Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
cepeen

Okulary przeciwsłoneczne

Recommended Posts

rozleciały mi się jakieś tanie marketowe okulary i szukam czegoś lepszego ale jednak budżetowych 

fajnie jakby miały polaryzację. Jakieś opinie o takich polaroidach?

https://www.optykaworld.pl/designer-sunglasses/Polaroid/Polaroid-PLD-3018/S-Polarized-DL5/JY-335977.html

Domyślam się że szklane soczewki lepsze niż plastiki ale ile trzeba by wydać na szklane?

Ale Ty masz metalowe ramki. Płyta /wtryskarka to tworzywowych dotyczy.

OK, nie wiedziałem, dzięki.

1dFQTya.png

rozleciały mi się jakieś tanie marketowe okulary i szukam czegoś lepszego ale jednak budżetowych 

fajnie jakby miały polaryzację

Solano, Belutti

Only Fools Do Not Fear The Sea

Kilka dni temu kupiłem sobie jakieś w miarę dobrze wykonane z polaryzacją. 120 zeta i jeszcze się na zniżkę załapałem bo nie braliśmy jednych. Znaczy drugie za połowę ceny. Jaka marka, nie mam pojęcia, ale nie narzekam. Pytałem o podobne z korekcją (dowiedziałem się, że przy mojej niewielkiej wadzie nie opyla się to całkowicie). Jedno szkiełko ponad 600 a do tego jeszcze cena oprawki. Fotochromów by mnie zniósł, na takie nawet patrzeć nie mogę.

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Kilka dni temu kupiłem sobie jakieś w miarę dobrze wykonane z polaryzacją. 120 zeta i jeszcze się na zniżkę załapałem bo nie braliśmy jednych. Znaczy drugie za połowę ceny. Jaka marka, nie mam pojęcia, ale nie narzekam. Pytałem o podobne z korekcją (dowiedziałem się, że przy mojej niewielkiej wadzie nie opyla się to całkowicie). Jedno szkiełko ponad 600 a do tego jeszcze cena oprawki. Fotochromów by mnie zniósł, na takie nawet patrzeć nie mogę.

Podano Ci cenę najdroższego producenta na rynku :)  Ceny polaryzacji z korekcją startują od 400 zł za parę ( polski producent Szajna ) , japońska firma Hoya to wydatek  600 zł za PARĘ  soczewek z wliczonym już antyrefleksem .

Solano, Belutti

thx, na szybko na www jeden model solano mi się spodobał, pojeżdżę po optykach i będę szukał  ;)

Podano Ci cenę najdroższego producenta na rynku :)  Ceny polaryzacji z korekcją startują od 400 zł za parę ( polski producent Szajna ) , japońska firma Hoya to wydatek  600 zł za PARĘ  soczewek z wliczonym już antyrefleksem .

A zapomniałem dodać, że mam jakieś cylindry. Cokolwiek to znaczy. Mnie kojarzy sie z cylindrami w Jawie ts 350 :-)

czyli masz astygmatyzm 

A Ty Cwaniaku, nie tylko na samochodach się znasz  :D  :D  :D

Przyznaj się, że jesteś okulistą, a zegarki i auta to jedynie pasja  :D

nie, google odpowie na każde pytanie  ;)  poza tym mam kumpla co nosi cylindry

Ja mam takie pytanko czy ktoś zna tą stronę ? Dostałem maila i ceny są super, ale nie wiem czy to nie jest jakieś naciąganie albo sprzedaż podróbek Jak kyoś kojarzy to proszę o info

W Polsce okulary Oakley ceny zaporowe, ale jak to oryginały, to chętnie

www.oakleymeet.com

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edited by a_team

No nie :o  :lol:  :lol:  :lol:  naprawdę jesteś taki naiwny ?

to będą chińskie feje i to te najgorszej jakości  /foty sa oryginałów/

No za taką cenę się domyślam, a foty wyglądają jak oryginałów. Naiwny raczej nie, raczej chce się upewnić, że dobrze myślę i skończy się na innych. Może ktoś się orientuje gdzie można kupić okulary podobne do Oakley Holbrook powiedzmy te z niebieskimi szkłami ? Jakaś marka okularów, optyk albo coś ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Hej,

robił ktoś zakupy w sklepie 4oczy.pl?

Ceny na Solano aż za dobre. :D

Nie wietrzę tutaj podstępu, ale wolę podpytać.

Są gdzieś aktualnie jakieś fajnie wyprzedaże?

Muszę dokupić okulary. W samochodzie służbowym mam Solano, w prywatnym moje Arctica się rozsypały. Myślałem może jakichś Polaroida.

Pytanie czy są gdzieś dobre wyprzedaże.

Edited by RoKoKo

TK-MAX

carrera safari była za około 150zł

wayfarery te z ciekawszych wzorów po 300zł

cerruti po około 150zł

polaroidy za około 100zł

Edited by CIESLUT

OMEGA SEAMASTER 300M

Są gdzieś aktualnie jakieś fajnie wyprzedaże?

Muszę dokupić okulary. W samochodzie służbowym mam Solano, w prywatnym moje Arctica się rozsypały. Myślałem może jakichś Polaroida.

Pytanie czy są gdzieś dobre wyprzedaże.

Duży wybór w często bardzo dobrych cenach w porównaniu z tymi w PL znajdziesz na optykaworld.pl. Okulary idą z zagranicy. Oczywiście są oryginalne. Kupowałem już kilka razy korekcyjne i dwukrotnie przeciwsłoneczne.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Ja kupiłem okulary w galerii przymorze w ocular canada. Są (były) maui jim z -25% ale i tak ceny z kosmosu.

Zim, Poljot Signal, Tissot Seastar, Stowa Flieger, G-Shock, Seiko Orange Monster. Budziki Slava, zegary Majak i Mołnia, Poljot De Luxe

Odebrałem dzisiaj nowe RB 4267 601/9A z  wstawionymi szarymi soczewkami korekcyjnymi z polaryzacją

Cześć

Czy ktoś może realizował usługę sprawdzenia okularów pod kątem posiadanych filtrów UV u optyka?

Czytałem kiedyś w internecie, że można to zrobić, a wtedy zakupy w internecie wydają się dużo bardziej bezpieczne.

Cześć

Czy ktoś może realizował usługę sprawdzenia okularów pod kątem posiadanych filtrów UV u optyka?

Czytałem kiedyś w internecie, że można to zrobić, a wtedy zakupy w internecie wydają się dużo bardziej bezpieczne.

Nie każdy optyk dysponuje odpowiednim sprzętem żeby to dokładnie sprawdzić , potrzebny jest spektrometr UV . Jak jesteś z W-wy lub okolic to zapraszam sprawdzę nieodpłatnie . 

Cudów nie będzie, ale czy jest szansa w okolicach 100 zł na jakieś przyzwoite okulary przeciwsłoneczne. Tzn inaczej, co będzie najlepsze w tej kwocie?

Drugie pytanie- czy kupujecie przez internet nie przymierzając wcześniej w sklepie? A może jest jakiś konfigurator gdzie można przymierzyć online okulary do zdjęcia swojego, jak człowiek będzie wyglądal?

Edited by johndeacon