Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Paulus57 napisał(-a):

Orient wypuścił nową serię Bambino 38 mm. Tarcze inne, ale rozmiar może bardziej by Ci odpowiadał?

Zdecydowanie tak, musiałbym zatem poszukać kogoś, kto chciałby zamiany na większy egzemplarz. Mój jest nowiutki, dziś pierwszy raz na moim ręku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, MarcinEck napisał(-a):

Zdecydowanie tak, musiałbym zatem poszukać kogoś, kto chciałby zamiany na większy egzemplarz. Mój jest nowiutki, dziś pierwszy raz na moim ręku ...

Nie chciałbym Cię martwić, ale nowa wersja jest przeszło 2 razy droższa. Ze sprzedażą swojego nie powinieneś mieć kłopotów, sam pewnie bym przygarnął, ale ostatnio zbyt dużo na liście pod nazwą "PILNE" a na dodatek mam podobny model z czarną tarczą i kopertą rose-gold. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, WatchSnob27 napisał(-a):

Też mam taki ☺️

IMG_20220824_164736.jpg

Też ładny - ale zwróć uwagę, że są inne wskazówki - moje są oksydowane na niebiesko, twoje są szersze i wypełnione lumą. Sam nie wiem, które ładniejsze. .. 🙂

Chyba obie wersje są ładne ....

1 godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Nie chciałbym Cię martwić, ale nowa wersja jest przeszło 2 razy droższa. Ze sprzedażą swojego nie powinieneś mieć kłopotów, sam pewnie bym przygarnął, ale ostatnio zbyt dużo na liście pod nazwą "PILNE" a na dodatek mam podobny model z czarną tarczą i kopertą rose-gold. 

Nie bardzo się tym martwię, Dziękuję za info. Płacić 2 razy więcej za zegarek o średnicy o 2 mm  mniejszej to nie jest dobry pomysł :-)...Zostanę przy swoim, bo mi się mimo wszystko bardzo podoba... a do rozmiarów się przyzwyczaję 🙂

1 godzinę temu, SLAWEK 01 napisał(-a):

20220824_155213.jpg

O ile wiem, to zegarek z taką stylistyką nazywają niektórzy "gazomierzem" 😉

A nazwa ciekawa, bo Wikipedia powiada że :  Thermidor (termidor) (z gr. thérme = 'gorąco' + doron = 'dar') – jedenasty miesiąc we francuskim kalendarzu rewolucyjnym, drugi miesiąc lata. Trwał od 19 lipca do 17 sierpnia.

Czyli zegarek w sam raz na wakacje ... 🙂

Edytowane przez MarcinEck
literówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, MarcinEck napisał(-a):

Też ładny - ale zwróć uwagę, że są inne wskazówki - moje są oksydowane na niebiesko, twoje są szersze i wypełnione lumą. Sam nie wiem, które ładniejsze. .. 🙂

Chyba obie wersje są ładne ....

Nie bardzo się tym martwię, Dziękuję za info. Płacić 2 razy więcej za zegarek o średnicy o 2 mm  mniejszej to nie jest dobry pomysł :-)...Zostanę przy swoim, bo mi się mimo wszystko bardzo podoba... a do rozmiarów się przyzwyczaję 🙂

O ile wiem, to zegarek z taką stylistyką nazywają niektórzy "gazomierzem" 😉

A nazwa ciekawa, bo Wikipedia powiada że :  Thermidor (termidor) (z gr. thérme = 'gorąco' + doron = 'dar') – jedenasty miesiąc we francuskim kalendarzu rewolucyjnym, drugi miesiąc lata. Trwał od 19 lipca do 17 sierpnia.

Czyli zegarek w sam raz na wakacje ... 🙂

Czy na wakacje? No pewnie w latach 70-tych to nie był rzadki widok😉. Natomiast dziś raczej to nie nie zbyt częsty widok😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, WatchSnob27 napisał(-a):

Też mam taki ☺️

IMG_20220824_164736.jpg

 

Myślę nad Bambino od dłuższego czasu, tym zdjęciem mnie przekonałeś, ale daj znać gdzie/skąd ogarnąłeś pasujące wskazówki? 😉


nawrót choroby....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, WatchSnob27 napisał(-a):

Też mam taki ☺️

IMG_20220824_164736.jpg

To chyba wersja modyfikowana? Zresztą całkiem dobra koncepcja. Mnie się podoba. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, eddi87 napisał(-a):

Puszek siwieje 😂 

 

185186314_20220824_192000_HDR3.thumb.jpg.6edae05a76040da9e1a6bb2cf10ea8c1.jpg

Jemu łatwiej. Nie ma świadomości przemijania. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.