Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Byłaby lepsza, ale już spakowałem graty fotograficzne i leniłem się ich znów wyciągać, więc zrobiłem komórką na koniec pleneru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowej 300m zapinka jest wprawdzie lepiej wykonana i bardziej masywna, ale brzeg, a właściwie róg wystaje poza bransoletę i mnie osobiście strasznie kłuł w nadgarstek.

Być może przy większym nadgarstku problem by nie występował, ale mój przypadek nie jest odosobniony, bo doszukałem się wtedy wątku na WUSie. 

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś Seiko ;)

 

post-71505-0-53498400-1407487287_thumb.jpg


Seiko SARB017 Alpinist, Seiko SRP307K1 Black Monster, Orient Bambino V3 Grey ER2400KA,  Casio G SHOCK G-9000-1V, Pulsar PU7005X1, Seiko SNZG11, Seiko SNZJ07, Apple Watch Sport 42mm Space Grey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klasyka nigdy nie wychodzi z mody

gallery_225_1514_232929.jpg

Pozdrawiam,


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gryson, fajny ten Twoj robur :P

Się wie, fachura ;) Jeden z moich ulubionych sikorów, choć moja "szanowna" twierdzi, że to najbrzydszy wśród moich zegarków ;) I teraz wszystkie nurki nazywa "roburowatymi" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki pod woda nosi sie na mankietach ( a tak naprawde manszetach:-) takze data z tej czy z tej to wsio ryba

No nie do konca - chyba nie sadzisz, ze data w nurkach jest potrzebna do codziennego nurkowania??? ;)

Ten "twór" zostal bardziej dodany dla niedzielnych nurkowiczow a nie dla profesjonalistow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do konca - chyba nie sadzisz, ze data w nurkach jest potrzebna do codziennego nurkowania??? ;)

Ten "twór" zostal bardziej dodany dla niedzielnych nurkowiczow a nie dla profesjonalistow :)

Oczywiście ze jest data potrzebna - trzeba wiedzieć kiedy wyjść z wody :)

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie do konca - chyba nie sadzisz, ze data w nurkach jest potrzebna do codziennego nurkowania??? ;)

Ten "twór" zostal bardziej dodany dla niedzielnych nurkowiczow a nie dla profesjonalistow :)

oczywiscie, ze nie sadze;) ale byl zarzut wczesniej ze, data bedzie zakryta przez manszete (mankiet :lol: ) wiec lipa taki podwodniak... wiec mowie, ze nie lipa bo zegarek jest u gory na manszecie. A czy potrzebna to zupelnie inna sprawa juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze jest data potrzebna - trzeba wiedzieć kiedy wyjść z wody :)

To pewnie dlatego w AP z werkiem 3120 nie mozna nurkowac, bo data sie czesto zacina :D

 

ps.

no i juz brakuje Magica :P

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze jest data potrzebna - trzeba wiedzieć kiedy wyjść z wody :)

Dlatego też mój nurek, w którym oczywiście nigdy nie nurkowałem ma datę.... cobym się odnalazł czasowo po długim kontakcie z wódą :D .

post-57210-0-58883200-1407490722_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie dlatego w AP z werkiem 3120 nie mozna nurkowac, bo data sie czesto zacina :D

 

ps.

no i juz brakuje Magica :P

ty naprawde ciety na niego... po co prowokujesz, wyluzowac trzeba, zlosliwosc to chyba bardzo polska cecha jak widze po latach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na opak odebrales moja wypowiedz - cenie Magica i szanuje jako czlowieka nawet, jesli w czyms sie z nim nie zgadzam i niestety zaluje, ze podjal taka decyzje, wiec do zlosliwosci mi daleko  B);)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jHVVmVQ.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie, ze nie sadze;) ale byl zarzut wczesniej ze, data bedzie zakryta przez manszete (mankiet :lol: ) wiec lipa taki podwodniak... wiec mowie, ze nie lipa bo zegarek jest u gory na manszecie. A czy potrzebna to zupelnie inna sprawa juz

To nie zarzut wobec nurka ale wobec EDC który w większości przypadków wodę widzi w czasie urlopu . I tylko w tym kontekście jest to rozwiązanie niepraktyczne i moim zdaniem szpeci niepotrzebnie ( że o lupce nie wspomnę ; ) bardzo ładny zegar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakości wykonania zdecydowanie w przód (wiem, wiem, widziałem buźkę).

Natomiast w stylistyce moim zdaniem to skok do tyłu, stara przynajmniej była oryginalna dzięki falom na tarczy.

No i bransoleta w starej była znacznie wygodniejsza.

 

Pozdrawiam

Tomek 

No tak, ale jednak krzywo osadzone wkładki bezela i przesunięte datowniki i źle nałożone szczotkowania nastały wraz z nową wersją. Moim zdaniem nowa jest ładniejsza i ma więcej w sobie wizualnego luksusu ale dopracowanie to jednak domena starego modelu.

Edytowane przez Mikołaj N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o tym to nie słyszałem. Moje obytrzy (dwie stare i jedna nowa) były wykonane bez zarzutu.

W starej kwarcowej u znajomego widziałem wskazówką nietrafiającą w indeksy, ale w moich automatach nic do czego można było się przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskoczył na nadgarstek

 

m3Ant7u.jpg
KOvDqvI.jpg

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekend coraz bliżej, a więc na nadgarstek wskakuje "dżi".

post-46051-0-62301400-1407495335_thumb.jpg


[wysłane z mojego Atari 65XE]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba na opak odebrales moja wypowiedz - cenie Magica i szanuje jako czlowieka nawet, jesli w czyms sie z nim nie zgadzam i niestety zaluje, ze podjal taka decyzje, wiec do zlosliwosci mi daleko  B);)

no to ok, musze uwierzyc Ci na slowo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.