Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Recommended Posts

11 minut temu, szuwi napisał:

Mariusz, trochę spóźnione ale serdeczne gratulacje Ex2!! Oby z Tobą wytrzymał dłużej niż Sub 😉 

Tomku, wiesz jak to jest, jak próbujesz ułożyć kolekcję idealną - nie jest łatwo. Dzięki za graty! :)

11 minut temu, Callahan napisał:

Sięgnąłem samego dna... pudełka i hmm... obawiam się, że mogę Cię rozczarować :huh:. Znalazłem tam tylko kilka starych kwarców z których większość nie nadaje się do pokazania na tym szanownym forum ;). Znam podejście większości forumowiczów do marek, że tak powiem... nie związanych z branżą zegarkową, ale jak się okazuje w prywatnych rozmowach większość zegarkowych maniaków ma lub miała w kolekcji jakiegoś majtkowca, mimo że wszyscy oficjalnie to tylko Rolexy, Omegi czy inne Tudory :D. Z tych zegareczków, nadających się do pokazania, to dzisiaj Festinka z przed ładnych kilkunastu lat (czyli samych początków mojego szaleństwa :P).

IMG_20200904_080931.jpg

IMG_20200904_080953.jpg

Kurcze wywołałeś wspomnienia z przed.....oj wielu lat😊

20200904_094727.jpg

3 minuty temu, Vincent van God napisał:

Pamiętaj, że to nie Nam ma się podobać zegarek, a Tobie. Ja osobiście mam dosyć wszystkich ,,markowych" i wyglądających tak samo zegarków przez co często sięgam do firm mniej znanych, lecz dużo ładniejszych. Oficialnie miałem czekać, aż mi się Citizen naładuje, lecz wybrałem ot majtkowca jak powiadasz i bardzo go lubię. 

IMG_20200904_094807.jpg

Super 😉

6 godzin temu, szuwi napisał:

Władca pierścieni. Tom trzeci. Powrót króla 🙂

Ładny.

4 godziny temu, SLAWEK 01 napisał:

Kurcze wywołałeś wspomnienia z przed.....oj wielu lat

Też mam Festine 20 letnią do garnituru i jeszcze jest Swiss Made

16 godzin temu, Genovese_ napisał:

Jeszcze przyspamuję z dwoma fotami BB:

Spamuj, spamuj.  Ładnie to robisz. 

Sięgnąłem samego dna... pudełka i hmm... obawiam się, że mogę Cię rozczarować :huh:. Znalazłem tam tylko kilka starych kwarców z których większość nie nadaje się do pokazania na tym szanownym forum . Znam podejście większości forumowiczów do marek, że tak powiem... nie związanych z branżą zegarkową, ale jak się okazuje w prywatnych rozmowach większość zegarkowych maniaków ma lub miała w kolekcji jakiegoś majtkowca, mimo że wszyscy oficjalnie to tylko Rolexy, Omegi czy inne Tudory . Z tych zegareczków, nadających się do pokazania, to dzisiaj Festinka z przed ładnych kilkunastu lat (czyli samych początków mojego szaleństwa ).

Oczywiście, że przecież same Rolexy. U mnie na przykład taki

b064b9a09a207c96073aae76bddd1cd4.jpg

A poważnie, to ostatnio rzadziej, ale jakiś czas temu bardzo często zakładałem ten zegarek. Żaden prestiżowiec, ale bardzo go lubię i pewnie jeszcze do niego wrócę.

03f802a607ee63becc8ddcd78c798253.jpg

A ją zakładam czasem do garnituru od prawie 20 lat0850cc75be42ee0f7724650630a3b1f0.jpg&key=7c97750b6a9aeeba98a9db98304334cdd8b135f4e2a7622e406adce118447f5f

Dodam tylko, że żona chciała się pod niego podłączyć, ale byłem twardy