Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

TeJot

Anty Ankieta carlito1

Eterna Heritage czy Breitling Heritage ?   

61 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest mathu

bardziej podoba mi się papuga DOXY SUB

;) ;) B)

Zdecydowanie Eterna.

Klaudiusz,

po Twoim zdjęciu odrzuciłem Breitlinga jeszcze raz ;)

"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Odrzucam Eternę. Nie podoba mi się bezel, wskazówki oraz kształt koperty.. Breitling Superocean jest ładniejszy jak dla mnie ;)

Bransoleta Eterny - porażka.

Do mesha trzeba dojrzeć...też kiedyś się dziwiłem jak facet możę nosić coś takiego....Do tej eterny ten mesh pasuje idealnie...i ten kształt koperty aż mnie ciśnie w dołku po zdjęciu realnym Klaudiusza...wyczesany zegarek ;)

Breitling odpada.Odrzuciłem "B" ze względu na design oraz większą popularność w naszym kraju.Eterna jest bardziej stonowana oraz "egzotyczna" na naszym rynku.Poza tym jestem fanem tej marki i zawsze z niecierpliwością czekam na nowości.Jestem ciekawy jak wypada na żywo ;)

odrzuciłem Breitlinga, bo jest beznadziejny imo.. Duży i... Nijaki! Eterna rządzi w tym zestawieniu, poza tym ma świetne wskazówki i mocowanie mesha. klimat...

Odrzucam Breitlinga. Denerwuje mnie ta marka, a sam model jest nijaki, nawet indeksów nie ma na bezelu. Carlito kupuj Eternę i wrzucaj fotki. Ma styl i na pewno jest niszowa.

Lubię divery, nie lubię chronografów.

Dla mnie Brajtek lepszy. Myślę, że konkretniej będzie wyglądał na ręce. Eterna bardzo ładna ale dla mnie taka nijaka.

Guest 00110010000010011001

Breitling - poniewaz nie wyglada jak diver. Nie podobaja mi sie w nim wskazowki, koronka, bezel oraz indeksy.

Propozycja :rolleyes:

EDOX Class-1 Wave Rider Regulator (45mm)

EDOX+Class+1+Wave+Rider+REGULATOR+03.jpg

dostepny w 4 wersjach kolorystycznych.

Odrzuciłem Breitlinga. Nie trawię zegarków tej firmy i ten model też jest dla mnie nie do przyjęcia.

Eterna natomiast to w mojej ocenie bardzo ciekawy zegarek. Podoba mi się.

" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Dziekuje wszystkim za pomoc. Zna ktos dokladniejszy termin pojawienia sie tej Eterny w salonach ?

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

00110010000010011001 ten Edox co wkleiles jest mi dobrze znany myslalem juz wczesniej o tym zegarku ale zrezygnowalem ze wzgledu na to ze mam juz jeden zegarek tej firmy wprawdzie calkiem inny ale chcialbym miec kazdy zegarek innej marki... niemniej jednak dziekuje za propozycje :rolleyes:

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Guest 00110010000010011001

Carlito1 w twojej kolekcji kazdy zegarek jest inny ale nie myslales aby zrobic tez podzial na lotniki, divery, sportowe, klasyczne itp?

Jest inny bo podobaja mi sie rozne zegarki nie ograniczam sie do jakiegos tam jednego typu zegarka zreszta majac fioła na punkcie zegarkow myslisz o wszystkim tak wiec i o tym myslalem ale jednak wole miec kazdy zegar innej firmy (wyjatkiem sa Steinharty ale to wynik mojego niezdecydowania) ciekaw jestem roznic - jakosc wykonania itd. Choc pewnie w przyszlosci kiedy dojdzie jeszcze pare zegarkow do mojej kolekcji to zapewne jakas firma sie powtorzy wiesz jak to jest cos wpadnie w oko i koniec - milosc nie wybiera :rolleyes: ale poki co staram sie urozmaicac moja kolekcje roznymi firmami.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.