Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Wielokrotnie go przymierzałem i nigdy nie podobał mi się tak, jak na Twoich zdjęciach ;)

No , bo już myślałem że tylko jak odczuwam ten dysonans ... a tak widzą ten zegarek inne oczy ; )

post-55792-0-67410000-1417114072_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DMvbcm.jpg


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

No , bo już myślałem że tylko jak odczuwam ten dysonans ... a tak widzą ten zegarek inne oczy ; )

Dokładnie to miałem na myśli ;)

Gdybym znał ten zegarek tylko ze zdjęć Czarli'ego, to kupiłbym go w ciemno.

Ale za każdym razem gdy go przymierzam-czar pryska :(

Edytowane przez Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale śliczna pidżamka :)

Koszula to jest. beee.gif

I to bardzo ładna. :P


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to miałem na myśli ;)

Gdybym znał ten zegarek tylko ze zdjęć Czarli'ego, to kupiłbym go w ciemno.

Ale za każdym razem gdy go przymierzam-czar pryska :(

Nie jesteście sami. Też go kilka razy mierzyłem. Ale na żywo ten kolor nie jest taki WoW jak na zdjęciach. Zdecydowanie czarny :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też najpierw się naoglądałem fotek i biegłem kupić niebieski, po czym facet w sklepie się pomylił i przyniósł czarny do przymiarki. Moja delikatna równowaga dostała w tym momencie batonem po plecach i od tamtej pory miałem wątpliwości :)... ostatecznie czarny wygrywa u mnie jakimś niewielkim marginesem, bo udało mi się ostatnio jakimś cudem obejrzeć ten zegarek poza wnętrzem sklepu. Jednak oglądać tą Omegę w sztucznym oświetleniu sklepowym, to tak jakby jej nie widzieć w ogóle :). Ten model ma taką specyfikę, że raczej nie przepada za żarówami ;)

Będzie mi trochę żal tego, że nie uświadczę uroków niebieskiego kameleona, ale ostatecznie połączenie ceramiki z czernią jakoś bardziej mnie przekonuje.

Edytowane przez atrax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też najpierw się naoglądałem fotek i biegłem kupić niebieski, po czym facet w sklepie się pomylił i przyniósł czarny do przymiarki. Moja delikatna równowaga dostała w tym momencie batonem po plecach i od tamtej pory miałem wątpliwości :)... ostatecznie czarny wygrywa u mnie jakimś niewielkim marginesem, bo udało mi się ostatnio jakimś cudem obejrzeć ten zegarek poza wnętrzem sklepu. Jednak oglądać tą Omegę w sztucznym oświetleniu sklepowym, to tak jakby jej nie widzieć w ogóle :). Ten model ma taką specyfikę, że raczej nie przepada za żarówami ;)

Będzie mi trochę żal tego, że nie uświadczę uroków niebieskiego kameleona, ale ostatecznie połączenie ceramiki z czernią jakoś bardziej mnie przekonuje.

Dokladni! Ogladac ten zegarek w sklepie, to jakby go wcale nie ogladac. Pisalem juz o tym wiele raze nawet do Desmo, a on wstawia zdjecie ze sklepu jako dowod :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychodzę z założenia ,że musi się podobać indoor i outdoor.... w końcu nie spędzam całego życia w słonecznej aurze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wychodzę z założenia ,że musi się podobać indoor i outdoor.... w końcu nie spędzam całego życia w słonecznej aurze

 

 

Indoor te potrafi wyglądać dobrze. To zdjęcie archiwalne mojego egzemplarza:

w8kz1t.jpg

 

Ale generalnie moim zdaniem to jeden z niewielu zegarków, który lepiej wygląda na zdjęciach (szczególnie Karola) niż w rzeczywistości. Mi znudził się po miesiącu - dość nudna tarcza w połączeniu ze świecącym się bezelem nie dla mnie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że lepiej uczyć się na błędach ...najlepiej cudzych. No i wolę zegarki które niezależnie od pozycji i otoczenia zawsze wyglądają dobrze . Ale to piękny zegarek tylko .... wymagający dla właściciela ; )

Poza tym akurat kolor i ceramika należą do mocniejszych ( choć o zmiennym nasileniu ) stron tego "łocza".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to wewnątrz super wygląda. Chodziło mi o oświetlenie sklepowe, ale rozumiem, że musi dobrze wyglądać na galeriowy lansik  :ph34r:

 

A na poważnie, to dla mnie praktycznie żaden zegar nie przechodzi testu "sklepowego", w ichniejszym świetle. Niestety, ale salonowe oświetlenie zabija zegarki.

Edytowane przez kroll_czarli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekając ...

post-59414-1417121775,8374_thumb.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem niedawno kilka JLC w Aparcie zazdroszcząc Desmo jego reverso i światło sklepowe im nie przeszkadzało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol lubi kolor , najlepiej wyskakujący z obrazka a nie takie monochromatyczne nudy ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam nudny :ph34r: . Dodam, że skoro nawet w tak katastrofalnym świetle...

dlUIIks.jpg

 

 

...wzdycham z wytęsknieniem, to poza sklepem może być już tylko lepiej (i było, jak w końcu dopadłem kogoś, kto go ma). W zasadzie to uwielbiam minimalistyczne zegarki. Ot... parę kropek na krzyż i wskazówki, a tyle szczęścia. Dla mnie jakoś specjalnie nudny nie był. Akurat pogoda była taka, że nagromadziły się cumulusy i zachodziło słońce... wszystko się odbijało w tarczy. Orgia na wrotkach. 

Edytowane przez atrax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.