Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

chrono-craze,

gratulowałem w innym temacie, ale i tu nie omieszkam tego zrobić. Gratulacje


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy zestaw z rekina do głębokiego desk divingu testuję  ;)

 

13983573.jpg?1421075650

 

13983571.jpg?1421075650

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@chrono-crazy wielkie graty i poczucie zazdrosci z mojej strony  :)

 

 

Dla mnie różnica między Submarinerem -> SDDS -> Seadweller to tylko mało istotne szczegóły i wymiary, ale różnice są nadal mniejsze niż gdybym miał różne kolory tarczy np. Serio masz skrzywienie na punkcie Roleksów skoro odczuwasz potrzebę posiadania wszystkich trzech i postrzegasz je jako inne zegarki :).

 

Nie zgadzam się, każdy z nich to zupełnie inny zegarek, z inną legendą i jednak wygladem. Jakbym miał mozliwości finansowe to każdy z nich jest obowiazkowy w pudełku  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono-crazy  naprawdę jesteś crazy jeśli chodzi o Rolexy :)

gratuluję nowego dzidziusia w kolekcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Mikoilaj78pablo122 i Pawel2499

Dokladnie to co pablo122 napisal, kazdy z nich jest inny (i w kazdym widze cos czego inny nie ma); a to ze mam "skrzywienie" (nicon), no coz, nobody is perfect  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuje: "@chrono-craze: Skrzywienie miałem na myśli oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu "be hooked on sth"."

 

Tak tez (a nie inaczej) to odebralem, na pelnym luziku, takze nie ma (bo nie byllo) sprawy  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie różnica między Submarinerem -> SDDS -> Seadweller to tylko mało istotne szczegóły i wymiary, ale różnice są nadal mniejsze niż gdybym miał różne kolory tarczy np. Serio masz skrzywienie na punkcie Roleksów skoro odczuwasz potrzebę posiadania wszystkich trzech i postrzegasz je jako inne zegarki :).

SDDS ma tytanowy dekiel, ring lock, zawór helowy, jest większy i ma bardzo grube szkło, które nie oddstaje. 

Seadweller ma matową tarczę, zawór helowy, wystające szkiełko i jest zdecydowanie mniejszy od SDDS. 

Submariner nie ma datownika, nie ma zaworu, jest najprostszy i chrono-craze nosi go na NATO. 

 

Jeżeli może sobie pozwolić na tak bogatą(a mniej zróżnicowaną) kolekcję, a nie robi tego kosztem innych zegarków(np. garniturowca od Patka/Lange/VC/AP/JLC czy chrono, gdyby takowych pragnął) ani innych hobby czy marzeń rodziny, to moim zdaniem, jest to po prostu wierność marce, tradycji i stylowi jaki reprezentują Rolex'y. 

 

Wielu kolekcjonuje, jeszcze mniej kontrastujące ze sobą Panerai, a niektórzy wyłącznie chronografy. 

Henry Graves Jr. kolekcjonował repetiery - minutowe, głównie unikatowe od Patka ;)

Ja uwielbiam ultrathiny, mimo że nie są za bardzo użytkowe prócz specjalnych okazji, imprez etc

 

Pasja to pasja. Ważne by być wiernym ideałom ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDDS ma tytanowy dekiel, ring lock, zawór helowy, jest większy i ma bardzo grube szkło, które nie oddstaje.

Seadweller ma matową tarczę, zawór helowy, wystające szkiełko i jest zdecydowanie mniejszy od SDDS.

Submariner nie ma datownika, nie ma zaworu, jest najprostszy i chrono-craze nosi go na NATO.

 

Jeżeli może sobie pozwolić na tak bogatą(a mniej zróżnicowaną) kolekcję, a nie robi tego kosztem innych zegarków(np. garniturowca od Patka/Lange/VC/AP/JLC czy chrono, gdyby takowych pragnął) ani innych hobby czy marzeń rodziny, to moim zdaniem, jest to po prostu wierność marce, tradycji i stylowi jaki reprezentują Rolex'y.

 

Wielu kolekcjonuje, jeszcze mniej kontrastujące ze sobą Panerai, a niektórzy wyłącznie chronografy.

Henry Graves Jr. kolekcjonował repetiery - minutowe, głównie unikatowe od Patka ;)

Ja uwielbiam ultrathiny, mimo że nie są za bardzo użytkowe prócz specjalnych okazji, imprez etc

 

Pasja to pasja. Ważne by być wiernym ideałom ;)

Zgadzam się z tym na 100 % :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorowo Omega, natomiast w pracy:

 

o8kEnfC.jpg?1

 

----------

 

chrono-craze - gratulacje! :) Świetny nabytek. Ja ostatnio też się trochę polubiłem z Rolkiem, ale raczej nie jest to zakup na 2015 :). Taki DJ byłby idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anabuki

Ja biegałem dzisiaj z tym, bo pogoda błotnista. ;-)

 

 

 

post-76896-0-31813000-1421096970_thumb.jpg

Edytowane przez anabuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

today.jpg

Również przyłanczam się do gratulacji. Piękny jest. Chodzi za mną . Po raz drugi ją mierzyłem w niedziele SCC. Aaa jeszcze jedno piękna zdjęcia.

Edytowane przez ptakug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również przyłanczam się do gratulacji. Piękna jest. Chodzi za mną . Po raz drugi ją mierzyłem w niedziele SCC. Aaa jeszcze jedno piękna zdjęcia.

piekny zegarek ,ale czy rolex to ona? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się zerknie na koronkę to widać wyraźnie, że suczka!

Edytowane przez atrax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piekny zegarek ,ale czy rolex to ona? :)

Ładnie to tak łapać za słówka  :angry:

 

Jak się zerknie na koronkę to widać wyraźnie, że suczka!

Oooo i to mi się podoba  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna kostka


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CnRgVyR.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.