Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

Waham się

3yeo2tx.jpg

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Weź obydwa i zmieniaj w ciągu dnia będąc w tym samym towarzystwie, tak żeby ludzie myśleli że mają przywidzenia widząc i pamiętając inny kolor ;-)

pomogę, "czarny"

Tak zrobiłem :D

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Nie lubie co prawda zegarkow z rzymskimi cyframi w roli indeksow (nie podobaja mi sie i chyba nigdy mi sie nie spodobaja), ale gratuluje czasomierza jednej z moich najbardziej ulubionych marek (co Rolex, to Rolex  ;)  )

Weź obydwa i zmieniaj w ciągu dnia będąc w tym samym towarzystwie, tak żeby ludzie myśleli że mają przywidzenia widząc i pamiętając inny kolor ;-)

:D  :lol:  Mój kolega nosi okulary i ma szkła tzw. "fotochromy". Gdy jest w ciemnym pomieszczeniu szkła są białe, ale gdy wyjdzie na słońce to się same przyciemniają. Był jeden taki ciekawy człowiek co nie mógł się nadziwić kiedy kolega zdąży zmienić okulary skoro ten ciągle na niego patrzy. Pilnował go i nie mógł mu udowodnić kiedy zmienia okulary :D  :lol:

Edited by ladek22

Licytacja dla Krzysia

Coś w tych Rolexach musi być, że choć nie wszystkim się podobają to prawie wszyscy doceniają i uznają ich pozycje w hierarchii zegarkowej :)    

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Dzis nowy nabytek na rece:)

Nie podoba mi się, ale cieszę się z Tobą. Graty niech się nosi!

Dzis nowy nabytek na rece:)

i24e.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Przecudny. Uwielbiam Datejusty i wersje Day Date. Bransoleta Jubilee i President to moje ulubione ;). Kupiłeś chyba jedną z najładniejszych wersji Didżeja :).

Bartek

Dziekuje Panowie za wszystkie mile slowa. Zastrzezenia tez rozumiem, gdyz sam mam mieszane uczucia co do Roleksow. Natomiast ten konkretny model spelnia w zasadzie wszystkie moje oczekiwania. Zakup zupenie swiezy dlatego moge miec nieco wypaczona percepcje :rolleyes: ale poki co uwazam, ze jest to najtrafnieszy z dotychczasowych moich zakupow zegarkowych. Jeszcze jedna fotka, ktora nieco dokladniej oddaje proporcje zegarka

84r.jpg

Edited by maze123

IMG_6966-2_zps66b399a9.jpg

IMG_6958-3_zps1fa567b3.jpg

IMG_6966-3_zps29c67863.jpg

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

svip.jpg

Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

Dziekuje Panowie za wszystkie mile slowa. Zastrzezenia tez rozumiem, gdyz sam mam mieszane uczucia co do Roleksow. Natomiast ten konkretny model spelnia w zasadzie wszystkie moje oczekiwania. Zakup zupenie swiezy dlatego moge miec nieco wypaczona percepcje :rolleyes: ale poki co uwazam, ze jest to najtrafnieszy z dotychczasowych moich zakupow zegarkowych. Jeszcze jedna fotka, ktora nieco dokladniej oddaje proporcje zegarka

84r.jpg

Cudo. Sorencja za taki zachwyt, ale bardzo mi się podoba. Gęba mi się sama otwiera jak go widzę :D. Gdyby tylko zamiast cyfr rzymskich miał kreski to byłby idealny :). Chociaż teraz jest też piękny. Edited by Patom

Bartek

Ciekawe kiedy ktoś zacznie codziennie zgłaszać się tu z takim zdjęciem ;-)

watch.jpg

Troszkę trudno określić która godzina jest na takim "zegarku" ;).

Bartek

na razie  ten, w oczekiwaniu na paczke z Nowej Zelandii (Magrette)

IMG_1179.jpg

ROBERT