Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cepeen

Okulary przeciwsłoneczne

Rekomendowane odpowiedzi

grawer jest na szkle w starszych modelach BL teraz RB

 

Nie ja pisałem właśnie o grawerze, który okazało się że jest malowany mówimy o lewej soczewce. Prawa ma napis malowany biały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ja pisałem właśnie o grawerze, który okazało się że jest malowany mówimy o lewej soczewce. Prawa ma napis malowany biały.

Wyślij mi na pw. foty zawiasów napisów itp to Ci powiem czy to oryginały

ten grawer nie ma prawa sie wytrzeć bo to zapewne wypalone litery laserowo wyraźnie czuć jak się przeciągnie paznokciem

mam okulary z przed 30 paru lat i jest nadal dobrze wyczuwalny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślij mi na pw.

 

Wysłałem pw. Jeśli nabałaganiłem tam to przepraszam z telefonu musiałem wysyłać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I przyszły Wiley X.

Okulary Ok, wykonanie, funkcjonalność, szkła pierwsza klasa. Niestety rozstaw nosków za mały na mój szeroki nos :(.

Poszły na bazarek.

847990f7dd2d73f006ee2723f8877167.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. Dita, fendi, dior jest tego sporo bo to popularny kształt.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się trochę ogólnie spóźniłem z zakupem okularów. Planowałem sobie kupić już zeszłego lata, niemniej nic mi sie nie podobało. Potem przegapiłem wyprzedaże a teraz raczej już niczego nie ma ciekawego z promocji

https://gomez.pl/pl/product/furla-torebka-d020sf48re000zo60

 

Zainteresowały mnie jednak niektóre okulary z nowych serii. Spodobały mi się okulary unisex of Furli. Co o nich sądzicie?

FU171W00004571700OS-(1)-scale-300-400.jp

Edytowane przez arbito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są ok, klasyczny kształt.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrde, ale Furla? :)

Do pary Coccinelle  :D

 

Ja właśnie szukam czegoś w brąz-złoto, mierzyłem w Bryloowni prześwietne Tom Ford quasi rogowe, ale za ciasne :( W ogóle jeszcze słaby wybór w sklepach.

Natomiast w Paris Optik przymierzałem jakąś ich własną markę, muszę poszukać, mam zapisane. Qrcze, świetnie leżały, ale pojęcia nie mam jak z jakością, 199PLN za oprawki to jakoś nie mam przekonania. Szkło u nich w anty i polar ok 600.

Ma ktoś doświadczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na Polaroidy. Kosztuja lekko ponad 200 zł i nie jest to jakis no name.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się trochę ogólnie spóźniłem z zakupem okularów. Planowałem sobie kupić już zeszłego lata, niemniej nic mi sie nie podobało. Potem przegapiłem wyprzedaże a teraz raczej już niczego nie ma ciekawego z promocji

 

Zainteresowały mnie jednak niektóre okulary z nowych serii. Spodobały mi się okulary unisex of Furli. Co o nich sądzicie?

 

 

Ponadczasowy wayfarer, kojarzą się z m.in. Blues Brothers  :)

Ja się trochę ogólnie spóźniłem z zakupem okularów. Planowałem sobie kupić już zeszłego lata, niemniej nic mi sie nie podobało. Potem przegapiłem wyprzedaże a teraz raczej już niczego nie ma ciekawego z promocji

 

Zainteresowały mnie jednak niektóre okulary z nowych serii. Spodobały mi się okulary unisex of Furli. Co o nich sądzicie?

 

 

Ponadczasowy wayfarer, kojarzą się z m.in. Blues Brothers  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko czy orientuje sie ktoś w jakich latach firma Ray Ban nie podpisywała sie na szkłach?

Posiadam ze 3pary Vintage które nie są sygnowane i tak mnie to zastanawia.

