Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

taki "kompresorek" spod bandery pezota dzis przylecial wiec od razu na lape ;)

 

orientkomp23112012.jpg

 

5.jpg

Niezły , niezły , pogratulować.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strix, daj no zdjęcia na ręce z dalszej perspektywy w normalnym oświetleniu.

Obawiam się, że to może być dla nas ciężkie do zniesienia lub będzie to jeden z tych zegarków lepiej wyglądających na zdjęciach w samotności.

Edytowane przez kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro tak mówisz :rolleyes:

 

Przez ostatnie kilka dni były dwa, głównie ten:

 

snc03501.jpg

 

przez chwilę ten:

 

snc03484.jpg

 

a, że wczoraj było trochę sportowych zabaw z żelastwem, jutro poważna impreza i szkoda mi droższych, w dodatku leniem jestem

i nie chce mi się przestawiać kolejnych zegarków, więc wczoraj, dziś i jutro (+ pojutrzejsza noc + może poranek :P:lol: ) będzie ten:

 

snc03652.jpg

 

Bardzo fajne czasomierze Co prawda ta Eterna nie jest wizualnie za bardzo w moim guscie (choc wiem ze to swietny i ze swoja historia zegarek), ale Omega i Seiko sa super (a szczegolnie ta Omega oko cieszy).

Fajne czasomierze zawsze z przyjemnoscia sie oglada, bez wzgledu na to ile razy bylyby one pokazywane takze nie miej najmniejszych wahan co do czestego sie nimi chwalenia, po to (m.in.) to forum jest, zeby pokazywac na nim zegarki jakie sie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krol_czarli - Omega z pięknym paskiem, podnoszacy urode zegarka:)

i quub - super Zenith, choc musze przyznac, ze bransoletki przyciagaja uwage.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki "kompresorek" spod bandery pezota dzis przylecial wiec od razu na lape ;)

 

orientkomp23112012.jpg

 

5.jpg

 

Fajny, jaki to model/mod? :)


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wspanialego pod wzgledem mechanicznym, aczkolwiek ochydnego pod wzgledem wizualnym, czasomierza :P

Jest to jeden z najbrzydszych zegarkow jakie w zyciu widzialem (na serio) i jakiego z tego powodu nigdy (chyba) nie bede chcial miec w swojej kolekcji. Nie rozumiem jak sie taka brzydota moze podobac na tyle aby pragnac go miec :huh::D

 

 

 

Az tak Ci sie ten zegarek nie podoba ? :blink::D . Nie wydaje mi sie ze ja trafilem na cokolwiek, co tak bardzo by mi sie nie podobalo jak Tobie ten zegarek :D .

Uwazam ze jest swietny , chociaz bardzo dlugo mnie nie ruszal wyglad RO


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Az tak Ci sie ten zegarek nie podoba ? :blink::D . Nie wydaje mi sie ze ja trafilem na cokolwiek, co tak bardzo by mi sie nie podobalo jak Tobie ten zegarek :D .

Uwazam ze jest swietny , chociaz bardzo dlugo mnie nie ruszal wyglad RO

Chyba do RO trzeba dojrzeć jak do Rolexa . W latach 80-tych kolegi tato nosił orienta "prawie jak" Royal Oak. Ale był taki odpustowy , zielono-jakiśtam - brzydal , ale kształt koperty nie pozostawiały złudzeń co do pierwowzoru . Kilka lat minęło i dziś stylistyka Rolexa czy AP wywołuje zupełnie inne skojarzenia- może to starość a może dorosłem ? Ostrożnie ale użyję słowo Geniusz myśląc o panu GG.


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo mialem z Rolexem jak i RO , przez lata nie mialem zadnego z nich, a pozniej " doroslem " znaczy gust mi sie zmienil i kupilem Rolka i RO w tym samym czasie .

Co do gustu i jak mocno mmoze sie zmienic , kiedys chcialem kupic sobie takiego kolorowego BRM bo mi sie podobal :blink: brrrr jak sobie teraz o tym pomysle ......

 

 

Teraz tak mi sie podoba

 

 

IMG_0027.jpg

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az tak Ci sie ten zegarek nie podoba ? :blink::D . Nie wydaje mi sie ze ja trafilem na cokolwiek, co tak bardzo by mi sie nie podobalo jak Tobie ten zegarek :D .

Uwazam ze jest swietny , chociaz bardzo dlugo mnie nie ruszal wyglad RO

 

Az tak. Dla mnie jest on po prostu ochydny pod wzgledem wizualnym. Tak samo zreszta jak ochydne (i chyba bardziej ochydne od tego powyzszego) pod wzgledem wizualnym sa zegarki marki PP z serii Nautilus, zegarki marki FC z serii Heart Beat, marki Zenith z serii Class Traveller i niektore inne z innych serii tej stajni, wiele zegarkow marki Oris, jak i wiele innych zegarkow wielu innych firm ktore mi sie nie podobaja do tego stopnia ze uwazam je za ochydne; i chocby nie wiem jak zachwalalby ktos wizualne uroki tych wspomnianych to w moim odczuciu zawsze uchodzic beda one za ochydne :) (no, chyba ze mi sie cos odmieni i zaczna mi sie one podobac :D , w co jednak watpie).

Z drugiej strony, dla zbalansowania, jest wiele innych czasomierzy wielu roznych marek (takze i tych ktore wspomnialem) ktorych czasomierze mi sie bardzo podobaja pomimo tego ze inni uwazac je moga za ochydne.

Wszystko jest kwestia gustu i powodowanych nim subiektywnych preferencji jesli chodzi o poczucie piekna (i jest to normalne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny Orient :rolleyes:

U mnie kolejny dzień:

7uta8aha.jpg

 

Śmigane za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirosuaw,piękny Maurice Lacroix :)

8f539fc40cb09d65.jpg


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.