Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Marcin_L

Jest okej

Rekomendowane odpowiedzi

A ja w nawiązaniu do tytułu wątku - jest okey, bo 3 dni wolnego na horyzoncie... :(

 

 

No to ja 10. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( :( :)

 

No dobra, jesteś lepszy... :)

 

No, ale mogłeś napisać 5... :)

 

No to specjalnie dla Ciebie dodam, że to 10. to czysta teoria :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest OK bo zapisalem sie na forum

Edytowane przez Dżeff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przedłuzyli mi umowy w pracy.

 

No to rzeczywiście OK :) Chyba nie ten wątek miał być. Nie martw się. Na pewno znajdziesz nową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No to rzeczywiście OK :) Chyba nie ten wątek miał być. Nie martw się. Na pewno znajdziesz nową :)

 

Ten ten, też byś się cieszył na miejscu Grześka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, są zajęcia, których nie chciałbym wykonywać nawet za duże pieniądze. Nie wszystko co jest zgodne z prawem jest zgodne z etyką.

 

 

 

Właśnie z takiego zrezygnowałem i nie będę żałował Tych wszystkich rzeczy, które mógłbym sobie za nie kupić.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do wzięcia prawie miesiąc płatnego urlopu co mnie nie zachwyca bo lubie moją prace i ciężko mi sie z nią rozstawać. Moja żona mówi że jestem pracoholikiem - coś w tym jest ;) co ja będe robił 28 dni bez mojej pracy ? :D


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że mając tyle wolnego moge zając się też moją drugą pasją co oczywiscie zle wróży ;)

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do wzięcia prawie miesiąc płatnego urlopu co mnie nie zachwyca bo lubie moją prace i ciężko mi sie z nią rozstawać. Moja żona mówi że jestem pracoholikiem - coś w tym jest ;) co ja będe robił 28 dni bez mojej pracy ? :D

 

Ty pracoholik ??? Siedzisz non stop na forum i na stronkach zegarkowych i oglądasz swoje cukiereczki.....komu jak komu nam nie wciśniesz ciemnoty :) ....Zegarki tobą rządzą....i wyznaczają Ci harmonogram dnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe mam ten plus że w pracy cały czas pod ręką mam internet ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, że muszę się Wam Koledzy i Koleżanki pochwalić, bo kto jak kto, ale Wy jako entuzjaści zegarków zrozumiecie moją radość najlepiej. Parę tygodni temu wyjechałem do Wielkiej Brytanii a w minioną środę zdobyłem upragnioną pracę. Miejscem, w którym będę zarabiał na życie jest salon z zegarkami i biżuterią mieszczący się w samym centrum Liverpoolu. A dookoła mnie takie marki jak IWC, Rolex, Panerai... a w ofercie sklepu są także JLC, AP i uwaga uwaga sam Patek Philippe ;)

 

Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się połączyć zegarkową pasję z pracą :)

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super praca marzenie połączyć pasje z pracą . Byle atmosfera w pracy była ok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł poprosze o aktualne rabaty dla członków klubu :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak sobie pomyślałem, że muszę się Wam Koledzy i Koleżanki pochwalić, bo kto jak kto, ale Wy jako entuzjaści zegarków zrozumiecie moją radość najlepiej. Parę tygodni temu wyjechałem do Wielkiej Brytanii a w minioną środę zdobyłem upragnioną pracę. Miejscem, w którym będę zarabiał na życie jest salon z zegarkami i biżuterią mieszczący się w samym centrum Liverpoolu. A dookoła mnie takie marki jak IWC, Rolex, Panerai... a w ofercie sklepu są także JLC, AP i uwaga uwaga sam Patek Philippe :)

 

Jestem bardzo szczęśliwy, że udało mi się połączyć zegarkową pasję z pracą :lol:

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

 

Znam z autopsji - świetna rzecz połączyć pasję z pracą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ok!!! mam dzis roczek ;) dokladnie tyle czasu minęlo od mojej rejestracji na naszym forum. od samego poczatku mialem chec wstapienia w szeregi Stowarzyszenia, ale wiadomo, ze tak od razu to nie wypada nawet starac sie o to, wiec zalozylem, iz zrobie to po uplywie dwunastu miesiecy. to juz dzis, juz dzis!!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego i duzo wytrwałosci ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem potwierdzenie zamowienia przez malzonke (pewnie na mikolaja) gier na playstation :

 

- gran turismo 5

- nowe cul of duty

- pes 2011

- fifa 2011

- nowy medal of honor

 

;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem potwierdzenie zamowienia przez malzonke (pewnie na mikolaja) gier na playstation :

 

- gran turismo 5

- nowe cul of duty

- pes 2011

- fifa 2011

- nowy medal of honor

 

;)

 

Wiesz co to znaczy? Ona chce żebyś jej wieczorami dał spokój i szuka Ci zajęcia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to znaczy? Ona chce żebyś jej wieczorami dał spokój i szuka Ci zajęcia ;)

 

;)

 

Albo chce Michała oderwać od Forum i od kupowania nowych cukiereczków... ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.