Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Niezła wpadka Dollarrummy 🤦‍♂️ fuksa miał, że to nie zaważyło na wyniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, ecipeci napisał(-a):

16 lat musiałem czekać na takie derby Trójmiasta :)

 

Obyś 16 lat nie musiał czekać na kolejne mistrzostwo Anglii. Mamy już dekadę. Niestety chyba poczekasz, a kto wie, może i więcej :(

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Krygo napisał(-a):

 

Obyś 16 lat nie musiał czekać na kolejne mistrzostwo Anglii. Mamy już dekadę. Niestety chyba poczekasz, a kto wie, może i więcej :(

MU to teraz taki "solidny" średniak w Anglii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choroba mnie nieźle rozłożyła, ale przy bramce zerwałem się jak pojeb z wrzaskiem ;) Oczywiście automatycznie jedno skojarzenie, czyli Rooney i jego "bicycle" w derbach z City przed laty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Krygo napisał(-a):

Choroba mnie nieźle rozłożyła, ale przy bramce zerwałem się jak pojeb z wrzaskiem ;) Oczywiście automatycznie jedno skojarzenie, czyli Rooney i jego "bicycle" w derbach z City przed laty. 

no brama niemal identyczna co Rooney, zdrowia życzę :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj z synem na meczu Milan-Frosinone. Mieliśmy bilety na trybunę honorową. Niby fajnie, jedzenie, picie, hostessy, alkohol itp. Ale tak naprawdę strasznie nudno tam za każdym razem jest. Plusem było to, że siedzieliśmy obok Ibrahimovicia, któremu wczoraj towarzyszył nietypowo Giroud. Żona mnie o zdjęcie z Girou’dem prosiła, ale co tam Giroud. Że Ibra (który raczej chłodno do kibiców podchodzi, ale w sumie nie ma mu się co dziwić, bo zawsze setki ludzi stoją pod trybuną i chcą z nim fotkę). Po mojej prawej siedział ten gość i to była prawdziwa przyjemność porozmawiać sobie chwilę (choć to raczej mrukliwy facet) z legendą klubu. Niemniej, od następnej kolejki wracamy na La Curvę, tam się naprawdę kibicuje. 
 

 

IMG_5404.jpeg

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, co Ci tu odpowiedzieć @beniowski - poruszyłeś w swoim poście tak wiele wątków, z powodu których chciałbym Cię ukatrupić po wielogodzinnych torturach... ;) :D

Powiem Ci więc jedynie, że "hostessy i alkohol" w towarzystwie syna, zapewne niepełnoletniego (!) to BARDZO, BARDZO niewychowawcze! :P


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Sam nie wiem, co Ci tu odpowiedzieć @beniowski - poruszyłeś w swoim poście tak wiele wątków, z powodu których chciałbym Cię ukatrupić po wielogodzinnych torturach... ;) :D

Powiem Ci więc jedynie, że "hostessy i alkohol" w towarzystwie syna, zapewne niepełnoletniego (!) to BARDZO, BARDZO niewychowawcze! :P

Niepełnoletni syn strzelił piwo i Negroni, co zrobić 😂.

 

A, dla porządku: zdjęcie z Giroud też sobie strzeliłem, a co😁.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Byłem wczoraj z synem na meczu Milan-Frosinone. Mieliśmy bilety na trybunę honorową. Niby fajnie, jedzenie, picie, hostessy, alkohol itp. Ale tak naprawdę strasznie nudno tam za każdym razem jest. Plusem było to, że siedzieliśmy obok Ibrahimovicia, któremu wczoraj towarzyszył nietypowo Giroud. Żona mnie o zdjęcie z Girou’dem prosiła, ale co tam Giroud. Że Ibra (który raczej chłodno do kibiców podchodzi, ale w sumie nie ma mu się co dziwić, bo zawsze setki ludzi stoją pod trybuną i chcą z nim fotkę). Po mojej prawej siedział ten gość i to była prawdziwa przyjemność porozmawiać sobie chwilę (choć to raczej mrukliwy facet) z legendą klubu. Niemniej, od następnej kolejki wracamy na La Curvę, tam się naprawdę kibicuje. 
 

 

 

Na fot to Franco? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ManU vs Aston Villa

6zpno2b2grWlV6K.jpg.62b4bbc3117c81d8245c61a034c964a7.jpgGI103KF0sGbFvHP.jpg.f748244e82a2656153cbbb56b1505a59.jpg

Edytowane przez Pav

Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Pav napisał(-a):

ManU vs Aston Villa

 

 

Brawo! Oczywiście, finał Pucharu Ligi 1994.

Pamiętam, że po pięknych koszulkach z Mita reklama Mullera na koszulkach AV nie bardzo mi się podobała, ale dziś ten wzór jest też swego rodzaju klasykiem. Koszulki MU natomiast nawiązują do barw Newton Heath i chyba najbardziej kojarzą się z meczem z Wimbledonem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Edmund Exley napisał(-a):

Do tego MU i Bayern :) :)

 

O, kolejny hejter się ujawnił. Fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.11.2023 o 23:10, ecipeci napisał(-a):

16 lat musiałem czekać na takie derby Trójmiasta :)

Raz na 16 lat to i ślepej świni się ziarno trafi 😉 W maju wszystko wróci do normy, pozdrowienia bez spiny 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Matti napisał(-a):

Raz na 16 lat to i ślepej świni się ziarno trafi 😉 W maju wszystko wróci do normy, pozdrowienia bez spiny 🙂

czy Ty masz może na imię Maciej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.