Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcie zrobione przed 13-stą, ale dopiero teraz była chwila na wrzutkę...d64974ac4eea8acabf28f913ce4eebcc.jpg


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No piękna wrzutka Koledze wyszła!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka nowalijka z ręcznym naciągiem w ujęciu bocznym poprzecznym - szczupła sztuka ;)

 

b46c4d9789a3e6f36959c3a693ecd82a.jpg

Edytowane przez dopeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyknij jeszcze z góry jak wygląda.


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni nabytek. Chodził po glowie od premiery, ma pare niedoróbek, ale z dnia na dzień cieszy coraz bardziej.

post-81405-0-99807600-1516645057_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma pare niedoróbek.

Rozwiniesz temat? Co masz na myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Przyłączam się do pytania Kolego @sanika :-) Co nie tak z tym Balticusem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luma - dramat. Nawet długo naświetlana, prawie nie świeci. Bezel jest delikatnie za mocno dokręcony, więc nie licuje w 100% z indeksami, w zegarku za ~2000 to jednak coś co ciężko mi zaakceptować. End linki bransolety, przez to, że nie są dokładnie dopasowane, po zdjęciu zegarka, polerowana powierzchnia może ocierać się o kopertę, na szczęście szybko zauważyłem mikro ryskę i już wiem żeby na to uważać. Ale... Tarcza robi na żywo jeszcze lepszą robotę niż na zdjęciach, mimo mojego 17cm nadgarstka i raczej niechęci do dużych zegarków, muszę powiedzieć, że leży niespodziewanie dobrze (szczególnie na pasku z zestawu), sam pasek też na plus, miękki, wygodny, no i granatowy jak 3/4 mojej garderoby :) Na razie zrobił jakies +40sekund na dobę, ale mam go dopiero 2 dni, zobaczymy jak to będzie wyglądało za 2 tygodnie. Koronka również bardzo ładna, na pewno ładniej zrobiona niż w moim Squale 50 atmos. To tak na szybko :) nie będę tutaj recenzji pisał, bo ani nie mam umiejętności do tego, ani nie spędziłem jeszcze z Gwiezdnym Pyłem dość czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko przyłożona linijka pokazuje 50mm, natomiast koperta "łamie" się szybciej i od razu przechodzi w bransoletę, więc nie razi mnie to. Klasyczna koperta z L2L 50mm byłaby dla mnie problemem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki on ma wymiar L2L?

Przy tego typu kopertach L2L może być mylne, jest zmacznie większy niż wynika z wymiarów.

Na mojej witce (17cm).c662118f36d03666d3eecac3713901a3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Optycznie duży... Jak dla mnie za duży ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka nowalijka z ręcznym naciągiem w ujęciu bocznym poprzecznym - szczupła sztuka ;)

 

 

Dobrze się zapowiada. Co to takiego?

Na urlopie, więc mój dyżurny „nomad-watch”

9847e29d76eda4d7adde56539b54cac6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuszą te SKXy, kuszą. Trochę się jednak boję najniższego seikowego mechanizmu (tzn. jak na półke mimo wszystko wyższą od piątek) i tego nieszczęsnego centrowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.