Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
cepeen

Okulary przeciwsłoneczne

Recommended Posts

8e37d470b1a16ca3482b50ddd3eafb31.jpg

Mój ostatni nabytek, rewelacyjne szkła i są super wygodne.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Moje pierwsze w życiu okulary przeciwsłoneczne, długo się zastanawiałem, ale te były najlepsze. Patrzyłem jezcze na podobne Ray Bany, ale na górze były strasznie płaskie, dziwnie to wyglądało. Wypowiecie sie o tych okularach?

Ps. Wybaczcie za mnie w odbiciu :D9fe0ce0b3fea255bc5e24b3f8f5bfafd.jpg

Marka Tommy Hilfiger, źle mi się kojarzy, ale zaryzykowalem :D

Edited by SzymonJestem

Podejrzewam, że w przypadku TH z okularami jest i tak lepiej niż z zegarkami. Ja konsekwentnie stawiam na Oakley i Ray Ban. Chwilowo, jeśli chodzi o Ray Ban to Balorama, czyli model z 1968 roku, kojarzony z Brudnym Harrym czy Facetami w czerni :-)

Edited by fidelio

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

Balorama sporo ze mną przeszły. Świetne okulary.

rXQHFG4.jpg

Mi jakoś TH nie pasuje do okularów, ale to moje zdanie. To Ty będziesz w nich chodził. Jeśli chodzi o ten model, ja uznaje tylko pierwowzór, czyli RB

A to moja mała kolekcja

cec92fe8bfbc276d8cfb6a7d950e7ef1.jpg

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Chciałem pierwowzór, ale TH jest lepszy na młodzienczą twarz, Ray Bany większe i tak jak mówiłem, wydawały się spłaszczone na górze

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ja mam różne modele RB ale najczęściej chodzę w 3386.

Klasyczne aviatory chyba średnio wyglądają na mojej twarzy i mi się nie podobają bo są płaskie.

Do najczęściej noszonych RB zamówiłem sobie do szkła z polaryzacją.

Widziałem też fajne Solano ale za dużo mam już okularów przeciwsłonecznych.

Edited by Remy

A u mnie od tygodnia Oakley Madman:

Fajne, nie wszystkim pasują...

A jak pasują to odlot.

Jak oceniacie jakość Persoli? Warte ceny? Mam bardziej casualowe RB Cockpit z których jestem bardzo zadowolony i zastanawiałem się nad czymś w plastikowych oprawkach i nie wiem na ile Persole są obecnie coś wartne.

1dFQTya.png

Mam polaroidy. Powiedzcie czy kupując np rayban odczuję przeskok jakościowy. Pominmy design

A u mnie od tygodnia Oakley Madman:

Super okularki  :)

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

Mam polaroidy. Powiedzcie czy kupując np rayban odczuję przeskok jakościowy. Pominmy design

Może lekki. W dół.

Panowie! Wybrałem sobie okulary Oakley Radar (mają służyć do jazdy na rowerze szosowym) natomiast nie mam zielonego pojęcia jakie wybrać szkła :) mógłby ktoś coś podpowiedzieć ? Chce Szkła do jazdy w dzień (różne warunki jak w pl :D

:)

Ja klasycznie, mam dwie pary RB: Aviatory i Wayfarery i do tego na wakacje Carrery :)

Pozdrawiam,

Janek

Panowie! Wybrałem sobie okulary Oakley Radar (mają służyć do jazdy na rowerze szosowym) natomiast nie mam zielonego pojęcia jakie wybrać szkła :) mógłby ktoś coś podpowiedzieć ? Chce Szkła do jazdy w dzień (różne warunki jak w pl :D

to żeś wybrał  :P  patrzę teraz na ich stronę i sam nie wiem, od groma tego. Ale ogólnie - na szosę więc raczej z nasłonecznieniem nie ma problemu i korzeni nie trzeba szukać przed kołem, ja bym brał coś co będzie zatrzymywać światło ale niekoniecznie podkręcać kontrast. Myślę, że można zaufać propozycjom producenta i wybrać Black iridium lub Prizm road

ja kupiłem jakiś czas temu okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją ale firmy nie pamiętam, okulary leżą w aucie. Ogólnie komfort ok, jest różnica w porównaniu do tanich marketówek  :P  z tym, że w nowych praktycznie nie da się obsługiwać telefonu, nie wiem czemu ale praktycznie nie widać wyświetlacza - to wina polaryzacji?

A na rower kupiłem w kolterze okulary do strzelectwa - całe 24zł, przezroczyste bo zakładam je w las i przyciemniane mnie denerwowały w zacienionych miejscach. Dobrze ochraniają oczy przed syfem lecącym spod koła i robalami (w końcu okulary do strzelania ;) )

a o marce Siroko ktoś coś słyszał? Okulary na rower mają ciekawe i nieco tańsze niż Oakley  :lol:  

https://www.siroko.com/

Edited by trollu

z tym, że w nowych praktycznie nie da się obsługiwać telefonu, nie wiem czemu ale praktycznie nie widać wyświetlacza - to wina polaryzacji?

Tak, to wina polaryzacji. Telefony z wyższej pólki nie mają tego problemu, wszystko ładnie widać. Kiedyś rozbiłem ekran w iPhonie(w okularach z polaryzacją wszystko widać bez problemu), w serwisie twierdzili, że wymienią ekran na oryginalny, ale wystarczyło spojrzeć w okularach przeciwsłonecznych, żeby wiedzieć, że kłamali :D

mój alcatel nie jest z wyższej półki więc wszystko jasne  :P

Cześć. Mam możliwość kupienia z rabatem okulary Oakley Holbrook Metal Prizm Sapphire model chyba 004123-10 czy jakoś tak. Cena około 477 wychodzi. Powiedzcie mi, czy warto, czy szukać coś innego. Okulary dopiero mógłbym kupić w listopadzie a chciałbym je mieć dzisiaj, bo jutro wyjeżdżam na urlop.

Może ktoś ma dojście i jest w stanie załatwić dzisiaj w Katowicach i okolicach ? Może w jakimś sklepie stacjonarnym można kupić tanio ? Jeszcze byłbymw stanie podjechać dzisiaj.

Ewentualnie czy okulary warte swojej ceny czy może lepiej wybrać inną markę ? Kiedyś widziałem jakieś Solano w Silesii koszt chyba około 180 zł i nie były złe, ale nie wiem nic o nic więcej.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edited by a_team