 

post-22413-0-15142500-1492439137_thumb.jpg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku produkcji do końca lat 80 nie były opisane,( o ile dobrze pamiętam to w latach 60 zaczęli robić sygnowane szkła B&L) potem pojawił sie napis na szkle "Ray Ban"  sygnatura B&L była do momentu wykupienia

praw do nazwy , potem już włosi sygnowali szkła grawerem rb i jest tak do tej pory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku produkcji do końca lat 80 nie były opisane,( o ile dobrze pamiętam to w latach 60 zaczęli robić sygnowane szkła B&L) potem pojawił sie napis na szkle "Ray Ban"  sygnatura B&L była do momentu wykupienia

praw do nazwy , potem już włosi sygnowali szkła grawerem rb i jest tak do tej pory

Bardzo Dziekuje!

W mojej kolekcji wszystkie maja B&L z boku lub u góry i nie miałem w rękach ich nowych produktów ciekaw jestem jak sie zmieniła jakość wykonania po przejęciu przez Włochów.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć , np teraz robią model xxxx gdzie ramka jest z płyty i ten sam model ramka z wtryskarki cena sporo niższa , dużo nowych modeli ma soczewki z poliwęglanu

Topowe modele trzymają poziom 

Ale Polak to taki gość ,że dla niego najważniejszy jest napis na szkle więc te B&L nie sa u nas popularne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze nie muszą być oryginalne tylko żeby napis biały był. ;)


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy to dobra cena czy da się kupić taniej?? 

 

http://www.4eyes.pl/pl/p/Ray-Ban-New-Wayfarer-RB2132-90158/199

 

W kwestii ceny się nie wypowiem, ale polecam 4 EYES szczególnie salon na Kondratowicza.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty masz metalowe ramki. Płyta /wtryskarka to tworzywowych dotyczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozleciały mi się jakieś tanie marketowe okulary i szukam czegoś lepszego ale jednak budżetowych 

fajnie jakby miały polaryzację. Jakieś opinie o takich polaroidach?

https://www.optykaworld.pl/designer-sunglasses/Polaroid/Polaroid-PLD-3018/S-Polarized-DL5/JY-335977.html

 

Domyślam się że szklane soczewki lepsze niż plastiki ale ile trzeba by wydać na szklane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozleciały mi się jakieś tanie marketowe okulary i szukam czegoś lepszego ale jednak budżetowych 

fajnie jakby miały polaryzację

 

Solano, Belutti


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu kupiłem sobie jakieś w miarę dobrze wykonane z polaryzacją. 120 zeta i jeszcze się na zniżkę załapałem bo nie braliśmy jednych. Znaczy drugie za połowę ceny. Jaka marka, nie mam pojęcia, ale nie narzekam. Pytałem o podobne z korekcją (dowiedziałem się, że przy mojej niewielkiej wadzie nie opyla się to całkowicie). Jedno szkiełko ponad 600 a do tego jeszcze cena oprawki. Fotochromów by mnie zniósł, na takie nawet patrzeć nie mogę.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu kupiłem sobie jakieś w miarę dobrze wykonane z polaryzacją. 120 zeta i jeszcze się na zniżkę załapałem bo nie braliśmy jednych. Znaczy drugie za połowę ceny. Jaka marka, nie mam pojęcia, ale nie narzekam. Pytałem o podobne z korekcją (dowiedziałem się, że przy mojej niewielkiej wadzie nie opyla się to całkowicie). Jedno szkiełko ponad 600 a do tego jeszcze cena oprawki. Fotochromów by mnie zniósł, na takie nawet patrzeć nie mogę.

 

Podano Ci cenę najdroższego producenta na rynku :)  Ceny polaryzacji z korekcją startują od 400 zł za parę ( polski producent Szajna ) , japońska firma Hoya to wydatek  600 zł za PARĘ  soczewek z wliczonym już antyrefleksem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solano, Belutti

thx, na szybko na www jeden model solano mi się spodobał, pojeżdżę po optykach i będę szukał  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podano Ci cenę najdroższego producenta na rynku :)  Ceny polaryzacji z korekcją startują od 400 zł za parę ( polski producent Szajna ) , japońska firma Hoya to wydatek  600 zł za PARĘ  soczewek z wliczonym już antyrefleksem .

A zapomniałem dodać, że mam jakieś cylindry. Cokolwiek to znaczy. Mnie kojarzy sie z cylindrami w Jawie ts 350 :-)


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.