Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, rrr napisał(-a):

20230630-180514.jpg

Ładny. Kusi wyglądem i rozmiarem, ale z drugiej strony 60 atmos ma najpiękniejszy bezel biało niebieski. Co tu by wybrać? Przepięknego grubasa, czy pięknego normalsa? ;) 

3 godziny temu, KrysH napisał(-a):

SZPRYCHA

IMG_3002.thumb.jpeg.1ec4ef013f5dc7507c13e053fb78bc6e.jpeg

No taki PP, to dopiero klasa. Szczerze gratuluję, bo wygląda pięknie, nie tylko kosztuje. ;) Możesz podać ref.? Nie żebym planował kupić, ale poczytałbym sobie w necie o nim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Callahan napisał(-a):

Dzisiaj, takie coś kurier dostarczył 😁

 

IMG20230630151456.jpg

IMG20230630151513.jpg

IMG20230630151544.jpg

IMG20230630151634.jpg

IMG20230630151715.jpg

IMG20230630151758.jpg

IMG20230630151930.jpg

IMG20230630151950.jpg

IMG20230630152005.jpg

IMG20230630152150.jpg

Widzę, że przecierasz nowe szlaki. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Widzę, że przecierasz nowe szlaki. ;) 

Jedwabny szlak ma różne oblicza 😉.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Callahan napisał(-a):

Jedwabny szlak ma różne oblicza 😉.

To teraz zadam tradycyjne pytanie przy takich wynalazkach: jak to się je? ;) 

1 godzinę temu, Dnlaie napisał(-a):

dziurawy ale klawy

IMG_20230630_134013.2.jpg

Zawsze można zaszpachlować... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Paulus57 said:

 No taki PP, to dopiero klasa. Szczerze gratuluję, bo wygląda pięknie, nie tylko kosztuje. ;) Możesz podać ref.? Nie żebym planował kupić, ale poczytałbym sobie w necie o nim. 


Bardzo dziękuje! Jest to referencja 5170G-010.  Jego chyba największa zaleta jest caliber CH 29-535 PS - pierwszy in house chronograf bo przed nim była lemiania wiec dosyć ważny punkt zwrotny w historii Patka. Ciekawa zaleta/funkcja tego chrono jest dodatkowa komplikacja „jumping minute”. Na internecie jest dużo informacji i można dużo wyczytać ale tutaj jest dosyć dobrze wszystko podsumowane:

 

https://monochrome-watches.com/patek-philippe-5170g-chronograph-review-price/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KrysH napisał(-a):


Bardzo dziękuje! Jest to referencja 5170G-010.  Jego chyba największa zaleta jest caliber CH 29-535 PS - pierwszy in house chronograf bo przed nim była lemiania wiec dosyć ważny punkt zwrotny w historii Patka. Ciekawa zaleta/funkcja tego chrono jest dodatkowa komplikacja „jumping minute”. Na internecie jest dużo informacji i można dużo wyczytać ale tutaj jest dosyć dobrze wszystko podsumowane:

 

https://monochrome-watches.com/patek-philippe-5170g-chronograph-review-price/

Wybacz opinię ignoranta, ale większość PP od strony tarczy nie podobała mi się a Twój zegarek wręcz przeciwnie. Teraz już wiem skąd inspiracje brał chiński Lobinni, którego mam. ;) 

Przeczytałem artykuł z podanego linka. Ten model pięknie nawiązuje do wintydżowych chronografów. A mechanizm robi wrażenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minutes ago, Paulus57 said:

Wybacz opinię ignoranta, ale większość PP od strony tarczy nie podobała mi się a Twój zegarek wręcz przeciwnie. Teraz już wiem skąd inspiracje brał chiński Lobinni, którego mam. ;) 

Przeczytałem artykuł z podanego linka. Ten model pięknie nawiązuje do wintydżowych chronografów. A mechanizm robi wrażenie. 

Dokładnie. Nawiazując do tarcz, 5170G moim zdaniem jest definicją „dobrej roboty”. Jego następca- 5172 z kolei już ma za dużo napaćkane i za bardzo chce być vintage. Wyglada jakby nie był komfortowo sam z sobą. Taki wannabe… Salmon wersja jest jeszcze w miarę ok ale 5170G moim zdaniem jest bardziej autentyczny. Breguet cyfry są przepiękne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

To teraz zadam tradycyjne pytanie przy takich wynalazkach: jak to się je? ;) 

Zawsze można zaszpachlować... 

indeksy u góry to minuty, podział co 5 minut, na rolkach (które się obracają) są godziny. Na pierwszych fotkach jest 3/15:15 a na końcu 3/15:20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minutes ago, SPS said:

 


IMG_2791.thumb.jpeg.024d5b3320fbb891bb2de49e81ee7f87.jpeg


Powtórzę się pewnie, ale Tudor zrobił tu fantastyczną robotę tą kombinacją, pasek bardziej wypełniający ucha i byłoby już całkiem petardinjo🔥
Dzisiaj macałem ten model, nosiłbym😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, SPS said:


ano fajny jest, dobrze nawiązuje stylem do swojej horologii 😁 w sztucxnym

świetle robi się ciekawie - wychodzą szlify słoneczne przez co  zyskuje głębie.

 

 

IMG_2793.thumb.jpeg.920247dec4c984b4de5d0227e68f26d7.jpeg

 


Przyznaj się że nabyłeś sztukę a żeby idealnie komponowała się z kolorem trunków z gablotki😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, KrysH napisał(-a):

Dokładnie. Nawiazując do tarcz, 5170G moim zdaniem jest definicją „dobrej roboty”. Jego następca- 5172 z kolei już ma za dużo napaćkane i za bardzo chce być vintage. Wyglada jakby nie był komfortowo sam z sobą. Taki wannabe… Salmon wersja jest jeszcze w miarę ok ale 5170G moim zdaniem jest bardziej autentyczny. Breguet cyfry są przepiękne. 

Ten wzór cyfr pierwszy miał Breguet? Może wiesz w modelu z jakiego roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.