Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Klub Miłośników Zegarków TISSOT

Rekomendowane odpowiedzi

Używany, nowe z tej linni sa już niedostępne. Zegar ma tylko ryski koszulowe, naprawde ladnie zachowany, data sprzedazy na paragonie to 08.2011

 

Chyba dobra bo u mnie na paragonie z 2011 jest 1880

 

Pytałem bo w jednym ze sklepów była 1 nówka sztuka. Ale już się widzę sprzedała i jest niedostępny...

 

Dekle faktycznie pierwsza klasa. Kierownica z PRSa idealnie odzwierciedla serię tych zegarków.

Edytowane przez DoQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomnę już kiedy złapałem olśnienia by zakręcić się za sprawieniem sobie drugiego Tissota po pierwej zakupionej damce. Pacjent wygląda jakby znaleziony był gdzieś na gliniastym polu buraków, tudzież palarni w moim arbajcie, gdzie wszystko ocieka brązowym nikotynowym nalotem. Aczkolwiek przetarty do fotek onucą z zimowych walonek błysnął opakowaniem a i lufcik przejaśniał. Zapewne przydało by mu się przetarcie gęby miksturą MWATCH-a, ale nasz profesor chroni receptury jak baba jajek w koszyku a na wysłanie do SPA mistrza musiał bym kredyta brać a o żyrantów trudno.

Zachowany jednak został przed niebytem,

to i niech dla potomnych wpisze się w powyższą galerię.

post-63153-0-58519400-1387582243_thumb.jpg

post-63153-0-91960700-1387582276_thumb.jpg

post-63153-0-20661900-1387582305_thumb.jpg

post-63153-0-57150000-1387582331_thumb.jpg


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proza ci to, czy też poezyja jakowaś? 

Edytowane przez anda_7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ..... żeby w klubie nie zabrakło - Tissot Navigator na Lemani 1341

 

gafu.jpg

 

7tsl.jpg

 

1xsc.jpg

 

6om8.jpg

 

2roa.jpg

 

http://thewatchspotblog.com/?p=1070


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 07.12.2013 do dziś mój Le Locle zrobił +7s. Mierzone z Risemanem. No jestem mega zadowolony! 7 sekund na 3 tygodnie to chyba niezły wynik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 07.12.2013 do dziś mój Le Locle zrobił +7s. Mierzone z Risemanem. No jestem mega zadowolony! 7 sekund na 3 tygodnie to chyba niezły wynik :)

Proszę, wrzuć zdjęcie Twojego Le Locle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na stronę 25 tego tematu.

Dzięki. Przepraszam za moje niedopatrzenie.

Gratuluję rewelacyjnego wyniku chodu na 2824-2.  

Mój Le Locle jest w trakcie obserwacji - porównanie z czasem DCF-77.

O wyniku dobowym napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Z mojego świeżo zakupionego Tissota A660/760K dochodzą mechaniczne dźwięki. Dźwięki pojawiają się głównie podczas ruchów pionowych. Jest to mój pierwszy automat, więc stąd moje obawy. Czy to jest naturalny dźwięk wahnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze felek, niestety nie znam się na tym jeszcze. Dopiero zgłębiam tajniki. Ze względu na strach zadałem tutaj pytanie. Po Nowym Roku udam się do zegarmistrza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. google to automat. Czy jak nim nie ruszasz to tez jest ten dzwiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jego wariacja

 

2w2hru8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PR bardziej taki elegancki koszulowy, PRS bardziej taki sportowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma moze ktos wersje niebieska prs 516 ale na czarnym pasku? Bo na tej bransolecie mi sie nie widzi, zastanawiam sie nad kupnem i zamiana na czarny orginalny pasek, moze ktos ma takie foto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do klubu. Nabyłem ostatnio na bazarku pięknego Tissota i bardzo sobie przypadliśmy do gustu. Bardzo lubię zegarki ze wskaźnikiem rezerwy chodu i a nie miałem takowego. Teraz mam i jestem zadowolony. Świetne wykonanie, znakomita punktualność (+-3/doba), bardzo ładny i estetyczny wygląd. Myślałem, że 39mm będzie dla mnie trochę za mały, ale po założeniu nie mam tagiego wrażenia (nadgarstek 21cm).

Pozdrawiam miłośników Tissotów !

 

33i1.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.