Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie chodzimy w jednym zegarku,czasami chcemy sobie urozmaicić,żeby nie popaść w monotonię.Wobec tego warto mieć w zanadrzu z 2-3 zegarki.Miałem ich 8,ale po stwierdzeniu,ze w niektórych nie chodziłem po pół roku zapadła decyzja o uszczupleniu stanu.

 niby racja ale...trochę od trybu życia zależy i od przywiązania do konwenansów... np.garniturowiec  codzienny  , garniturowiec odświętny/wieczorowy, tool watch branzoletowy, tool watch skórzany lub gumowy lub nato ....min 4, można po upodobaniach ...klasyk, pilot, nurek, motoryzacyjny...też min 4 , po komplikacjach ....bez  ( wieczorowy), codzienny z datą, chrono ( nie wiem po co ale ładnie wygląda ), GMT ... że wymienię te najpospolitsze...oczywiście można mieć chrono GMT z datą na branzolecie i czasem zmieniać pasek....no ale formal dinner nie załatwi...fajnie  jak się lubi zegarki za mały procent swoich miesięcznych dochodów...gorzej jak się woli te  powyżej tych dochodów ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garniturowca nie posiadam ponieważ u mnie by leżał,lubię sportowe zegarki,divery ew.casual..Każdy ma indywidualne podejście do tematu,znam ludzi ,którzy mają po 20 diverów tej samej firmy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garniturowca nie posiadam ponieważ u mnie by leżał,lubię sportowe zegarki,divery ew.casual..Każdy ma indywidualne podejście do tematu,znam ludzi ,którzy mają po 20 diverów tej samej firmy :)

ale  że całą limitację wykupili ...spekulanci ; ) usiłuję być  praktyczny w tej swoje pasji i na razie nie mogę zejść poniżej 6 ...ale już jestem blisko tylko muszę przestać czytać fora i portale zegarkowe ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy to robicie, że schodzicie do jednocyfrówki?   :(

Mi wszystkich szkoda sprzedać, każdy ma coś wyjątkowego, ale mam mocne postanowienie do czyszczenia zasobów od września ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak jak u Akisa, kilkanaście zegarków, większość w pudełkach na półce, a nosilem tylko 2-3. Teraz mam 5 z czego jeden idzie na sprzedaż i zostaje z czterema. Tak juz pozostanie

A teraz żeby było w temacie

 

umyta7u9.jpg

 

Sent from my Z10 using Tapatalk 2

 

 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak jak u Akisa, kilkanaście zegarków, większość w pudełkach na półce, a nosilem tylko 2-3. Teraz mam 5 z czego jeden idzie na sprzedaż...

Miałem identycznie. Tylko, że u mnie pozostaje 6. Z czego 5 stałych a 6 "zmienny" ;)

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-55792-0-48223300-1377457137_thumb.jpga ja dziś z jednym ze swoich dylematów ...ma wszytko oprócz GMT ; ) ale ja oglądam się za innymi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest fajna metoda,żeby już się nie pozbywać zegarków,które obiecałeś sobie,że zostają(zawsze miałem z tym problem) :) Jak nosisz zegar i po jakimś czasie zaświta myśl by się go pozbyć wrzucasdz go do szuflady i zakładasz następny.Gwarantuję,że po jakimkś czasie otworzysz szufladę i z przyjemnością powrócisz do zegarka ,którego chciałeś się pozbyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest fajna metoda,żeby już się nie pozbywać zegarków,które obiecałeś sobie,że zostają(zawsze miałem z tym problem) :) Jak nosisz zegar i po jakimś czasie zaświta myśl by się go pozbyć wrzucasdz go do szuflady i zakładasz następny.Gwarantuję,że po jakimkś czasie otworzysz szufladę i z przyjemnością powrócisz do zegarka ,którego chciałeś się pozbyć.

potwierdzam , działa ale tylko do czasu gdy wypatrzysz jakiś nowy obiekt westchnień ...nawet z innej kategorii i już wiesz że mnożenie zegarków nie ma sensu. To zawsze pojedynek serca z rozumem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda..w moim przypadku w takiej sytuacji ciężko o rozsądek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrą stroną pojedynków serca i rozumu jest to że co jakiś czas ktoś tu pozbywa się kilku fajnych sztuk a ktoś inny może dzięki temu spełniać swe zegarkowe marzenia...i tak trzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amfa na wakacjach

 

huqasy3u.jpg

Edytowane przez czarny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez cały weekend śmigałem z Seikaczem na łapie,

 

15137421997096580674.jpg

 

ale dziś początek zaplanowanego maratonu z Doxami :P

 

18714264681462325431.jpg


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na rudo

2jj5.jpg

 

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez cały weekend śmigałem z Seikaczem na łapie,

 

15137421997096580674.jpg

 

ale dziś początek zaplanowanego maratonu z Doxami :P

 

 

 

 

Wreszcie porządny zegarek Karol :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o tym Seiko da radę ?

Rzadko spotykany w Europie (w Polsce chyba jedyny)tytanowy PROSPEX, w zacnym rozmiarze bo prawie 46mm ale wyjątkowo lekki.

Zegarek na mechanizmie Spring Drove z maksymalnymi odchyłkami w zakresie -15/+15 sekund na miesiąc, 72 godzinna rezerwa chodu.

Zegarek swoim wykonaniem nie przypomina innych Seiko, jest surowy i bardzo minimalistyczny a to olbrzymi plus.

Jeśli przyzwyczaimy sie do jego kształtu, to raczej będziemy zadowoleni z jego posiadania.

ps. patrząc na ruch wskazówki sekundowej można straszliwie sie zakochać ;)

Zegarek występuje również w wersji czarnej, której znalezienie to nie lada wyzwanie

29139748601582528228.jpg

Edytowane przez karol1302

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było wczoraj

DSC_6389_zps4b476eef.jpg

 

A dziś

DSC_6391_zpsaa8523fa.jpg

 

Sent from my Xperia S using Tapatalk 2

Edytowane przez goTomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.