Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
LukasS

Klub Miłośników Zegarków STOWA

Rekomendowane odpowiedzi

Przy tych cenach zbliżają się już powoli do Nomosa który w moim przekonaniu oferuje sporo więcej w tej samej stylistyce.

Patrzeć tylko jak Nomos podniesie ceny.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę, że ze wzrostem cen poszła zmiana mechanizmów. Teraz do antei pchają Soprody.

zwykła antea czyli ks też mocno podrożała z 490E w 2011 przez 570E w 2012, 650E w 2013 aż do 870E  obecnie.

chyba nie warto komentować, szkoda bo byłem fanem tej marki, ale w tych cenach zegarki niewarte uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy śmieszne?Chyba nie.Przynajmniej dla mnie.Natomiast tutaj ktoś ma wyobraźnię z ceną za limitowaną Stowę.Muszę przyznać,że na pierwszy rzut oka myślałem,że chodzi o nazwę werkuhttp://www.lionseek.com/watches/brand/stowa/fs-uk-stowa-antea-red-sec-1051954Co do rozmiaru to oczywiście 39mm ale optycznie dość duży zegarek.

Na pewno nie oddałbym Stowy za takie pieniądze. Zresztą, widząc ofertę sprzedaży, sam chciałem napisać "Biorę". Powstrzymał mnie tylko rozmiar, bo mimo wszystko wolę 41 mm. ;)

 

A przy okazji, ile z uszami na 39 mm?

Edytowane przez Istvan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zakupiona Stowa jest na eta 2824 nie na Soprod więc tym bardziej dziwne te wywindowane ceny Starej Stowy na zagranicznych portalach między innymi w podanym wyżej linku.

 

 

Limitowane edycje rządzą się swoimi prawami i nie ma co porównywać z regularnymi wersjami.

 

 

 

zwykła antea czyli ks też mocno podrożała z 490E w 2011 przez 570E w 2012, 650E w 2013 aż do 870E  obecnie.

chyba nie warto komentować, szkoda bo byłem fanem tej marki, ale w tych cenach zegarki niewarte uwagi.

 

 

Prawo popytu i podaży. Antea KS była przez lata zegarkiem, na który najdłużej się czekało. Jorg podnosił ceny testując rynek, teraz dostępne są praktycznie od ręki.

Oby się nie przeliczył z tymi cenami, bo jednak 870 Euro za zegarek na Peseux 7001 to moim zdaniem gruba przesada.

Inna sprawa, że miałem Antee KS z 2001 roku i miałem teraz nową tegoroczną i ja widzę postęp w jakości wykonania. 

 

 

Na pewno nie oddałbym Stowy za takie pieniądze. Zresztą, widząc ofertę sprzedaży, sam chciałem napisać "Biorę". Powstrzymał mnie tylko rozmiar, bo mimo wszystko wolę 41 mm. ;)

 

A przy okazji, ile z uszami na 39 mm?

 

 

 47,8 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Przecież surowy zaznaczył "cena dla porządku" i dał zaporowe 5k, bo zależy Mu na zamianie. To potoczny sposób ominięcia regulaminu. Wprawne oko zauważy nawet znak


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie. Przecież surowy zaznaczył "cena dla porządku" i dał zaporowe 5k, bo zależy Mu na zamianie. To potoczny sposób ominięcia regulaminu. Wprawne oko zauważy nawet znak 

 

To chyba nie jest ominięcie regulaminu, bo wprawne oko zauważy też ofertę na allegro (to ten sam egzemplarz?) 

http://allegro.pl/stowa-antea-red-limitacja-54-55-srebrny-rotor-bcm-i4847236166.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie jest ominięcie regulaminu, bo wprawne oko zauważy też ofertę na allegro (to ten sam egzemplarz?) 

http://allegro.pl/stowa-antea-red-limitacja-54-55-srebrny-rotor-bcm-i4847236166.html

 

dokładnie - zdjęcia bynajmniej przedstawiają ten sam egzemplarz :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o promocji raczej być nie może mowy - ta cena to totalny odpal.

Trzeba jednak przyznać, że zegarek ładny, aczkolwiek... za te pieniądze wybrałbym coś innego pewnie ;):]

 

hm... nalezy jeszcze zauważyć, że dotychczas Stowa w ten sposob czyściła swoje magazyny, obecnie zegarek wykonywany jest na tę okazję - po czym wnoszę spytacie? ano... proszę spojrzeć na czas oczekiwania pod zdjęciem.

 

Oj czasy się zmieniają, a przyzwyczajenia zostają...


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytaliście - to nie jest promocja, cena jest taka, bo te zegarki dostępne będą szerzej dopiero w 2015.

Stąd taka cena - dla niecierpliwych.  Gdybym był Schauerem, robiłbym dokładnie to samo.

Ten biznes nie jest o sprzedawaniu jak najtaniej, tylko o zarabianiu...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa...

pełna zgoda. Niemiec potrafi. ..


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądałem dzisiaj ich "kalendarz" i przy okazji natrafiłem na nową limitkę- http://www.stowa.de/lshop,showdetail,14175410502990,en,1417547471-25265,Sportuhren,seatimeblackforestno1limited,1,1,.htm

 

Chyba jeszcze nie było o niej na forum. Taka sobie moim zdaniem :(

 

wg mnie może być, choś nie powala. W porównaniu do ceny, ale o tym... cicho sza :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minął Adwent, nawet Święta już się skończyły... pytanie czy komuś z Was udało coś się upolować z adwentowego kalendarza Stowy?

Edytowane przez pk_kamil

Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie do posiadaczy zegarków Stowa. Gdzie serwisującie/naprawiajcie swoje zegarki? Chodzi mi o Warszawę i okolice.

 

Moja Marine niestety nie działa jak należy - zatrzymuje się po jakimś (krótkim) czasie pomimo ze jest nakręcona :-(

 

Z góry dziękuję za pomoc

 

Marcin

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli jesta na gwarancji wyślij do Stowy. jeżeli nie tez oczywiście mozesz ale to pewnie będą wysokie koszty, lepiej dowiedz sie jakie. Najprościej i pewnie taniej bedzie wizyta u dobrego zegarmistrza, w koncu siedzi w nim tylko unitas a nie jakiś in - house

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie możliwości skonfigurowania zegarka Stowa. Konkretnie mam na myśli Flieger z tarczą A. Czy jest możliwość dogadania się z Jorgiem aby w miejsce Ety 2824 wsadził tam 2801?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślij maila do Stowy z zapytaniem. Robili piloty z ręcznym naciągiem więc wszystko zależy od ich woli i ochoty.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem pilot od Stowy to najbardziej przewartościowany zegarek w ich kolekcji. Miałem i zachodziłem w głowę za co ludzie tyle płacą. Naprawdę dużo sensowniejszym zakupem jest jakieś Laco jeśli już koniecznie chcemy mieć zegarek marki która faktycznie pierwotnie produkowała fliegery.

I jeszcze ta zmiana logo ostatnia...

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nowe logo , masz racje że stare bardziej pasowało .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.