Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Recommended Posts

Bardzo dziękuje, w takim razie życzę wszystkim miłego dnia no i owocnych łowów.

Z serii z Kaczorem był jeszcze statek, telefon, coś jak kule bilardowe i jabłko lub inny owoc na tarczy. I chyba Sławny Hans pokazywał większość z tych wzorów tu na forum. Możesz poszukać w starych wątkach to się chyba nazywało zegarki dla dzieci czy jakoś tak.

Ten hurt był już raz w licytacji. Skończyła się o ile dobrze pamiętam na poziomie 1800 PLN tak jak wywoławcza przy ponownym wystawieniu...

Ogólnie u tego sprzedawcy bardzo dużo zegarków wróciło ponownie do sprzedaży. Ceny też osiągają te zegarki dość duże. Nie chce nic sugerować, ale...

Ogólnie u tego sprzedawcy bardzo dużo zegarków wróciło ponownie do sprzedaży. Ceny też osiągają te zegarki dość duże. Nie chce nic sugerować, ale...

Ja też, Boże broń, nic nie sugeruję. I nie ma tu ani sarkazmu ani złośliwości.

Posted (edited)

Sprzedawca to stary wyjadacz który zawodowo żyje z handlu różnymi starociami, prowadzi stacjonarny sklep z antykami, zegarki to raczej szwajcary u niego. Nie posądzałbym go o nieuczciwość. Na grupach fb jest rozpoznawalny.

Zresztą 370 opinii pozytywnych i tylko jedna negatywna na alle.

Edited by kchrapek

Posted (edited)

Sprzedawca to stary wyjadacz który zawodowo żyje z handlu różnymi starociami, prowadzi stacjonarny sklep z antykami, zegarki to raczej szwajcary u niego. Nie posądzałbym go o nieuczciwość. Na grupach fb jest rozpoznawalny.

Zresztą 370 opinii pozytywnych i tylko jedna negatywna na alle.

Sopockie Antyki słynące z pięknych Omeg mają 100 procent pozytywnych komentarzy :).

Ostatnio niemalże po zakończeniu licytacji pewnej Certiny Town Country wróciła ona ponownie do sprzedaży. Podobnie było z jakimś innym zegarkiem (chyba Tissotem) i właśnie z tymi Rakietami (nota bene noworusy, nie do końca rozumiem fascynację Rakietami kopernik, ale to kwestia gustu)

Ja nic nie sugeruję, po prostu zalecam ostrożność.

Edited by papax

Sopockie Antyki słynące z pięknych Omeg mają 100 procent pozytywnych komentarzy :).

Ostatnio niemalże po zakończeniu licytacji pewnej Certiny Town Country wróciła ona ponownie do sprzedaży. Podobnie było z jakimś innym zegarkiem (chyba Tissotem) i właśnie z tymi Rakietami (nota bene noworusy, nie do końca rozumiem fascynację Rakietami kopernik, ale to kwestia gustu)

Ja nic nie sugeruję, po prostu zalecam ostrożność.

Chyba nie zdajesz sobie sprawy ile osób nie finalizuje transakcji od kiedy nie ma opinii dla kupujących...

Nawet tam gdzie są opinie dla kupujących, wiele transakcji nie zostaje dokończonych. Jeśli jest to licytacja i klepnie Ci ktoś z dużą ilością negatywów tuż przed końcem, to nawet nie masz możliwości odwołać takiej oferty. Po prostu ludzie nauczyli się, że w internecie są bezkarni i robią sobie z aukcji taką grę komputerową.

Nie ma już opinii? Kurczaki, coś mnie ominęło.

Wystawiasz tylko sprzedającemu. Kupującemu nie.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Ktoo to ją wczoraj zawinął? Już wszedłem w konwersacje z gościem i no.. gapa mogłem od razu klikać kup teraz :(

To ja, sorki.  :ph34r:  Ale trafiłem na ten zegarek przeglądając AlleDrogo, a nie 'Ruskie okazje...' na forum. Miałem kiedyś identyczny model, nawet w lepszym stanie, ale poleciał w świat. I bardzo tego żałowałem. Więc była radocha że trafił się teraz... Może 'next time' będziesz miał więcej szczęścia...  ;)

Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

To ja, sorki.  :ph34r:  Ale trafiłem na ten zegarek przeglądając AlleDrogo, a nie 'Ruskie okazje...' na forum. Miałem kiedyś identyczny model, nawet w lepszym stanie, ale poleciał w świat. I bardzo tego żałowałem. Więc była radocha że trafił się teraz... Może 'next time' będziesz miał więcej szczęścia...  ;)

grrrr, no mój błąd  :unsure:  niepotrzebnie się zastanawiałem. Fajnie, że napisałeś :P Tym bardziej fajnie, że Ci się trafił mając takie "wyrzuty sumienia"  w związku ze sprzedażą takiego :) 

Posted (edited)

Zamiast pokazać rysę bez zasłaniania wskazówką to pisze ze jest "delikatna". Pojecie względne... Jak dla mnie brak wiarygodności od razu.

Edited by kchrapek