesteś, mnie Tisell nie parzy w rękę. :)

Miałem Parnisa GMT, Parnisa Suba i Davosę Ternos. Ale to zanim kupiłem Submarinera, więc mogło być różnie odbierane...

A co do maryn militarnych to dochodzi kwestia praw autorskich do nazwy i rzeczywiście z takim zegarkiem miałbym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego chyba jeszcze nikt nie skopiował?

post-69167-0-95519400-1455718990_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Marynią to chyba jeszcze ciekawiej niż z kopertą Suba, bo o ile dobrze pamiętam projekt koperty, czy mechanizmu jest rolexowy. Kto od kogo kopiował? Zwolennicy Pama nie mają dyskomfortu, bo zegarek kosztuje 100*więcej niż chińska wersja?

Sama nazwa MM to też dość kontrowersyjna sprawa, bo to tak jakby nazwać markę "zegarek wojskowy", a potem mieć pretensję, że ktoś to umieścił na swoim produkcie.

Edytowane przez szalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.