Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz fajnie się ogląda, z lekkim niestety wskazaniem na Walijczyków. Na szczęście mamy Szczęsnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to karne nas czekają (stan na 30sek do końca)
będzie ciekawie i nieprzewidywalnie

ufff ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za emocje! Co za jakość! Trudno mi znaleźć punkt odniesienia - cóż, może ostatnie spotkanie Cheltenham Town - Fleetwood Town...? Tak! Tam był podobnie wysoki poziom! I dzięki Ci, Jezu Chryste, że nie musiałem dłużej słuchać Szpaka. Pomimo jego komentarza, nasza repra dała radę Przepotężnym Rycerzom Cawl Cennin!!!  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refleksja na gorąco: nie było źle, oglądało się lepiej niż w ostatnich miesiącach ale brakowało mi strzałów na bramkę; a bez tego na euro nie zwojujemy nic.
Zatem wydaje się być zasadne pytanie czy to światełko w tunelu to nadzieja czy towarowy z węglem;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, ja po nich czesto jade, ale dzis serio dali z wątroby 💪🏼

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałem - Szczęsny...


Walijczyk chyba do końca nie miał konkretnego pomysłu jak strzelić; nikt wcześniej tak długo się nie zastanawiał po gwizdku i wyszedł farfocel - ani silny, ani precyzyjny (na całe nasze szczęście:-))) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Valygaar napisał(-a):

ej, ja po nich czesto jade, ale dzis serio dali z wątroby 💪🏼

 

Mówiąc serio - całościowo byli lepsi od Walii. Zasłużyli na zwycięstwo w meczu. Ale tempo było takie, że ziewałem - a potrafię nie zasnąć na meczu Salernitana - Empoli.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Uff, było nerwowo, ale do przodu 👍 

Miałem wrażenie, że Szczęsny kompletnie nie wyczuwał strzelających, ale dorwał ostatniego 😀 Bramkarz walijski jakby lepiej wyczuwał naszych, ale te strzały były dokładne i trudne do obrony.

Niby przed karnymi była taka nutka pewności, bo jednak Szczęsny potrafi te karne bronić. Ale w trakcie obawy były. 

 

Generalnie sam mecz w naszym wykonaniu był nawet ok. Gra wyglądała o wiele lepiej niż w większości meczów w ubiegłym roku.

Edytowane przez piku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczena te główke Moore'a wyciagnal tez mega.

 

Natomiast Zalewski to widać, że jest piłkarzem wychowanym w innych warunkach niz krajowe. Super player.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko Francja Holandia Austria 😉


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz tylko Francja Holandia Austria

.... i do domu na wakacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, plszcto napisał(-a):

refleksja na gorąco: nie było źle, oglądało się lepiej niż w ostatnich miesiącach ale brakowało mi strzałów na bramkę; a bez tego na euro nie zwojujemy nic.
Zatem wydaje się być zasadne pytanie czy to światełko w tunelu to nadzieja czy towarowy z węglem;-)

Mysle, ze jesli nam sie wszystko dobrze ulozy i mental bedzie ok, to z takimi solidnymi druzynami mozemy grac jak rowny z rownym,

na wiecej z topem raczej nie liczmy,

ale dzis jest radocha i fajnie, wqrwiali nas ostatnio niemiłosiernie, ale nie zasłuzyli na to by odpasc 🍾

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Jan napisał(-a):

Teraz tylko Francja Holandia Austria 😉

 

13 minut temu, plszcto napisał(-a):


.... i do domu na wakacjeemoji2960.pngemoji2960.png

Hola, hola nie tak szybko… teraz przez trzy miesiące będą do wyrzygu wyskakiwać z każdej stacji benzynowej, dyskontu, drogerii, składu budowlanego, hurtowni opon… Awans jest, sos się zgadza, wszyscy zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że taki Lewy bardzo się cieszy z tego awansu. To zapewne jego ostatnia impreza. Pojedzie, poczuje klimat, atmosferę. Nawet jeżeli to tylko 3 mecze to zawsze fajnie coś takiego przeżyć. Nikt sobie nie robi nadziei w takiej grupie. Grunt, żeby pokazać się z dobrej strony, bez kalkulacji bo i nie ma czego kalkulować. Tylko czysta i piękna piłka, w której jest zwycięzca i pokonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobają opinie komentatorów, którzy w tym meczu widzieli jakieś odrodzenie, nową myśl szkoleniową i pomysł na grę.

