Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację, ale to syndrom ojca... Polezie takie nieopierzone w "wielki świat" i co? Czasem super, a czasem głupoty do głowy przychodzą. Jak się ma 18 lat to ciężko rozróznic, co złote, a co się tylko swieci... Na szczęscie mam dużo wiary w młodzież, choć obaw nie ukrywam

Ja to w ogóle tego jakoś nie widzę, tak mam ze zawsze biorę najgorsze z mozliwych opcji pod uwagę ...

Młodzi jesteście - chata wolna - do dzieła :)

Dobrze ze to forum publiczne ... więc tylko dodam ze żona przeniosła się do pokoju córki bo zawsze coś jej przeszkadza a to TV a to ze laptop wlaczony i ze stukam w klawisze , a to ze się świeci ... teraz mam swoj pokój wieczorami ale jakoś mi świta ze kiedyś juz tak miałem :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dobrze ze to forum publiczne ... więc tylko dodam ze żona przeniosła się do pokoju córki bo zawsze coś jej przeszkadza a to TV a to ze laptop wlaczony i ze stukam w klawisze , a to ze się świeci ... teraz mam swoj pokój wieczorami ale jakoś mi świta ze kiedyś juz tak miałem :)

No to masz genialną okazję, żeby nieco ożywić małżeńską stagnację :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to masz genialną okazję, żeby nieco ożywić małżeńską stagnację :):)

Nie wiem co żona na to, może nie być zbytnio zadowolona z nowej młodej kobiety w domu ..., ale może masz rację może warto chociaż spróbować :):):) .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem telefon - zmieniam pracę :) Nie muszę - chcą mnie :)


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem telefon - zmieniam pracę :) Nie muszę - chcą mnie :)

 

Fajnie :) powodzenia :)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem telefon - zmieniam pracę :) Nie muszę - chcą mnie :)

Powodzenia :)


Totalny laik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Jest ok. Właśnie zaliczyłem swoją pierwszą imprezę biegową :P

post-0-0-25716400-1331586747.jpg

 

Czasu jeszcze nie znam, ale napiszę w odpowiednim czasie w "Nie jest OK" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszperałem na swojej półce z kosmetykami jakąś próbkę maseczki pilingującej dla facetów biotherm...leżała tam chyba ze 4 lata....a co mi tam nałożyłem ;) ...jasny gwint jak to wyschło na twarzy to jakby ktoś mi butaprenem nasmarował gębę i ciasno owinął folią ;)...zaraz idę to zedrzeć...muszę być gładki jak pupcia niemowlaka wszak dziś spotkanie podstolika wrocławskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu, to widzę Marco, że ostre przygotowania czynisz ;) Tylko ogórków na twarz nie nakładaj, bo nie daj Bóg ich nie odkleisz i nas do lokalu nie wpuszczą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

i jeszcze się będzie wypierał że z niego żaden lowelas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już wiem od czego to określenie ;)

Rozumiem, że znalazło się to w wątku "jest okej" bo nie oderwałeś połowy twarzy razem z maseczką?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAAA kupiłem auto :D


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacper_1984

AAAAA kupiłem auto :)

To Twój 666 post. Tylko nie śpiewaj sobie przy goleniu piosenki "Highway to Hell" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAAAA kupiłem auto :D

Gratuluję. Teraz czekają Cię tylko wydatki i ponowna radość ze sprzedaży:D


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. No i pokaż co to za wozidło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. No i pokaż co to za wozidło :D

 

post-24507-0-48482300-1331588370.jpg

 

Dzięki za gratulacje:) Kto zgadnie co to ;p ?

Edytowane przez klapouch

Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE :D c30 :)

Edytowane przez klapouch

Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE :D c30 :)

I jak wrażenia z jazdy? Bo też tym modelem jestem zainteresowany :D. Z tyłu miejsca jest sporo dla 2 osób bo wiem że jest tam ciekawe rozwiazanie z dwoma oddzielnymi fotelami z tyłu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia z jazdy? Bo też tym modelem jestem zainteresowany :). Z tyłu miejsca jest sporo dla 2 osób bo wiem że jest tam ciekawe rozwiazanie z dwoma oddzielnymi fotelami z tyłu :D

 

Wrażenia z jazdy bardzo pozytywne. Auto świetnie się trzyma drogi, zawieszenie jest dobrze zestrojone, wspomaganie też ok. Z tyłu faktycznie dwa fotele zamiast kanapy. Wygląda to ciekawie dopóki nie napakujesz nic do bagażnika, wtedy między fotelami jest dziura (chyba, że masz podłokietnik) i wszystko widać. W modelu 2010 zdaje się, że podłokietnik jest w standardzie. Jeśli chodzi o "ogólne wrażenia", to auto jest naprawdę super. Ciekawy design, doskonałe właściwości jezdne, dobrze wyciszony, silnika w zasadzie nie słychać. W zasadzie, bo w okolicach 3k obrotów jest trochę głośniejszy, wydaje taki "sportowy" pomruk, powyżej znowu milknie. Mam go dopiero parę dni i ciągle jest na dotarciu, więc za bardzo nie szaleję i nie wypowiem się na temat V max. 150 robi bez żadnego wysiłku, w środku jest cicho, auto jest stabilne, powyżej tego nie jechałem; przy tym zapas mocy jest jeszcze spory. No i to trzymanie się drogi...można zawracać przy 80km/h :D


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje- zacne, nieczęsto spotykane auto, fajnej marki :) Jesteś architektem? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.