Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.06.2023 o 22:39, just_nobody07 napisał(-a):

 

 

 

.........🤙

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny jest Worldtimer w zieleni, tytanowy będzie pewnie jeszcze ciekawszy. 

D6C66087-4E07-41BD-B45F-78C83DA2F91F.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, logann napisał(-a):


Walencja 🙂

Bardzo ładne miasto. 

Miłego wypoczynku.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minutes ago, Dorian06 said:

Bardzo ładne miasto. 

Miłego wypoczynku.  


Dużo ładniejsze niż przereklamowana Barcelona 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, logann napisał(-a):


Dużo ładniejsze niż przereklamowana Barcelona 😜

Jestem tego samego zdania. 

Choć w Walencji byliśmy tylko raz a w Barcelonie 3 lub 4 razy. Ogólnie dla mnie Barcelona jest najbrzydsza z miast w Hiszpanii w których byliśmy.  


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ta kolorystyka nowych tarcz coś przypomina ;)

Seiko-Prospex-Save-The-Ocean-Antarctica-Monster-SRPG57K1-Baby-Tuna-SRPG59K1-hands-on-2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Miałem wczoraj okazję odwiedzić nowy salon Jubitomu w Arkadii w Warszawie. Nie jestem z Warszawy, więc dopiero w trakcie wizyty dowiedziałem się, że to był ich pierwszy dzień działalności. Dzięki naprawdę bardzo miłej i pomocnej obsłudze skorzystałem z kilku przymiarek:

Planet Ocean. Obok tego designu w tej kolorystyce nie sposób przejść obojętnie. Bardzo mi się spodobała ta Omega. Leży fajnie. Rozmiar nie przeszkadza (to akurat jedna z tych mniejszych, w stali)

260275d5361f6d62421c1ac293070946.jpg

Podobnie „trzysetka”. Po przymiarce w pełni rozumiem popularność tego modelu:

94565c05a5d3b89f19010a4ff4c26c7c.jpg


Natomiast zupełnie do mnie „nie gadały” te dwie „de ville”. Jedna w manualu, Prestige, ale pomimo to zupełnie nie było chemii:

96dfa46c8230de9878f2a539350d53df.jpg

5ab908bf45453dfcbb4c330adc910d4b.jpg

Już dużo lepiej „dogadywałem się” z najtańszą w zestawieniu „ de vilką” na mech. 2500. Fajna tarcza, złocone indeksy. Ładna rzecz:

27e1262a866933d0a9b58daf25c224b7.jpg

b3e3d5bf79e7b28119b958b724f3a7ee.jpg


No i żona przymierzyła dwie Constellation ze złotem. Żółtym i różowym. Nie powiem. Pasowały jej:

abf23cb659885353dafc1c8fb44a1b0a.jpg

c837357bce9e08c36be2cb67a9e225b8.jpg

I która fajniejsza? 

 

600 mierzyłem u kolegi Roberta i bardzo mi się podobała tylko bardzo gruba i brakowało mi ze 3mm l2l natomiast 300 chętnie obejrzałbym na żywo. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudny wybór. Ja wybrałbym chyba 600. Lubię tę wersję kolorystyczną z pomarańczowymi elementami. I tarczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem wczoraj okazję odwiedzić nowy salon Jubitomu w Arkadii w Warszawie. Nie jestem z Warszawy, więc dopiero w trakcie wizyty dowiedziałem się, że to był ich pierwszy dzień działalności.


Salon Jubitom Luxury jest w Arkadii od dawna, ostatnio był zamknięty, więc miałeś okazję być pierwszego dnia po re-open. Dobrze wiedzieć, że są z powrotem, może jutro wpadnę.
Przy okazji, mają tam Longinesa? Bo ostatnio zniknął ze „zwykłego” Jubitomu w Arkadii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, rafi napisał(-a):

 


Salon Jubitom Luxury jest w Arkadii od dawna, ostatnio był zamknięty, więc miałeś okazję być pierwszego dnia po re-open. Dobrze wiedzieć, że są z powrotem, może jutro wpadnę.
Przy okazji, mają tam Longinesa? Bo ostatnio zniknął ze „zwykłego” Jubitomu w Arkadii.

 

 

Nie mają tam Longinesa. Jest Omega, Tag Heuer i Ulysse Nardin. Było coś jeszcze, ale nie Longines.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Nie mają tam Longinesa. Jest Omega, Tag Heuer i Ulysse Nardin. Było coś jeszcze, ale nie Longines.

I Carl F. Bucherer ;-)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.07.2023 o 17:48, just_nobody07 napisał(-a):

Co to znaczy?

Wzrok już nie ten, bo miało być 👍.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.07.2023 o 19:26, lukebor napisał(-a):


I Carl F. Bucherer 😉

Zajrzałem dziś do tego nowego sklepu, fajniejszy klimat był na górze, bardziej kameralnie i przytulnie. Teraz mają na witrynie w jednej gablotce kilkadziesiąt zegarków Omega jak na bazarze tureckim. Na ścianie wiszą już nowe, letnie modele w błękicie ale w gablotkach chyba jeszcze nic z tego nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.