Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
michalop

Jaki zegarek masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dostałem taką zabawkę. Osobno nie będę prezentował, bo to byłaby mała (?) przesada. 

Pytanie dla doświadczonych - tarcza ściągnięta skądś, czy oryginalny chiński projekt? 

No i na plus, co nie jest takie oczywiste nawet przy sporo droższych kwarcach, sekundnik trafia w indeksy. 

 

 

IMG_20220602_140351.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

 

Moja ulubiona jest zielona z poprzedniej edycji, ale z tej nowej wybrałbym właśnie tą. Gratuluję. :) 

Podoba mi się jeszcze niebieska limitka na USA z poprzedniej generacji. 

Dzięki. Już kiedyś zastanawiałem się nad  SARB 017, ale kolor zielony jakoś mi nie leży. Zmieniłem nawet ori pasek. Spróbuję go jeszcze na bransolecie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marekvegas napisał(-a):

Dzięki. Już kiedyś zastanawiałem się nad  SARB 017, ale kolor zielony jakoś mi nie leży. Zmieniłem nawet ori pasek. Spróbuję go jeszcze na bransolecie. 

Tak najbardziej to chciałbym mieć tą niebieską amerykańską wersję z poprzedniej generacji, ale cena na eBayu była wtedy 3 razy wyższa, niż zielonego nowego. Niestety cena tego też chyba wzrosła, bo zielony kosztuje teraz grubo... 

16 minut temu, Louis Cypher napisał(-a):


 

FF2DA226-CCCA-4A4C-914D-12AB2FEE2355.jpeg

A4DFD434-853E-4BC7-83CD-9D42AFF2F97D.jpeg

Fajny ten model. Jego prosty wygląd jak najbardziej do mnie przemawia. Gratuluję. :) Jak dla mnie nr 1 z Oceanusów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Himan napisał(-a):

Piękna sztuka 😃

Full wersja DJ 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Paulus57 napisał(-a):

IMG_20220602_093256.jpg

 

IMG_20220602_092015.jpg

bardzo fajnie wygląda - z małym szczegółem żeby nie ta gwiazdka na końcu sekundnika :) a jak z dokładnością ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, unadarek napisał(-a):

bardzo fajnie wygląda - z małym szczegółem żeby nie ta gwiazdka na końcu sekundnika :) a jak z dokładnością ? 

Jak wiesz zmieniam zegarki codziennie (chyba, że nowy i ciężko odłożyć na bok), więc dokładnością się nie przejmuje dopóki nie ma odchyłki na poziomie+/- 1 min/dobę, dla mnie jest OK. 

Załączam fotkę dekla, ta to dopiero Cię odstraszy. No i ta nazwa - Tank Nr. 1 ;).

 

 

oie_GO4Oqkz4d6KR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.