Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

20130430_131913_15_20130430132415027.png

 

20130430_131930_18_20130430132842658.png

Zacnie sie prezentuje to Seiko i ta czcionka taka zadziorna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafi, przez myśl mi przeszło, żeby kwarcyka sprzedać i właśnie tego nowego czarnego sprawić, ale chyba aż tak bardzo mi się nie podoba. Fakt, koperta bardzo ciekawa, ale chyba wolałbym trzeciego niebieskiego GSa. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia zdecydowanie nie oddają urody tego zegarka. A mnie zaostrzył się apetyt i kolejny kamerton jest w drodze :D

img2013043000651.jpg

 

Pozdrawiam,

 

 

Miejmy nadzieje ze nie zaginie gdzieś "po drodze" :D


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amfibia do garnituru? Czemu nie :D

 

ho14_ammm.jpg

skoro na pasku , to pasuje nawet do fraka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem nowicjuszką w tej dziedzinie sztuki. Pomino usilnych starań Mojego starszego brata, długo pozostawałam nieugięta w decyzji przyjęcia do mego serca pasji, którą odczuwa Mój brat od tak dawna. Lecz w końcu postanowiłam stać się posiadaczką czasomierza.

Otóż jest to Atlantic Worldmaster, pochodzi z lat siedemdziesiących ubiegłego wieku.

Jak się zapatrujecie na na Niego?

To był kiedyś mój ulubiony zegarek i co najdziwniejsze jeden z najdokładniejszych , robił + 2 sekundy na dobę .

Edytowane przez zbyszekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Akis - laczek prima sort :) Kratka rządzi... A poza tym to co chciałeś pokazać na zdjęciu? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ciężko na wieczór :D Fajny diverek no i super świeci.Gratki

 

IMG-20130426-00004.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bb203, fajną masz kolekcje, zrób może galerie swoich zegarków, najlepiej każdego z osobna :)

 

Pzdr.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dzisiejsza fotka? U mnie słoneczka nie widać :(

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dzisiejsza fotka? U mnie słoneczka nie widać :(

 

 

Dzisiejsza. Wpadaj do Rewala! ;-)

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bb203, widzę żywe zamiłowanie do diverów, tych mniej popularnych marek (na krajowym rynku). Jeszcze jakiś Halios by się przydał np :P


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.