Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się podoba, takie totalizatory zupełnie mi nie przeszkadzają, w przeciwieństwie do np. 42 mm El Primero, gdzie jest odwrotnie.

U Irka na ręce będzie wyglądał bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba, takie totalizatory zupełnie mi nie przeszkadzają, w przeciwieństwie do np. 42 mm El Primero, gdzie jest odwrotnie.

.

Bravo ten pan, myślę dokładnie tak samo


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, dotykanie ( totalizatorów) to złe porównanie ;-) , ten rozmiar u Irka faktycznie może nie mieć znaczenia...a zegarki bez wątpienia nowoczesne i atrakcyjne...ale przy takim FOIS czy nawet hesalitowym moonie wyglądają jak modowa ekstrawagnacja ( chyba się starzeję )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem Grey Side na zywo i tarcza jest bardzo ladna. Ma taka piaskowa teksture i pieknie sie zmienia w zaleznosci od kata patrzenia. Jedyne co mnie przeraza w obu to szklo szafirowe i to jak bardzo wystaje z gory i od dolu. Pasek jest tez swietny ale szkoda ze na zwykle zapiecie. Zegarek za taka sume, a zapomnieli ze lepiej jest na deployant clasp (przepraszam, nie wiem jak to nazywa sie po polsku).

Co mnie zaciekawilo to wyglad szarej ceramiki. Tak ja wykonczyli ze z bliska daje wrazenie ze to jest stal.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się starzejesz Desmo :D

Mnie ten zegarek bardzo pozytywnie zaksoczył, bo też obawiałem się suchych danych typu koperta 44mm.

Przy przymiarce zegarek okazał się bardzo wygodny, a mój nadgarstek to tylko 17cm

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deployant to żaden wyznacznik ekskluzywnosci.. Chyba że w zegarku za 300 euro. Osobiście to dla mnie minus przy nowym zegarku.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deployant z ceramiki jest chyba niewykonywalny


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jest, mój sposób na wyleczenie.... tylko na jak długo :)

 

1784877_20150206_230258.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się starzejesz Desmo :D

Mnie ten zegarek bardzo pozytywnie zaksoczył, bo też obawiałem się suchych danych typu koperta 44mm.

Przy przymiarce zegarek okazał się bardzo wygodny, a mój nadgarstek to tylko 17cm

Eee, tak to jest jak ktoś wierzy że każda dziś kupiona Omega będzie warta więcej za kilkanaście- dziesiąt lat...ale niech będzie - przymierzę w przyszłym tygodniu. Choć ponad 44 mm to już blisko G- shocka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jest, mój sposób na wyleczenie.... tylko na jak długo :)

 

1784877_20150206_230258.jpg

 

Kupiłeś?

Gratuluję.

Prawda, że ten niebieski jest piękny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te lekarstwo to raczej ma efekt bardzo krótkotrwały


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś?

Gratuluję.

Prawda, że ten niebieski jest piękny?

 

Oczywiście że kupiłem, to było moje marzenie, a Twoje posty nie pozwalały mi o nim zapomnieć :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te lekarstwo to raczej ma efekt bardzo krótkotrwały

 

Daj mi się trochę połudzić :P


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deployant to żaden wyznacznik ekskluzywnosci.. Chyba że w zegarku za 300 euro. Osobiście to dla mnie minus przy nowym zegarku.

A dlaczego minus? Ja uwazam, ze to raczej zaleta. Skorzany pasek sie mniej niszczy a takze jak zdejmuje zegarek to nie musze az tak bardzo uwazac ze mi upadnie. Mogliby chociaz dac opcje wyboru jak robi Breitling - deployant badz normalnie zapiecie.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj mi się trochę połudzić  :P

 

 

To jak z narkotykami. Dawki (ceny) muszą być coraz większe, a na haju jesteś coraz krócej :)

 

Teraz rozumiem już wyprzedaż na bazarku, etap DA46 i Kontiki też mam za sobą...

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

To jak z narkotykami. Dawki (ceny) muszą być coraz większe, a na haju jesteś coraz krócej :)

 

Teraz rozumiem już wyprzedaż na bazarku, etap DA46 i Kontiki też mam za sobą...

 

 

Mówię poważnie, jak to ktoś powiedział "gaszę światło" ^_^


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta AT powoli zaczyna być moim "świętym Graalem". Jeden z tych zegarków, na który mogę sobie poczekać i z rok, dwa, pięć lat, ale wiem, że kupię, bo brakuje mi już tylko zegarka z niebieską tarczą (trafiłem na to forum, marząc o koszmarnie drogim Longines Hydroconquest, który w moich myślach był zdecydowanie poza moim realnym zasięgiem finansowym :D). 

Na pocieszenie dla mnie, nie chciałbym mieć w kolekcji wielu zegarków tego samego typu. Jest jeden diver i mimo, że ogromnie podoba mi się Tudor, to wiem, że raczej - raczej, nie wezmę. 

Niby KonTiki jest alternatywą dla AT, ale ta AT ma jednak kompletnie inny charakter. 

Nawet nie powiem, że na tą AT choruję, bo prawdziwe objawy chorobowe, to przejawiałem na punkcie smp 300, ale nadejdzie taka rocznica, taka sposobność lub taki sukces, który uczczę Skyfallem na nadgarstku ^_-.

 

EDIT - a swoją drogą ostatnio przymierzałem i o dziwo bardziej mi przypasował w mniejszym rozmiarze.

Edytowane przez atrax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że kupiłem, to było moje marzenie, a Twoje posty nie pozwalały mi o nim zapomnieć :)

 

Gratuluję! Świetny zegar  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulotny juz Cie nie lubie!!! Swietna jest ta Omega, chyba tez wyprzedam wiekszosc kolekcji i bede na nia zbieral :). to 41,5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, to chyba pierwsza AT z mechanizmem master co axial na forum:) w tej edycji brakuje mi tylko obramowania okienka daty w białym złocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! Świetny zegar  :)

 

Dzięki, banan nie schodzi z gęby :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulotny juz Cie nie lubie!!! Swietna jest ta Omega, chyba tez wyprzedam wiekszosc kolekcji i bede na nia zbieral :). to 41,5?

 

Dzięki, rzeczywiście świetna, przynajmniej dla mnie, tak to 41,5 czyli dla mnie ideał :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, to chyba pierwsza AT z mechanizmem master co axial na forum:) w tej edycji brakuje mi tylko obramowania okienka daty w białym złocie

 

Dzięki, też się bałem tego okienka, ale teraz zupełnie mi to nie przeszkadza, a nawet powiem że lepiej jej bez niego, trochę większy porządek.

 

Chociaż przyznam, że samo okienko z bliska to majstersztyk :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że kupiłem, to było moje marzenie, a Twoje posty nie pozwalały mi o nim zapomnieć :)

Gratuluje! Piękny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje! Piękny.

Dzięki :)


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.