Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Z dnia na dzień coraz bardziej się podoba, muszę jeszcze poszukać jakiegoś fajnego paska z egzotycznej skóry.

2012-10-15161326.jpg

Bardzo ladny, gratuluje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musimy sie wreszcie umówić w tej Irlandii i pokażesz mi go z bliska.zegar cud miód malina :rolleyes:

Nie ma problemu, jak tylko będziesz w Dublinie to daj znać. Zapraszam na szklaneczke.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dnia na dzień coraz bardziej się podoba, muszę jeszcze poszukać jakiegoś fajnego paska z egzotycznej skóry.

2012-10-15161326.jpg

 

Bardzo ladny. Duze Gratki. Nie uwiera cie oslona koronki? Ja poluje na GMTeka z drugiej reki, nawet mialem jednego na lapie ... ale czekam jak sie pokaze na jednym z forow od kogos blisko mnie, albo w AD z Delaware (bez podatku :D )

Edytowane przez InfectedControl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy jaki model, najwięcej jest chyba w rozmiarze 44m, chociaż są też 42, 45, 47.

 

Jak i również wśród naręcznych 40mm, 52mm, 60mm :)


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne połączenie, ale ale ... w Skyfall Bond popija Heinekena z Omegą na łapie ;)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahumavy.jpg

 

Dzisiejsze odkurzanie i zmiana na bransolete :)


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś u mnie na dłonibiggrin.gif

4942354.jpg


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahumavy.jpg

wygląda jak królik bugs - na pewno wiesz czemu

 

Dzisiejsze odkurzanie i zmiana na bransolete :)

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny,wygodny, dokładny, zbyt idealny :rolleyes: . Ech...strasznie tęskni mi się za jakimś Pamem np. 243

 

Pablo ,kupiłbyś go jeszcze raz?

Ciekawy jestem ,czy to taki zegarek "docelowy",czy przejściówka?

Prezentuje się świetnie :rolleyes:


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo ,kupiłbyś go jeszcze raz?

Ciekawy jestem ,czy to taki zegarek "docelowy",czy przejściówka?

Prezentuje się świetnie :rolleyes:

 

O tak kupiłbym go jeszcze raz. Ten zegarek ma u mnie dożywotke, ale na pewno potrzebuje braciszka w postaci Pama submersible lub 270, a docelowo AP Diver Carbon. Tak naprawdę docelowo to sky is the limit :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj:

B1CF856F-C225-4188-893C-A4E7230C6228-3083-00000348B7D40845.jpg

Dziś:

B4B56184-866E-473C-9A22-FF59F0E42A97-3766-000004564A4CA6E1.jpg


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jesienym klimacie:

pam24.jpg

Zegarek , którego nigdy nie kupiłbym. Wydawał mi się brzydki .Dużo zyskuje przy bliższym poznaniu


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, widzę, że Ciebie też pochłoneły Paneraie :) Gratuluję.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.