ledr 5553 #4651 Posted September 4, 2025 Taki klimat - zabawy paskami ciąg dalszy… 5 Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner! Share this post Link to post Share on other sites
kornel91 93013 #4652 Posted September 4, 2025 1 godzinę temu, ledr napisał(-a): Taki klimat - zabawy paskami ciąg dalszy… Zegarek świetny Leszek ale jakoś ten pasek tutaj nie wygląda za dobrze. 1 Pozdrawiam Marcin/kornel91 Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Crafter Blue, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Oris, Sinn, Zelos Share this post Link to post Share on other sites
cordi7 9041 #4653 Posted September 4, 2025 Tutaj kajdan albo guma 👹 0 Share this post Link to post Share on other sites
cordi7 9041 #4654 Posted September 4, 2025 Sinn EZM3 S - zdjecia uzytkownika "flipper57" z Uhrforum: Dobrze to wyglada musze kurcze przyznac 😎 3 Share this post Link to post Share on other sites
Kobuz 440 #4655 Posted September 4, 2025 34 minuty temu, cordi7 napisał(-a): Sinn EZM3 S - zdjecia uzytkownika "flipper57" z Uhrforum: Dobrze to wyglada musze kurcze przyznac 😎 Zgadzam się, wygląda świetnie. I w tym wykonie nadal jest tańszy od U50. 0 Share this post Link to post Share on other sites
ledr 5553 #4656 Posted September 4, 2025 3 godziny temu, cordi7 napisał(-a): Tutaj kajdan albo guma 👹 5 godzin temu, kornel91 napisał(-a): Zegarek świetny Leszek ale jakoś ten pasek tutaj nie wygląda za dobrze. Wziąłem to sobie do serca - ale przekładanie pasków to też frajda😁 6 Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner! Share this post Link to post Share on other sites
kornel91 93013 #4657 Posted September 4, 2025 34 minuty temu, ledr napisał(-a): Wziąłem to sobie do serca - ale przekładanie pasków to też frajda😁 Teraz jest mistrz 😀 2 Pozdrawiam Marcin/kornel91 Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Crafter Blue, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Oris, Sinn, Zelos Share this post Link to post Share on other sites
cordi7 9041 #4658 Posted September 4, 2025 Ten gilosz na tarczy kompletnie nie ma sie do niczego ... gdyby to olali i zrobili wakacyjniaczki w tych kolorach byloby OK a tak? Nie wiem, tarcza jak od starego eleganta, koperta nowoczesna, indeksy i wskazowki a la pilot kompletnie mi sie nie skladaja. 2 Share this post Link to post Share on other sites
Funky_Koval 24606 #4659 Posted September 4, 2025 No te 556 to taki kundel. Ni to pilot ni to elegant, na letniaka też nie pasuje. Żeby nie było, kundle to moje ulubione psy Od zegarka jednak oczekiwałbym jakiejś.... rasowości 1 quartz bandit Share this post Link to post Share on other sites
dawid_999 1571 #4660 Posted September 5, 2025 Po wcześniejszych renderach myślałem że jest tam szlif słoneczny, a nie gilosz. Takie wykończenie tarczy zupełnie nie pasuje do tego zegarka.Edit.Ten piaskowy kolor jeszcze jakoś by wyglądał z matowym wykończeniem. Wysłane z mojego motorola edge 30 przy użyciu Tapatalka 0 Share this post Link to post Share on other sites
kornel91 93013 #4661 Posted September 5, 2025 U mnie dzisiaj 903 A wziąłem do pudełka młodszego brata bo nie ma czasu na wspólne zdjęcie 12 Pozdrawiam Marcin/kornel91 Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Crafter Blue, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Oris, Sinn, Zelos Share this post Link to post Share on other sites
