Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, SPS napisał(-a):

Zawsze miałem problem z rozwiązywaniem zagadek polegających na odnalezieniu 10 różnic między dwoma obrazkami, ale wydają się nie różnić a diagnoza trafna. 

Problem rozpoznawalności i "oryginalności" pilotów poruszył Jodie w poniższym filmie. Dostało się nawet IWC. ;) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, AKPS napisał(-a):

Dobry wieczór

 

Fajny. kumpel w Niemczech mówił że u nich są waiting listy na tę wersję 🙈 bezel centruje?


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

IMG_20221029_143747.jpg

Niebrzydki bardzo 🙂. Możesz napisać parę słów, czyli : zady i walety i jak się nosi...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MarcinEck napisał(-a):

Niebrzydki bardzo 🙂. Możesz napisać parę słów, czyli : zady i walety i jak się nosi...?

Wykonanie bardzo dobre. Koperta o krawędziach które nie drapią a to w chińczykach nie jest regułą. Luma średnia, czyli raczej słabo. Rozmiar o ile dobrze pamiętam 39mm, nie mam go teraz "pod ręką". Dobra guma, także ładnie wykonana klamerka. W listopadzie pewnie uda się go kupić poniżej 400 zł, więc warto. Dodatkowo łanie wygląda struktura "meteorytowej" tarczy. Krótko mówiąc - bierz! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Jan napisał(-a):

 

Fajny. kumpel w Niemczech mówił że u nich są waiting listy na tę wersję 🙈 bezel centruje?


a u nas mało kto je chciał podobno 😁 centruje, centruje, w Omegę Waćpan wątpi? 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AKPS napisał(-a):


a u nas mało kto je chciał podobno 😁 centruje, centruje, w Omegę Waćpan wątpi? 😎

To wszystko wina... Seiko. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, AKPS napisał(-a):

w Omegę Waćpan wątpi? 😎

 

Boże broń! Jeno Mario (co Rolexa sławi) prawił onegdaj iż białej Omegi poszukując frasunek miał wielki bo żadna centrować nie chciała 😁😁😁


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AKPS napisał(-a):


a u nas mało kto je chciał podobno 😁 centruje, centruje, w Omegę Waćpan wątpi? 😎

 

Godzinę temu, SPS napisał(-a):


co ma nie centrować 😂🤣

@Jan aż na moment wziąłem od żony Omegę żeby się przyjrzeć 😂🤣

 

 

59 minut temu, Jan napisał(-a):

 

Boże broń! Jeno Mario (co Rolexa sławi) prawił onegdaj iż białej Omegi poszukując frasunek miał wielki bo żadna centrować nie chciała 😁😁😁

Poddaję pod wątpliwość centrowanie tego leśniczego. Dlaczego? Przecież sami wiecie... 😜


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SPS napisał(-a):


haha 😂🤣😂 nie wyczymie 


E3F63230-C04C-4D16-81EC-3F774340C5DA.thumb.jpeg.a1ff76f1acd63e13d9f10d3fef479e44.jpeg

 

To sobie ulżyj!  😁

 

onanista.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.10.2022 o 19:05, Paulus57 napisał(-a):

Wykonanie bardzo dobre. Koperta o krawędziach które nie drapią a to w chińczykach nie jest regułą. Luma średnia, czyli raczej słabo. Rozmiar o ile dobrze pamiętam 39mm, nie mam go teraz "pod ręką". Dobra guma, także ładnie wykonana klamerka. W listopadzie pewnie uda się go kupić poniżej 400 zł, więc warto. Dodatkowo łanie wygląda struktura "meteorytowej" tarczy. Krótko mówiąc - bierz! :) 

Wielkie dzięki, jak mi się uda upolować, to dam znać wszem i wobec

Edytowane przez MarcinEck
literówa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.