Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, ecipeci napisał(-a):

uid_cba4470b0130458d9eb1835239e1e334_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720.jpg

 

Kawał historii piłki nożnej i piękna kariera indywidualna. R.I.P.

 

 

Tymczasem z rzeczy mniejszych...  ;)

Delegacja AC Milan Club Polonia w drodze na jutrzejszy mecz z Juventusem.  :)

 

394798821_823187403145744_8812602257116647553_n.thumb.jpg.864c77ca18838c02acffe7acca632fc0.jpg

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Śląsk, hej Śląsk 👍


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, tommly napisał(-a):

Hej Śląsk, hej Śląsk 👍

Cała Polska w cieniu Śląska! Gratulacje od braci z największej dzielnicy Wrocławia! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Leo ósmy raz. 

Premia za mistrzostwa świata.
Dyskusyjne.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lukebor napisał(-a):


Premia za mistrzostwa świata.
Dyskusyjne.

 

Cóż, niektórzy mówią, że ta nagroda już od dość dawna ma dla piłki tak wielkie  ;) znaczenie, jak dla muzyki popularnej Eurowizja.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Cóż, niektórzy mówią, że ta nagroda już od dość dawna ma dla piłki tak wielkie  znaczenie, jak dla muzyki popularnej Eurowizja.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie Milan dobry mecz zagrał wczoraj. Ciekawe czy ci którzy oglądali zauważyli, że na polu karnym gdzie stał Donnaruma lądowały papierowe pieniądze? A wiecie dlaczego z numerem 71? W kabale neapolitańskiej każda liczba od 1 do 90 ma znaczenie. A numer 71 oznacza g....nianego człowieka (l’uomo di merda). Donnaruma pochodzi z Neapolu, więc na pewno załapał aluzję.

 

 

 

1692304185_CleanShot2023-11-08at17_08_04.png.384a7d2e8c9aa0f7a4b165a98a082593.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście tu był film z hat-trickiem Luisa Suareza, jednego z największych piłkarzy wszech czasów, z ostatniego meczu Gremio z Botafogo.

 

 

Edytowane przez Edmund Exley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja dobra rzecz - w tym przypadku to przecież nasz „sport narodowy” i każdy ma coś do powiedzenia ;-)
Ja mam mieszane uczucia - brakuje mi „życia” w tej kadrze. Kilku zawodnikom wyraźnie zależy (Zalewski, Szymański, Bułka), kilku - chyba wręcz przeciwnie.
Jeśli w finale baraży trafimy na Ukrainę/Walię, to raczej nie pojedziemy na Euro.
Trzymamy kciuki do końca


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, lukebor napisał(-a):

Dyskusja dobra rzecz - w tym przypadku to przecież nasz „sport narodowy” i każdy ma coś do powiedzenia 😉
Ja mam mieszane uczucia - brakuje mi „życia” w tej kadrze. Kilku zawodnikom wyraźnie zależy (Zalewski, Szymański, Bułka), kilku - chyba wręcz przeciwnie.
Jeśli w finale baraży trafimy na Ukrainę/Walię, to raczej nie pojedziemy na Euro.
Trzymamy kciuki do końca emoji123.png

 

Zdecydowanie brakuje "życia", zgadzam się w 100%. To jest właśnie jedna (chociaż nie jedyna) z przykrych dla każdego fana repry rzeczy - to wrażenie "odpierd....lania pańszczyzny", jakiegoś lenistwa, ślamazarności... Jak się do tego doklei katastrofalny poziom indywidualnej techniki użytkowej, to - jak mówią niektórzy - nawet Kloppowi trudno byłoby coś z tego ukręcić.  ;) Bułka - klasa, to się czuło w każdym geście. Zalewski ma najlepszy okres w reprezentacji - szkoda, że akurat teraz. Co do Szymańskiego (Sebastiana, jak rozumiem), nie będę kłamać - jakoś nie mogę wykrzesać z siebie sympatii dla tego piłkarza. Dzisiaj może rzeczywiście było lepiej niż zwykle w reprezentacji, ale... no nie wiem, może to irracjonalne, ale on mnie czymś mocno wk.... wia...  :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od umiejętności piłkarskich czy taktycznych zarówno piłkarzy jak i trenera to tam jest fatalna atmosfera i totalny brak zaufania… niemoralna propozycja Morawieckiego wzmocniła już istniejące w  drużynie podziały na gwiazdy i resztę, na Lewego jako człowieka narzekają gdzie nie pójdzie a że gra obecnie piach to nie ma taryfy ulgowej u młodych, PZPN pod wodzę discopolowca i baronów zachowuje się jak PISowcy szarpiąc każdy w swoją stronę póki jeszcze mogą , afery i aferki wokół związku ( od premii premiera, przez związkowego ochroniarza bandziora , skompromitowanych nie umiejących się zachować gości wokół piłkarzy,  wtopy z trenerami czy ostatnie skandale w drużynie młodzieżowej pokazują sowiecki styl prowadzenia PZPN. Romans związku z PIS skutkuje przepompowywaniem publicznej kasy i próbà zmiany piłkarskiej mapy polski na ekstraklasę powiatową ku uciesze Czarnków czy Suskich lansujących się na stadionach adorując kibolstwo.  . Trójmiasto, Łódž, Krakôw  mają zastąpić Niepołomice, Lubin, Kielce, Płock, Radom, Lublin , Rzeszów itd . A królować ma Częstochowa na zmianę z Białymstokiem. 

Chleba i igrzysk … tylko chleb coraz droższy a gladiatorzy nie dojechali…

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.