cordi7 9041 #4662 Posted September 5, 2025 (edited) 903 jest przekozacka, jedyne co mi przeszkadzalo (poza bransoleta - robilo sie za duzo stali i przeciwsloneczne trzeba bylo zakladac ) to slaba widocznosc wskazowek na tle subtarczek. Moim zdaniem nie do konca ogarneli kontrast - przy jasnej subtarczy robienie jasnych wskazowek z jasna luma to przepis na katastrofe; nie wiem czy lakierowane na czarno z jasna luma nie bylyby lepsze. Co nie zmienia faktu, ze to i tak mega rewelacyjny zegarek, do ktorego nigdy nie przestalem wzdychac - zaczalem przy poprzednim modelu z pypciem do ustawiania pierscienia ze skala... Moze kiedys ... po rozwodzie ... jesli zostanie mi na chleb ... A póki co: Edited September 5, 2025 by cordi7 6 Share this post Link to post Share on other sites
kornel91 93013 #4663 Posted September 5, 2025 29 minut temu, cordi7 napisał(-a): 903 jest przekozacka, jedyne co mi przeszkadzalo (poza bransoleta - robilo sie za duzo stali i przeciwsloneczne trzeba bylo zakladac ) to slaba widocznosc wskazowek na tle subtarczek. Moim zdaniem nie do konca ogarneli kontrast - przy jasnej subtarczy robienie jasnych wskazowek z jasna luma to przepis na katastrofe; nie wiem czy lakierowane na czarno z jasna luma nie bylyby lepsze. Co nie zmienia faktu, ze to i tak mega rewelacyjny zegarek, do ktorego nigdy nie przestalem wzdychac - zaczalem przy poprzednim modelu z pypciem do ustawiania pierscienia ze skala... Moze kiedys ... po rozwodzie ... jesli zostanie mi na chleb ... A póki co: Dominik wszystkie przypadłości, które napisałeś nie przeszkadzają w żadne sposób przy noszeniu zegarka. Jest czytelny i komfortowy 2 Pozdrawiam Marcin/kornel91 Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Crafter Blue, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Oris, Sinn, Zelos Share this post Link to post Share on other sites
Kobuz 440 #4664 Posted September 5, 2025 15 godzin temu, cordi7 napisał(-a): Ten gilosz na tarczy kompletnie nie ma sie do niczego ... gdyby to olali i zrobili wakacyjniaczki w tych kolorach byloby OK a tak? Nie wiem, tarcza jak od starego eleganta, koperta nowoczesna, indeksy i wskazowki a la pilot kompletnie mi sie nie skladaja. Sinn już robił zegarki z giloszem - dwie czy trzy wersje 356. Mają one swoich zwolenników ale dla mnie takie zdobienia pasują do toolwatcha jak pięść do oka. Poprzednie kolorki z matowymi tarczami wyglądają sto razy lepiej, a i tak były na nie narzekania. 2 Share this post Link to post Share on other sites
osjd 375 #4665 Posted September 5, 2025 fajowy ten EZM 3S, bede dalej szukal U50 Pro - troche czasu to zajmie, wg. mnie ultimate Sinn i nurek. 3 Share this post Link to post Share on other sites
tts 5627 #4666 Posted September 5, 2025 5 hours ago, cordi7 said: 903 jest przekozacka, jedyne co mi przeszkadzalo (poza bransoleta - robilo sie za duzo stali i przeciwsloneczne trzeba bylo zakladac ) to slaba widocznosc wskazowek na tle subtarczek. Jak tak to zostaje czekać jak zrobią 903 dla Ciebie, albo... kupić Moona. ;) 1 Share this post Link to post Share on other sites
cordi7 9041 #4667 Posted September 5, 2025 (edited) 4 minuty temu, tts napisał(-a): Jak tak to zostaje czekać jak zrobią 903 dla Ciebie, albo... kupić Moona. Mam dwa chronografy i chyba mi wystarczy - zwłaszcza, że od jakiegoś czasu chce kupić mały i wygodny EDC a kończę ze wszystkim tylko nie tym 😆 PS. Moja przygoda z zegarkowym mainstreamem się zakończyła, jeśli coś kiedykolwiek kupię jeszcze z wielkich marek to będzie to Tudor Ranger. Moon jest spoko ale nie w obecnej cenie. Edited September 5, 2025 by cordi7 0 Share this post Link to post Share on other sites
