Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Nomateus napisał(-a):

Też tak obstawiam! @Butik jeśli to będzie faktycznie Snoopy to czy mógłbym podejść do Ciebie i obejrzeć? O ile dalej mieszkasz tu, gdzie mieszkałeś. 😅

W butiku na pl. 3 Krzyży jest egzemplarz pokazowy w gablocie - przynajmniej w czerwcu jeszcze był - można podejść obejrzeć, obsługa jest tam bardzo przyjazna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy nabytek Dzięki tej bransolecie w końcu mogłem spełnić marzenie i założyć Moona - poprzednia referencja wyglądała komicznie na moim nadgarstku (16,5 cm)
ADA67A3A-3CA4-4661-8EB6-4A482A252E7D.thumb.jpeg.df17586c9ae8359084644483961e9652.jpeg

Gratulacje Chorowałem na moona, ale wkurza mnie brak wodoszczelności. Pytanie czy strach myć ręce w nim i jego samego pod kranem czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, a_team napisał(-a):


Gratulacje emoji106.pngemoji6.png Chorowałem na moona, ale wkurza mnie brak wodoszczelności. Pytanie czy strach myć ręce w nim i jego samego pod kranem czy nie ? emoji41.png


Jest testowany tylko do głębokości 50m, nie ma co szaleć z tym kranem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Katowice jak wiadomo leżą nad oceanem wiec wilgotność jest wysoka. Ja bym nie ryzykował.


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, a_team napisał(-a):


Gratulacje emoji106.pngemoji6.png Chorowałem na moona, ale wkurza mnie brak wodoszczelności. Pytanie czy strach myć ręce w nim i jego samego pod kranem czy nie ? emoji41.png

Dzięki!

Aktualna wersja ma certyfikat od METAS, wiec jestem dość spokojny w kontekście spotkania z wodą z kranu 💪🏻 natomiast pływać z Moonem nie zamierzam 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, a_team napisał(-a):


Gratulacje emoji106.pngemoji6.png Chorowałem na moona, ale wkurza mnie brak wodoszczelności. Pytanie czy strach myć ręce w nim i jego samego pod kranem czy nie ? emoji41.png

Folię ochronną kup. Wiadomo przecież że kilka kropel wody z kranu to śmierć dla Moona😂.

 

image.thumb.png.88e712a1973729a80cbc3c324bcffc78.png

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 hours ago, a_team said:


Gratulacje emoji106.pngemoji6.png Chorowałem na moona, ale wkurza mnie brak wodoszczelności. Pytanie czy strach myć ręce w nim i jego samego pod kranem czy nie ? emoji41.png

Czekaj, czekaj... czy przypadkiem Omega nie chwali się teraz, że:

 

Quote

...This means that an OMEGA watch that is water resistant to 30 metres can be worn for swimming (with vigorous movement) at depths of up to 30 metres underwater for extended periods without restriction...

 

vide: https://www.omegawatches.com/customer-service/faq/using-your-omega-watch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kkwpk napisał(-a):

Na spacerze z kotem czas odmierza

 

IMG_0770.jpeg

Na rosę na trawie uważaj, bo ci zegarek przecieknie 😄.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tomeks001 napisał(-a):

Panowie, macie jakieś doświadczenie w płatności w Kruku za pomocą kart podarunkowych dostępnych na Grouponie? Teoretycznie to dodatkowy rabat 10% od tego co uda się utargować

https://www.groupon.pl/deals/w-kruk-karta-podarunkowa-karty-prezentowe-bony-podarunkowe

 

Ja w zeszłym roku skorzystałem z kart podarunkowych Grouponu i spokojnie nabyłem za nie Certinę w fajnej niższej cenie. Ale jak jest obecnie, czy nic się nie zmieniło to nie wiem. Jak to mówią, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca speedmastery już od lat maja 5 atmosfer. Na rosę i mycie rąk po siczku wystarczy.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tomeks001 napisał(-a):

Panowie, macie jakieś doświadczenie w płatności w Kruku za pomocą kart podarunkowych dostępnych na Grouponie? Teoretycznie to dodatkowy rabat 10% od tego co uda się utargować

https://www.groupon.pl/deals/w-kruk-karta-podarunkowa-karty-prezentowe-bony-podarunkowe

 

Tak - działa. Tylko nie na PP oraz Rolexa. 


instagram.com/crownandlume 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeca speedmastery już od lat maja 5 atmosfer. Na rosę i mycie rąk po siczku wystarczy.

Pytanie czy na pływanie w basenie lub morzu, czy to jest już za duże ryzyko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet swatch to nie ryzyko.

Nawet swatch to nie ryzyko.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już się nic nie skaszani z przesyłką to u mnie też dziś będzie szybki wtorek :)

 

Zrzut ekranu 2023-09-12 o 08.36.11.png


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw otworzę i sam się nacieszę, potem do Was wrócę.

;)

 

IMG_6436.JPG


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minutes ago, Butik said:

Najpierw otworzę i sam się nacieszę, potem do Was wrócę.

;)

 

IMG_6436.JPG

WOW! Jedne z najpiękniejszych chwil/momentów dla nas  - ENJOY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.