Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem o czym piszesz. Wlasnie mnie naszla chec na zmiane. Takze po poludniu Omega musiala ustapic miejsca Rolkowi, z lupka:)

 

z7yd.jpg
 

Edytowane przez maze123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym piszesz. Wlasnie mnie naszla chec na zmiane. Takze po poludniu Omega musiala ustapic miejsca Rolkowi, z lupka:)

 

i0dm.th.jpg

Widze ze doskonale rozumiesz chec zmiany z jednego czasomierza na inny  :D  

A tak swoja droga, to ciekawe czy firma Rolex postanowi wystapic kiedys z idea wykonania Sea-Dwellera z lupka; ciekawe jak by takie ewentualne przyszlosciowe modele SD z lupka jak i SDDS lupka wygladaly? Podejrzewam ze calkiem byc moze nienajgorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaz szczerze od kiedy mam tego DJ to zdominowal on mocno moj nadgarstek i teraz w zasadzie nosze dodatkowo jedynie dwa inne zegarki Schaumburga Retrolateura i na bardziej ekstrenmalne wyczyny Casio Gshocka. Musze jednak przyznac, ze z checia bym zrobil od xczasu do czasu miejsce na nadgarstku dla takiego SD lub SUB-a:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_1288.jpg


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

IMG_5272_zpsfcbf321f.jpg

 

Braku uroku nie można mu zarzucić... :)

 

A Ty nie masz czasami takiego samego?

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I słusznie :) Mając ten, Omegę możesz spokojnie sprzedać, bo po co Ci ona? :D

mając tą omegę, sprzedałbym rolexa. Omega ma klase i indywidualność, a rolex wygląda pospolicie , jak wiele diverów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mając tą omegę, sprzedałbym rolexa. Omega ma klase i indywidualność, a rolex wygląda pospolicie , jak wiele diverów

To raczej wiele diverow wyglada jak Rolex :P


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej wiele diverow wyglada jak Rolex :P

na jedno wychodzi. Omega to omega, a złotego rolexa nosił każdy nieuczciwy " biznesmen" którego  spotkałem .., często z brylantami. Uważam, że ta marka nie jest warta uwagi, poza brakiem wyglądu i klasy.

Edytowane przez goral_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@goral_, bardzo błyskotliwe wnioski. Dodam jeszcze, że jeśli nie chodzisz na co dzień w dresie, sandałach i białych skarpetkach, to ten zegarek nie jest dla Ciebie. Ja mam taki strój, dlatego moim następnym zegarkiem będzie Sub. ;)

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.