gszydlowsky 16284 #4668 Posted September 5, 2025 1 minutę temu, cordi7 napisał(-a): jeśli coś kiedykolwiek kupię z wielkich marek to będzie to Tudor Ranger. To nie jest wielka marka 😜 1 Share this post Link to post Share on other sites
tts 5627 #4669 Posted September 5, 2025 2 minutes ago, cordi7 said: zwłaszcza, że od jakiegoś czasu chce kupić mały i wygodny EDC a kończę ze wszystkim tylko nie tym 😆 Grubo! Myślałem, że takie cuś to tylko u mnie... Ja zaciągnąłem hamulec ręczny do czasu kiedy dowiem się co chcę... Tęsknię trochę za czasami przed Moonem, bo wtedy doskonale było wiadomo co następnego jest na celowniku. 4 minutes ago, cordi7 said: PS. Moja przygoda z zegarkowym mainstreamem się zakończyła, jeśli coś kiedykolwiek kupię jeszcze z wielkich marek to będzie to Tudor Ranger. Moon jest spoko ale nie w obecnej cenie. A widzisz! Ja czekam aż w końcu zrobią Tudora dla mnie. Co do Moona, to zgoda! Nie w tej cenie. 1 Share this post Link to post Share on other sites
Funky_Koval 24606 #4670 Posted September 5, 2025 Ja na razie też robię pauzę. Pozbieram kasę i wciągnę Damasko dk30 na bransie. Mainstreamowe brandy strasznie zdzierają nie dając fajniejszych rzeczy w zamian. 0 quartz bandit Share this post Link to post Share on other sites
LUKASZOWSKI 264 #4671 Posted September 5, 2025 (edited) W dniu 4.09.2025 o 16:42, ledr napisał(-a): Wziąłem to sobie do serca - ale przekładanie pasków to też frajda😁 Do nurka lepsza guma ale kajdan też daje rade😉 Edited September 5, 2025 by LUKASZOWSKI 0 Share this post Link to post Share on other sites
ledr 5553 #4672 Posted September 5, 2025 3 godziny temu, LUKASZOWSKI napisał(-a): Do nurka lepsza guma ale kajdan też daje rade😉 Po weekendzie przełożę na gumę, kajdan fajnie pasuje, ale całość jest ciężka i mniej poręczna. To jedyny minus tego zegara - ciężar i rozmiar samej koperty. Za to napakowana technologiami i wodoodporna:) 1 Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner! Share this post Link to post Share on other sites
cordi7 9041 #4673 Posted September 5, 2025 Luma równo nałożona, lubię ten kolor - muszę sprawdzić jak długo świeci. 7 Share this post Link to post Share on other sites
LUKASZOWSKI 264 #4674 Posted September 5, 2025 1 godzinę temu, ledr napisał(-a): Po weekendzie przełożę na gumę, kajdan fajnie pasuje, ale całość jest ciężka i mniej poręczna. To jedyny minus tego zegara - ciężar i rozmiar samej koperty. Za to napakowana technologiami i wodoodporna:) Tak, to prawda – zegarek jest konkretny, ale też do konkretnych zastosowań. 44 mm robi swoje, ale jako tool watch wcale nie wydaje się taki duży. Ostatnio mierzyłem Sinn U50 i stwierdziłem, że to jednak nie dla mnie. Z kolei 41 mm to już trochę za mały koliberek 😄. Najbardziej leży mi rozmiar 43 mm od Sinna. Miałem kiedyś na ręce model U2 i powiem szczerze – zdjęcia tego nie oddają, bo na żywo wcale nie sprawia wrażenia przesadnie dużego. Technologie w tym modelu są naprawdę świetne, a kapsuła osuszająca na godzinie 6 to duży plus. 1 Share this post Link to post Share on other sites
cordi7 9041 #4675 Posted September 6, 2025 No i wszystko pięknie ale… po 5 dniach mam rysę na zewnętrznym AR - a w kopalni w tym zegarku nie pracuję. Ech… 2 Share this post Link to post Share on other sites