Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

To prawda, ale mi tak sie udaje w GS-ach dopasowywac bransolete ze nosze caly rok w jednym ustawieniu. Po 100-kroć wole takie rozwiazanie i piekne subtelne zapięcie niż takie ktore zajmuje 3/4 nadgarstka.

Nigdy w lecie nie udało mi sie tak dopasować bransolety żeby zawsze było idealnie mając nawet półogniwa, dlagego mikroregulacja w zapieciu w lecie sprawdza się rewelacyjnie i wcale nie musi zajmować 3/4 nadgarstka, można zrobić to subtelniej jak np w IWC.

 

167no2e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Jest moc!!!

Przygotowujesz się do wtorku?! ;):)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w lecie nie udało mi sie tak dopasować bransolety żeby zawsze było idealnie mając nawet półogniwa, dlagego mikroregulacja w zapieciu w lecie sprawdza się rewelacyjnie i wcale nie musi zajmować 3/4 nadgarstka, można zrobić to subtelniej jak np w IWC.

 

Iwc ma chyba najlepiej to rozwiazane bo w rolexie czy omedze to jest kosztem dlugosci i szerokosci.

Tak jak pisalem, roznej dlugosci pol-ogniwa robia najwieksza robote. Przy standardowych pol-ogniwach trzeba miec farta zeby sie wstrzelic. Ja tak mialem w iwc inge. Bez pol-ogniwa za ciasno a z nim za luzno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iwc ma chyba najlepiej to rozwiazane bo w rolexie czy omedze to jest kosztem dlugosci i szerokosci.

Tak jak pisalem, roznej dlugosci pol-ogniwa robia najwieksza robote. Przy standardowych pol-ogniwach trzeba miec farta zeby sie wstrzelic. Ja tak mialem w iwc inge. Bez pol-ogniwa za ciasno a z nim za luzno...

Omija mnie ten " problem", zegarki na bransolecie nosze zawsze lekko luźne, tak mi wygodniej, i wydaje mi sie ze tym sposobem mniej narażam zegarek na uszkodzenie.

Wiec w letnie upały, czy w dniach gdy nadgarstek puchnie, wcale nie odczuwam potrzeby regulacji.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten hami jaka to referencja i rozmiar

 

Viewmatic H32515555, 40mm :)

 

Co to za fajny pasior?

 

To Hirsch Ascot ;)

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omija mnie ten " problem", zegarki na bransolecie nosze zawsze lekko luźne, tak mi wygodniej, i wydaje mi sie ze tym sposobem mniej narażam zegarek na uszkodzenie.

Wiec w letnie upały, czy w dniach gdy nadgarstek puchnie, wcale nie odczuwam potrzeby regulacji.

A mi się wydaje iż przy luźnej bransolecie łatwiej można przywalić zegarkiem np. o blat stołu kładąc dłoń z pustym kuflem piwa No i bransoleta szybciej się zużywa na łączeniach bo lata jak Żyd po pustym sklepie

 

Viewmatic H32515555, 40mm :)

 

 

 

Muszę go dodać do listy :)

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie lata:), luźna nie znaczy ze na łokciu sie kończy :)

Przy dopasowanej gdy opierasz ręce, lub wyginasz dlon do gory występują naprężenia ktore moga doprowadzic do zerwania teleskopów.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest moc!!!

Przygotowujesz się do wtorku?! ;):)

Nie pomyślałem, w związku z tym będzie musiała zostać na jutro. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie lata:), luźna nie znaczy ze na łokciu sie kończy :)

Przy dopasowanej gdy opierasz ręce, lub wyginasz dlon do gory występują naprężenia ktore moga doprowadzic do zerwania teleskopów.

I właśnie po to jest mikroregulacja - żeby nie latała i nie naprężała.

Ja tam w DJu jestem zadowolony - zapięcie nie jest tak rozbudowane jak w professionalach a swą rolę spełnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w temacie:

Ale fajny Nautilus - tylko wskazowki moglyby byc troszke bardziej subtelnei zegar idealny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie lata:), luźna nie znaczy ze na łokciu sie kończy :)

Przy dopasowanej gdy opierasz ręce, lub wyginasz dlon do gory występują naprężenia ktore moga doprowadzic do zerwania teleskopów.

Ja lubię dopasowane ,aczkolwiek nie tak jak piszesz by teleskopy puściły:)

 

Świetna ta autvia ,jeden z moich faworytów w nowej wersji pewnie i tak okaże się za duża na mój

16,5cm nadgarstek

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie lata:), luźna nie znaczy ze na łokciu sie kończy :)

Przy dopasowanej gdy opierasz ręce, lub wyginasz dlon do gory występują naprężenia ktore moga doprowadzic do zerwania teleskopów.

Doświadczyłem kiedyś takiego właśnie zerwania teleskopów. Teraz też noszę zegarek dość luźno ale mikroregulacja musi być. Często podczas dnia muszę trochę bransoletę dociągnąć wiec regulacja jest w codziennym użyciu. Wygodna rzecz.

 

Wj7Q7V.jpg

 

cukLwD.jpg

Edytowane przez Parówkowy skrytożerca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy nosi jak chce i jak mu wygodnie, jestem leworęczny i luźna bransoleta jest dla mnie wygodna, tak samo wszelkiego rodzaju paski.

Dociąza tez dłoń w sytuacjach gdy wymaga dociązenia.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, przez to, że niewielkie mam zegary, noszę je przed przegubem więc naprężenia są mi obce :) W takiej sytuacji bransoleta może być bardziej dopasowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.