Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Taka sytuacja....Valbray Oculus Chronomatic Gray. 

Niestety uzywany i majacy kilka nieladnych scretch i dents na uszach. Czy moze ktos w Polsce podejmie sie wypolerowania? Chetnie go wysle? Wiadomosc na priv prosze. 

Ostatnio jeden z szacownych kolegow zawnioskowal aby admin dodal opcje lapki do dolu bo chcialby byc stalym uzytkownikiem tej opcji przy prezentacji moich zegarkow. To  moze byc zabawne i moze warto?

post-4001-0-59376900-1498497339_thumb.jpg

post-4001-0-28862400-1498497353_thumb.jpg

post-4001-0-50962100-1498497367_thumb.jpg

Edytowane przez radekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja....Valbray Oculus Chronomatic Gray. 

Niestety uzywany i majacy kilka nieladnych scretch i dents na uszach. Czy moze ktos w Polsce podejmie sie wypolerowania? Chetnie go wysle? Wiadomosc na priv prosze. 

Ostatnio jeden z szacownych kolegow zawnioskowal aby admin dodal opcje lapki do dolu bo chcialby byc stalym uzytkownikiem tej opcji. To  moze byc zabawne i moze warto?

 

Pierwszy raz widzę zegarek z zamykaną tarczą, super !

 

Podsełałem Ci na PW kontakt do kogoś kto może się tego podjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja....Valbray Oculus Chronomatic Gray. 

...

 

WSPANIAŁY!!! :wub:

Edytowane przez Wacor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@radekk: dla mnie to najfajniejszy zegarek z kolekcji jaki nam tu pokazałeś!

 

No i cena możebna jak na tak awangardowy produkt. 13200 CHF retail i używany 5000 USD na chrono24 (w rezerwacji). Tylko rozmiar na papierze 46 mm nieco przeraża.

Haha. Ta rezerwacja byla moja. To ten, ktory kupilem. Oczywiscie jak zwykle trzeba bylo go dokompletowac. Pudelko i dokumenty ida od producenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy koncept z tą zasłanianą tarczą...może nie tak klasyczny jak Reverso ;-) ale pewnie i tak bardziej skuteczny niż dach nad narodowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@radekk: dla mnie to najfajniejszy zegarek z kolekcji jaki nam tu pokazałeś!

 

No i cena możebna jak na tak awangardowy produkt. 13200 CHF retail i używany 5000 USD na chrono24 (w rezerwacji). Tylko rozmiar na papierze 46 mm nieco przeraża.

Czy to jakaś wariacja Valjoux 7750 czy ich własny mechanizm?

To chyba modyfikacja. Ja nie moge tego zrozumiec jak Wy tam ww Polsce kochacie male zegarki? W Usa 40mm to jak dla mnie damski rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet u nas jako miłośników zegarków jest stosunkowo mało wielbicieli rozmiarów 38-40 mm. Ja noszę/nosiłem 36-44 mm. Więc ogólnie Polacy też kochają duże tzn. 42-46 mm zegarki i większość członków Klubu również. Drogi macie szersze, auta większe, kubki do kawy na wynos większe, domy większe. A u nas nawet ludzie są mniejsi trochę :-)

Uśmiałem się ale to prawda

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uśmiałem się ale to prawda

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

W moim wieku na najwyrazniejszej tarczy 36mm nie odczytalbym chyba godziny. Trzeba miec dobry wzrok Ja mam 42 - 56 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna koperta i tarcza w tym Aevigu!

Dziękuję :)

Ciężko mu zrobić dobre zdjęcie telefonem, a zasługuje na dobrą fotkę. Na żywo wymiata.

8645668_IMAG0736.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję :)

Ciężko mu zrobić dobre zdjęcie telefonem, a zasługuje na dobrą fotkę. Na żywo wymiata.

 

Zegarek bardzo przypomina ECW, ktore bardzo lubie.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim wieku na najwyrazniejszej tarczy 36mm nie odczytalbym chyba godziny. Trzeba miec dobry wzrok Ja mam 42 - 56 mm

Radek cieszę się że jeszcze na 42-56 mm zegarkach odczytujesz czas była by bardzo wielka strata dla klubowiczów jak byś zaczął kupować smart watches które mówią jaka godzina jest

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RADEKK zegarek jedyny w swoim rodzaju, nie wiedziałem że takie  robią. Kapitalny. W końcu szczerze to mogę powiedzieć :)  :D  :lol:

 

XPOWOC - ludzie na pewno lżejsi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Troszkę Cię poniosło z tym wnioskowaniem ;)

A zegar robi wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę Cię poniosło z tym wnioskowaniem ;)

A zegar robi wrażenie.

Nie mysle  :D Mam nadzieje, ze Admin doda lapki do dolu tak jak chciales.Ja mam duzy dystans :-) lubie to co lubie. Pewien jestem jednak, iz wielu kolekcjonerow na tym forum ma niszowe zegarki i ich nie pokazuje chocby ze wzgledu na ostroznosc. Nawet niektorych znam z dawnych lat...Pzd

Edytowane przez radekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.