Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Marcin99

Motocykle

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

To się zdziwisz B)

Żart, miałem przyjemność nim pojeździć po pętli bieszczadzkiej. Daje radę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha Maciek no i masz u mnie było dokładnie tak samo ;) też dostałem bilet w prezencie. Na szczęście miejsce wybierałem, więc miałem szykane zaraz po prawej i z 5 wypadków na żywo. Jako rzecz do odhaczenia na liście jak najbardziej polecam. Klimat w Holandii jest niesamowity, na powrocie tysiące ludzi wookół dróg wylotowych siedzących/stojących/biwakujących tylko po to by oglądać kibiców na motocyklach, młodzi/starzy/dzieci. Policjanci na moto super, dla uciechy tłumów też dawali się namówić by odkręcić ;) Mega mnie to ujęło, do tego wszyscy w zgodzie byli w stanie się pomieścić na drodze.

 

Szkoda Rossiego, ale na szczęście Vinales dał radę, Yamaha góra ;) 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hahaha Maciek no i masz u mnie było dokładnie tak samo ;) też dostałem bilet w prezencie. Na szczęście miejsce wybierałem, więc miałem szykane zaraz po prawej i z 5 wypadków na żywo. Jako rzecz do odhaczenia na liście jak najbardziej polecam. Klimat w Holandii jest niesamowity, na powrocie tysiące ludzi wookół dróg wylotowych siedzących/stojących/biwakujących tylko po to by oglądać kibiców na motocyklach, młodzi/starzy/dzieci. Policjanci na moto super, dla uciechy tłumów też dawali się namówić by odkręcić ;) Mega mnie to ujęło, do tego wszyscy w zgodzie byli w stanie się pomieścić na drodze.

 

Szkoda Rossiego, ale na szczęście Vinales dał radę, Yamaha góra ;)

No to rzeczywiście świetna atmosfera :)

Ja dostałem niestety bilet na cały weekend. Więc po nocy w namiocie, z kładami jeżdżącymi prawie po głowie, motocyklami piłowanymi do odcinki średnio co godzinę, przeglądem muzyki od discopolo, poprzez discoitaliano, wurstdisco i neogotyk aż do jożina z bażin miałem już tak serdecznie dość, że nawet jakby tyłem jechali na prostej obok mnie to bym do wyścigu nie doczekał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyglądałem się Vespie. Jakość wykończenia tego motocykla jest imponująca. Piszę o klasie 125 cc. Żaden z konkurentów (a przyglądałem się szczegółowo Suzuki, Kawasaki, Aprilla , KTM, Yamaha) nie oferuje takiej jakości wykonania.


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena też trochę inna :)

Edytowane przez Ruger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawasaki które jest droższe od Vespy (5500eur Kawasaki vs 4500 Eur Vespa) jest moim zdaniem gorzej wykończone. Ceny 125cc są praktycznie stałe.Aprila Replica kosztuje 4700 Eur . Zwykła w promocji 4300 Eur. GSXR kosztuje 4350 Eur ale oferuje ABS na dwóch osiach. Najtańsza jest Yamaha 4100 aur ale jakość najgorsza ...


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja Vespę porównuje do skuterów 125, a nie ścigaczy z silnikami 125. Od większości japońskich czy francuskich skuterów vespa jest droższa (nie wspominając o chińskich)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubie Japonie, mial byc zegarek ale stwierdzilem, ze jednak moto. Wplacilem dzis zaliczke na tracera 900gt za jakis miesiac powinienem odebrac ;) 

 

Ostatnio ktos szukal kasku szczekowego, ktory polecacie? 

Teraz mam C3pro i mysle czy dalej isc w c4 czy cos innego


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolega z pracy przyjechał nowym motorem i to jest Tracer 900 :-) Muszę przyznać że strasznie wygodne moto. Jakoś proporcje , szyba i pozycja strasznie mi pasują


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz jezdze mt-07 i chyba sie starzeje bo stwierdzilem ze kolejny moto bedzie wygodniejsze i z szyba ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej męcze Księcia ;) Niesamowitą frajdę daje jazda na tym motocyklu. Niby wystawiłem go nieśmiało na sprzedaż, ale po każdej jeździe mi przechodzi.

 

c58f96f9b209.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten duke to dobry wariat na miasto. Ja tak ujeżdżam mt-07 i się super sprawdza. 

 

W temacie kasku najpierw zdecydowalem się na HJC RPHA 90 znalazłem w bardzo dobrej cenie, ale potem sklep zwrócił moją płatność... chyba jednak cena była za dobra ;)  W międzyczasie doczytałem się pewnych negatywnych opinii na temat jakości i serwisu HJC, do tego byłby to trochę zakup w ciemno bo nie miałem nigdy nic HJC na głowie. Ostatecznie więc zmieniłem zdanie i przed chwilą kupiłem Shoei Neotec 2. Znalazłem malowanie podobne do koloru moto mam nadzieję, że różnica odcieni nie będzie aż tak widoczna i irytująca ;) no i zobaczymy kiedy mi go przyślą. 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką spontaniczną przejażdżkę na koniec dnia sobie zaserwowałem

 

Inked2019-07-24-184504-LI.jpg

2019-07-24-184517.jpg

2019-07-24-184617.jpg

Edytowane przez rmak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę po integralnym kasku że nie jesteś ortodoksyjnym Easy Riderem w orzeszku ;-)

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i orzeszek, ale wypuszczając się poza miasto jednak przedkładam bezpieczeństwo ponad styl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie w małym mieście - tu jest mniej zwierzyny  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spędziłem dzień na R1250RS. Moc, łatwość prowadzenia , komfort doskonały. Cena trochę odstrasza ale moto doskonałe

 

0070-BE9-E-EA68-4-A35-9216-770-E7-C31-F8


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanie na nie ten sezon i może też niepotrzebne pytanie. Jazda z żoną albo 9 letnim synem, za miasto, ale rzadko długie trasy. Honda VTR 1000, czy Honda CBR 1100XX? A może Suzuki GSX1300R?

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrz na zdjęcia i wybierz takie z jak największym siodłem dla pasażera i najlepiej jednym dużym, a nie dwoma oddzielnymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był dobry dzień :)

Maćku piękna jest ta Twoja Honda. Zdjęcie i widoczki również. Zazdroszczę :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.