Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MichaelD

W końcu.... po po prawie 8 miesiącach udało mi się pobić życiówkę na 1,5 km z 4:31 na 4:12 :) Ogromna zasługa dla p. Hetfielda i Master of Puppets :)

Edytowane przez MichaelD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo OK :D Dostałem się na studia z pierwszej listy i to tam gdzie chciałem - reszta wakacji już bezstresowa B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Synka! :)

 

 

B):D:)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Synka! :)

 

 

B):D:)

Gratulacje! Niech rośnie w siłę... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to pięknie!

Gratuluję!

B)


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Meksyk :D Niech się nosi B)


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Gratuluję, kiedy recka?? B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Córki i Syna B) , ja też się kiedyś cieszyłem ale z czasem mi przeszło ... :D


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dolar zaczyna iść mocno w dol!!!!!!!

...niedobrze, pojawi się silna pokusa trwonienia pieniędzy w zamorskich sklepach internetowych, na niepotrzebne naszym żonom nowe zabawki


życie jest za krótkie żyby mieć tylko jeden zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, niniejszym informuję, że mi nie przejdzie B):D


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby OK, córka wyjeżdża na studia ... na wybrzeże , kierunek który sobie wybrała ... w W-wie na UW była 1930 na liscie rezerwowej :) , skopała historię rozszerzoną na maturze i dostała tylko 67pkt . Niby Ok bo jak zawsze coś się działo w domu tak teraz :) , pokój wolny, nie wyobrazam sobie co bym robił gdyby nie bylo córki i suni , chyba bym sobie wziął ze trzy prace jeszcze jakieś . Niby OK bo częsciej będę bywał nad morzem.

Niby OK bo do niedawna wszyscy twierdzili ze to moja siostra a teraz ... teraz szkoda gadać - myślą ze to moja żona :) - starość nie radość jeszcze kilka lat i cztery dychy :) .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby OK, córka wyjeżdża na studia ... na wybrzeże , kierunek który sobie wybrała ... w W-wie na UW była 1930 na liscie rezerwowej :) , skopała historię rozszerzoną na maturze i dostała tylko 67pkt . Niby Ok bo jak zawsze coś się działo w domu tak teraz :) , pokój wolny, nie wyobrazam sobie co bym robił gdyby nie bylo córki i suni , chyba bym sobie wziął ze trzy prace jeszcze jakieś . Niby OK bo częsciej będę bywał nad morzem.

Niby OK bo do niedawna wszyscy twierdzili ze to moja siostra a teraz ... teraz szkoda gadać - myślą ze to moja żona :) - starość nie radość jeszcze kilka lat i cztery dychy :) .

Dasz rade....będzie dobrze :)...to nie Twoja wina, że się dobrze trzymasz :)

Sam się kiedyś śmiałem, że Twoja córka wygląda jak Twoja żona :) Widać, masz dobre geny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja też wyjeżdża. Dzięki temu lepiej poznam Kraków, który zawsze mi się podobał - czyli ok.

Dzisiaj kelner w knajpie zapalił nam świeczkę, żeby było romantycznie. Pomyślał, ze starszy gosc całkiem fajną laskę sobie przyprowadził. Niech mysli - też Ok :)

Mniej Ok, ze w tym Krakowie jakieś mieszkanie trzeba zorganizować...


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dasz rade....będzie dobrze :)...to nie Twoja wina, że się dobrze trzymasz :)

Sam się kiedyś śmiałem, że Twoja córka wygląda jak Twoja żona :) Widać, masz dobre geny.

To nie geny, tutaj chodzi o coś zgoła innego, wg. wielu teorii i wieloletnich doświadczeń - zadaniem pojedyńczego osobnika danego gatunku jest przede wszystkim rozmnażanie, życie jednostki jest nieistotne, jesli organizm non stop dostaje sygnały ze właśnie wypełnia swoją rolę -to proces starzenia się przebiega znacznie wolniej , u wielu gatunków po zakonczeniu procesu prokreacji nastepuje śmierć - nie można do tego dopuścić ...do zakonczenia wypełniania fundamentalnej roli przydzielonej przez ewolucję pojedynczemu osobnikowi :) .