Ja tego absolutnie nie widziałem, nasi co prawda nawet się przyłożyli, widać było, że im zależy, ale nie oszukujmy się, prześliśmy poprzez fart w karnych, nie w grze.

 

Z pozytywów, to dobra gra nowych nazwisk, już nie ma wstydu z gry Milika, czy Krychy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak fart w karnych. To element gry jak każdy inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sanik napisał(-a):

prześliśmy poprzez fart w karnych, nie w grze.

 

Nie mówię, że było super - w żadnym razie. Ale tu się nie zgodzę. Piłkarsko byliśmy jednak lepsi od Walijczyków. Nie zawsze to tak wygląda, ale wczoraj akurat różnica w kilku czysto piłkarskich elementach między naszymi a przeciwnikami była widoczna. Powiedziałbym, że w końcu (chociaż trochę!) było widać, że grają zawodnicy m.in. Barcelony, Napoli/Interu, Romy, Lens, czy Arsenalu. Tempo było senne, może to dlatego - ale jakoś od początku byłem spokojny o to, że to my awansujemy.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Nie mówię, że było super - w żadnym razie. Ale tu się nie zgodzę. Piłkarsko byliśmy jednak lepsi od Walijczyków. Nie zawsze to tak wygląda, ale wczoraj akurat różnica w kilku czysto piłkarskich elementach między naszymi a przeciwnikami była widoczna. Powiedziałbym, że w końcu (chociaż trochę!) było widać, że grają zawodnicy m.in. Barcelony, Napoli/Interu, Romy, Lens, czy Arsenalu. Tempo było senne, może to dlatego - ale jakoś od początku byłem spokojny o to, że to my awansujemy.

A z czego ten spokój wynikał, przecież to oni atakowali i mieli szanse bramkowe? My nie.

Awans wynika tylko i wyłącznie z loterii rzutów karnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, sanik napisał(-a):

A z czego ten spokój wynikał, przecież to oni atakowali i mieli szanse bramkowe? My nie.

Awans wynika tylko i wyłącznie z loterii rzutów karnych.

 

Statystyki meczowe nie do końca potwierdzają to, co piszesz: https://www.meczyki.pl/wyniki-na-zywo/walia-polska/5918800/statystyki

Fakt, mieli bramkę ze spalonego. Ale pozostałe tzw. celne strzały na bramkę były "takie sobie". Z kolei my - pomimo braku strzałów bezpośrednio w światło bramki, przeprowadziliśmy jednak kilka groźnych akcji (strzały np. Piotrowskiego i Lewego, atak, po którym prawie strzelił bramkę Świderski). Miałem wrażenie, że to my, generalnie, kontrolujemy grę.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Nie mówię, że było super - w żadnym razie. Ale tu się nie zgodzę. Piłkarsko byliśmy jednak lepsi od Walijczyków. Nie zawsze to tak wygląda, ale wczoraj akurat różnica w kilku czysto piłkarskich elementach między naszymi a przeciwnikami była widoczna. Powiedziałbym, że w końcu (chociaż trochę!) było widać, że grają zawodnicy m.in. Barcelony, Napoli/Interu, Romy, Lens, czy Arsenalu. Tempo było senne, może to dlatego - ale jakoś od początku byłem spokojny o to, że to my awansujemy.

Ja odbieram ten mecz totalnie odmiennie. Polacy praktycznie nie mieli żadnych okazji do strzelenia gola, gubili się w obronie, tracili piłkę przed/w polu karnym. To Walijczycy mieli okazję na bramki, ta ze spalonego, główki Moora. W ogóle szczęśliwie sędzia nie dyktował karnych za faule na Moorze, ciąganie za koszulkę, przewracanie, itd. Posiadanie piłki zdaje się było po równo. Uważam, że Polacy mieli szczęście, że dotrwali do karnych. Nie podzielam też zachwytów nad grą Zalewskiego. Dostawał piłkę, kiwał się z przeciwnikami i w wyniku tego zwykle tracił futbolówkę lub podawał i strzelał nieskutecznie. Także niby grał ładnie dla oka, ale nic z tego nie wynikło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, nie wpływa to jednak na mój odbiór gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, XoneX napisał(-a):

OK, nie wpływa to jednak na mój odbiór gry. 

Widziałeś popisy naszej repry w tych eliminacjach?

Odbiór naszej gry z Walią zależy od wartości bazowych.

My się nie cieszymy, że ferrari zrobiło setkę w 8 sekund. 

My sie cieszymy, że trabant odpalił na E10.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.