Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulje wszystkim. Piekne zegarki. Rozmiary sie nie licza!

Pozdrawiam


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Tylko jak często znajdujemy niedoróbki w Rolexach, a jak często w JLC. Tutaj Rolex wypada zdecydowanie lepiej, dlatego jakość wykonania jest na korzyść Rolexa.

 

JLC miewa najczęściej problemy z idealnym wykonaniem tarczy. Natomiast w kontekście mechanizmów, a tego dotyczyło pytanie, Rolex nie ma startu do JLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex jeżeli chodzi o koperty także niszczy JLC ...Czytałem kiedyś artykulik i widziałem wpadki firmy typu krzywe indeksy,znaczniki minutowe krzywo malowane itp.W moim neavy seals nie podobało mi się logo orła zrobione laserem,troszke to takie mało wysmakowane..Co do werków to faktycznie JLC ma na swoim koncie prawdziwe arcydzieła pod względem komplikacji i wykończenia.To troszkę tak jakby werki były produkowane w europie,a koperty kute w krajach III Świata..:rolleyes:

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Rolex jeżeli chodzi o koperty także niszczy JLC ...Czytałem kiedyś artykulik i widziałem wpadki firmy typu krzywe indeksy,znaczniki minutowe krzywo malowane itp.W moim neavy seals nie podobało mi się logo orła zrobione laserem,troszke to takie mało wysmakowane.

 

Dlaczego piszesz o JLC w czasie przeszłym ?. Sprzedałeś czasomierz ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sprzedałem...troszkę bylo mi go szkoda,ale tak jak piszę te niedoróbki drażniły mnie.Sam zegareczek fajny,choć uważam przeszacowany...Szafa prezentuje się bardzo przyjemnie i wykonanie mnie wpełni satysfakcjonuje.W swojej klasie cenowej jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Tak sprzedałem...troszkę bylo mi go szkoda,ale tak jak piszę te niedoróbki drażniły mnie.Sam zegareczek fajny,choć uważam przeszacowany...Szafa prezentuje się bardzo przyjemnie i wykonanie mnie wpełni satysfakcjonuje.W swojej klasie cenowej jest ok.

 

Bardziej podobał mi się JLC. Poza tym, nie wiem czy wiesz, ale w kontekście mechanizmów zamieniłeś bardzo dobry własny werk JLC na modyfikację Valjoux :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,z Valjoux jest niewiele,jest pelaton i ponoć to także świetny werk.Wiem,ze JLC był lepszy pod tym względem,ale jeżeli chodzi o samą estetykę zegarka,design to JWC bardziej mi się podoba.Neavy Seals jest troszkę zbyt "stłumionym " optycznie zegarkiem,brakowało mi tych troszeczkę wypukłych indeksów delikatnie mieniących się w świetle,podobnie wskazówki .Wiem,że zegarek ten został stworzony do zadań specjalnych ale ja,gryzipiórek nie potrzebuję zegara dla snajpera :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dziś i najczęściej u mnie na ręku: DS-1 LIMITED EDITION B)

 

ds1spring.jpg

Edytowane przez smyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,z Valjoux jest niewiele,jest pelaton i ponoć to także świetny werk.Wiem,ze JLC był lepszy pod tym względem,ale jeżeli chodzi o samą estetykę zegarka,design to JWC bardziej mi się podoba.Neavy Seals jest troszkę zbyt "stłumionym " optycznie zegarkiem,brakowało mi tych troszeczkę wypukłych indeksów delikatnie mieniących się w świetle,podobnie wskazówki .Wiem,że zegarek ten został stworzony do zadań specjalnych ale ja,gryzipiórek nie potrzebuję zegara dla snajpera :rolleyes:

haaaaa! a nie mowilem ze go srzedasz ! :D nasze sugestie ze to byl zwyczajny i troche nudny zegarek zostaly wysluchane :) co Ci po werku skoro i tak go nie mozna bylo ogladac :) ... a ja mam na oku teraz fajnego mont blanc ale musze cis posprzedawac bo ok 5k potrzebne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas ze mną:)Bardzo dokładny, bardzo wygodny i perfekcyjnie wykonany :rolleyes: Idealny kandydat na dożywocie.......

 

imag0213o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj potworkowato i pomarańczowato :)

 

img0013ka.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Yurrek

Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dd044702.jpg

 

Czy to są jakieś home made zegarki ?

Widziałem na razie 2 i absolutnie wymiatają !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś orientalnie

DSCF0067.jpg


Ball, Eterna, JeanRichard 1681, CyS, Eberhard, Glycine, Damasko, ChWard, Rolmops,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś z Fortisem tylko B-42:

 

xi529_IMGP2537m.JPG

 

nl834_IMGP2534m.JPG


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje- fajny zegarek :) swego czasu mocno się nim jarałem, choć na żywo nie przeszedł testu "chcenia go" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie na żywca jest dużo ładniejszy niż na fotach..

Edytowane przez akism

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję IWC

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.