Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość gość”u

Czekac tylko az go porysujesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś pod kolor naszych

post-74783-0-21459200-1528703777_thumb.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

34923663_10212063234640475_6944797358391

Edytowane przez zielony.m

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa zabawka przyjechała

post-33375-0-24333900-1528708195_thumb.jpeg


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seiko z Super Clear Coating albo Orienty z SARem, czy też Citizeny z Clarity Coating nie mają żadnych paskudnych refleksów i biją na głowę większość konkurencji w tym przedziale cenowym, a nawet i wyższym. Trochę niesprawiedliwe jest porównywanie taniego Orienta do Archimede za 10x tyle i oczekiwanie podobnej jakości.

Archimede w rękach nie miałem, ale Seiko czy Citizen z wyższej półki jakością antyrefleksu śmiało biją na łeb Orisy, Tagi i inne tego typu prestiżowe marki

Trochę ,awile napisałem, ale właśnie chodziło mi oto, że dobre powłoki Seiko czy Orient mają super efekt bez poświat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady Mateusz no ale przy tej fotce trochę się napociłem, żeby akurat taki efekt uzyskać. Tu obiektyw mniejsze miał znaczenie. Bardziej kąt padania światła i kąt pod jakim pstrykasz :) A szkiełka nie widać, bo jest płaskie i ma zarąbisty podwójny (wew/zew) AR

 

Marek

Ojj jeszcze wiele innych spraw jest,  doświetlenie, ostrość. Moje fotki zazwyczaj są za ciemne i nie jestem w stanie uzyskać takiej ostrości jak u Ciebie, na każdym zdjęciu widać mocno detale zegarka :)

 

To pstryknąłem na starej gitarze ojca ;)

BuBVSKH.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poświatą czy bez... I like

 

 

 

 

SVbS6gq.jpg

 

 

xW70YZx.jpg

 

DWcnmNw.jpg

 

ld09DWs.jpg


Ojj jeszcze wiele innych spraw jest,  doświetlenie, ostrość. Moje fotki zazwyczaj są za ciemne i nie jestem w stanie uzyskać takiej ostrości jak u Ciebie, na każdym zdjęciu widać mocno detale zegarka :)

 

To pstryknąłem na starej gitarze ojca ;)

 

 

Orient wyszedł bardzo fajnie - nie jest ciemno:)

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie dobrany pasek do tego Junghausa.

 

Junkersa  :)

dzięki, jak też uważam, że nie najgorzej pasuje, przy tym perlon jest idealny na lato - oddycha.


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.