 

Chronofil - gratulacje , gdyby moja nie wybrała sobie prawa - spokojnie byłaby w W-wie na UJ a tak ...

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie geny, tutaj chodzi o coś zgoła innego, wg. wielu teorii i wieloletnich doświadczeń - zadaniem pojedyńczego osobnika danego gatunku jest przede wszystkim rozmnażanie, życie jednostki jest nieistotne, jesli organizm non stop dostaje sygnały ze właśnie wypełnia swoją rolę -to proces starzenia się przebiega znacznie wolniej , u wielu gatunków po zakonczeniu procesu prokreacji nastepuje śmierć - nie można do tego dopuścić ...do zakonczenia wypełniania fundamentalnej roli przydzielonej przez ewolucję pojedynczemu osobnikowi :) .

 

Chronofil - gratulacje , gdyby moja nie wybrała sobie prawa - spokojnie byłaby w W-wie na UJ a tak ...

yyyy..tzn ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyyy..tzn ?

Im więcej ... no wiesz tym jesteś młodszy albo wolniej się starzejesz to przecież oczywiste i ja mowię całkiem poważnie :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, jak zwał, tak zwał.

Po prostu, wcześnie zacząłeś :):)


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u wielu gatunków po zakonczeniu procesu prokreacji nastepuje śmierć - nie można do tego dopuścić ...

 

Chronofil - gratulacje , gdyby moja nie wybrała sobie prawa - spokojnie byłaby w W-wie na UJ a tak ...

 

U ludzi zasadniczo też tak miało być, ale mamy wartości dodane. A to polityka, a to....... zegarki :)

 

Czyli będziesz miał prawniczkę w rodzinie - też gratuluję. Tylko na wybrzeze kawałek. Ja swoją lekko kierowałem ku Warszawie, bo sam tam spędziłem kawałek życia, ale ona jakoś w Krakowie zakochana, więc niech tam.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, jak zwał, tak zwał.

Po prostu, wcześnie zacząłeś :):)

Jak to wczesnie :) miałem juz prawie 18 lat i w końcu po wielu latach czasem coś nie wyjdzie.

 

Czyli będziesz miał prawniczkę w rodzinie - też gratuluję. Tylko na wybrzeze kawałek. Ja swoją lekko kierowałem ku Warszawie, bo sam tam spędziłem kawałek życia, ale ona jakoś w Krakowie zakochana, więc niech tam.

Dzięki za gratki , a jaki kierunek wybrała bo ja aktualnie jestem na bieżąco , znaczy w temacie

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wczesnie :) miałem juz prawie 18 lat i w końcu po wielu latach czasem coś nie wyjdzie.

 

Hehe, Staruszku, to pora zmienić nicka na MŁODZIAK, skoro czwórka jeszcze przed Tobą :)

 

A córcia bedzie zgłebiać tajniki duszy ludzkiej, czyli psychologia. Brzmi dobrze - psychologia na UJ. Studia niewątpliwie ciekawe. Tylko co się potem robi? Ona jeszcze chyba się nie przejmuje, ale ja przekładam uszami, bo wyląduje w jakiejś poradni i - proza zycia...

Edytowane przez chronofil

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, głowa do góry. Dziewczyny sa dużo mądrzejsze i ambitniejsze niż my. Świetnie sobie radzą w nowym środowisku i dobrze znoszą przecięcie pępowiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej ... no wiesz tym jesteś młodszy albo wolniej się starzejesz to przecież oczywiste i ja mowię całkiem poważnie :)

No ale co..zona Ci się popsuła ???

 

Młodzi jesteście - chata wolna - do dzieła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, głowa do góry. Dziewczyny sa dużo mądrzejsze i ambitniejsze niż my. Świetnie sobie radzą w nowym środowisku i dobrze znoszą przecięcie pępowiny.

 

Masz rację, ale to syndrom ojca... Polezie takie nieopierzone w "wielki świat" i co? Czasem super, a czasem głupoty do głowy przychodzą. Jak się ma 18 lat to ciężko rozróznic, co złote, a co się tylko swieci... Na szczęscie mam dużo wiary w młodzież, choć obaw nie ukrywam


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.