Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Paulus57 napisał(-a):

Do Twoich ocen miałbym większe zaufanie a Ty mi tu guglać każesz. ;) 

Oba 13 mm. a filmiki fajne 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

Fajny co to za model ? 🤗

Błonie Cyberpunk

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Czysto teoretycznie. Ten model Rolexa ma wg mnie najfajniejszą kolorystykę. Podoba mi się bardziej (nawet), niż wersja Pepsi. Gratuluję. Tego w tle także. ;) 

Rootbeer jest bardzo wdzięczny,masz rację! Chętnie na jakiś stolik wezmę do poprzymierzania. Na pepsi meteorite czekam pokornie....a autko? Chyba się starzeję, zacząłem nosić złote zegarki, a M850tka, czyli długie jak limuzyna cabrio,które jeździ jak siódemka bez dachu, uśmiecha mnie bardziej niż 911,w którym kazdy zakręt to przygoda.

A że dziewczyny mniej się oglądają? Przestało mnie to obchodzić,odkąd moją całą uwagę skupiłem tylko na jednej osobie,która kochała mnie,gdy jeździłem citroenem saxo :) 40tka!

Edytowane przez Trollix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, eye_lip napisał(-a):

Błonie Cyberpunk

Dzięki pozdrawiam 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Trollix napisał(-a):

Rootbeer jest bardzo wdzięczny,masz rację! Chętnie na jakiś stolik wezmę do poprzymierzania. Na pepsi meteorite czekam pokornie....a autko? Chyba się starzeję, zacząłem nosić złote zegarki, a M850tka, czyli długie jak limuzyna cabrio,które jeździ jak siódemka bez dachu, uśmiecha mnie bardziej niż 911,w którym kazdy zakręt to przygoda.

A że dziewczyny mniej się oglądają? Przestało mnie to obchodzić,odkąd moją całą uwagę skupiłem tylko na jednej osobie,która kochała mnie,gdy jeździłem citroenem saxo :) 40tka!

Masz dobre podejście. Związek oparty na kasie, to ślepa uliczka. Kobieta kupiona nigdy nie będzie prawdziwą żoną i przyjacielem na całe życie, tylko zabawką na finansowym łańcuchu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.