Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Dnlaie napisał(-a):

Od kiedy dostałem od Żonki - to narzędzie do wymiany, ciągle zmieniam paski & bransolety.

Zabawa jest świetna i... ekonomiczna (bo nawet nowy pasek stosunkowo dużo nie kosztuję - w porównaniu do nowych zegarków) i nie buduje tylu napięć (związanych z oczyszczeniem portfela po ich zakupie heh)

Jednym słowem - amatorom takim jak ja (i sknerom takim jak ja 🤑) - serdecznie polecam ; )

IMG_20220228_151335 (004)1.jpg

Możesz podać namiar na to cudowne urządzenie, bo szczególnie zdjęcie bransolety to problem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Paulus57 napisał(-a):

Możesz podać namiar na to cudowne urządzenie, bo szczególnie zdjęcie bransolety to problem. 

 

https://allegro.pl/oferta/bergeon-narzedzie-do-wymiany-paskow-teleskopow-9306877648

 

Też się na początku z tym mordowałem, ale (wydaje mi się) - że cała sztuka polega na tym - aby po uwolnieniu teleskopu, pomóc palcem (od zewnątrz) odejść maskownicy (a najwygodniej zrobić to po zwolnieniu środkowego zapięcia bransolety przez wyjęcie teleskopiku łączącego).

 

Chyba moja wspaniała Żona wpadła na pomysł zakupu tego błogosławionego narzędzia - widząc jak często odwiedzam zegarmistrza w tym celu heh (czasami już było mi głupio Ich 'męczyć', średnio co kilka tygodni).

 

*Jednak obecnie mam problem z bransoletą do Longines'a L4.821.4.11.6 (z uwagi na - chyba zakręcane? nity do ogniw) dlatego (może bliżej lata?) będę musiał odwiedzić prawdziwych Fachowców ; ) / pewnie trzeba by dokupić coś w rodzaju takiego mini śubokręcika zegarmistrzowskiego (ale szkoda mi wydawać specjalnie kasy na konkretny egzemplarz do jednego zestawu w odpowiednich milimetrach).


Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, marcinw7982 napisał(-a):

Gdzie takie cudeńka można dostać?🤔😍🙂

Hmm… Timex-a kupiłem z oficjalnego sklepu w Niemczech. Wczoraj przyszedł. W tym sklepie praktycznie w jeden dzień wyprzedał się zapas i na dzień dzisiejszy nie ma ani sztuki. Zegarek przez to, że jest ciekawy i przystępny cenowo, zawsze bardzo szybko się wyprzedaje. Więc musisz polować😉

 

Natomiast Bradley tj. Myszka, też nie jest bardzo łatwy w zakupie. To model już nieprodukowany, więc trzeba szukać używki. Ja swoj kupiłem w GB poprzez ebay. Tam znajdziecie je pewnie, tylko w stanie igła, jest coraz ciężej🤷🏻‍♂️  Widziałem kiedyś jedną sztukę na Allegro, ale cena była pod 3 k, więc dla prawdziwych sympatyków Dana Browna😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, rafalmosty napisał(-a):

Hmm… Timex-a kupiłem z oficjalnego sklepu w Niemczech. Wczoraj przyszedł. W tym sklepie praktycznie w jeden dzień wyprzedał się zapas i na dzień dzisiejszy nie ma ani sztuki. Zegarek przez to, że jest ciekawy i przystępny cenowo, zawsze bardzo szybko się wyprzedaje. Więc musisz polować😉

 

Natomiast Bradley tj. Myszka, też nie jest bardzo łatwy w zakupie. To model już nieprodukowany, więc trzeba szukać używki. Ja swoj kupiłem w GB poprzez ebay. Tam znajdziecie je pewnie, tylko w stanie igła, jest coraz ciężej🤷🏻‍♂️  Widziałem kiedyś jedną sztukę na Allegro, ale cena była pod 3 k, więc dla prawdziwych sympatyków Dana Browna😉

Snoopy od wczoraj na celowniku. 

Rzeczywiście nigdzie nie można go dostać 😞

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.