Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

2 minuty temu, bibbi napisał:

Dzieki Mariusz, fajny material. To jest niesamowity zegarek. Kto w kolejce, ten szczesliwy emoji2957.png

Mówisz? ;)

Na tym filmie nowy Snoopy wypada dobrze. Nawet bardzo dobrze.

tak do końca nie wiem,
Super sprawa z tą obracającą się ziemią, rakietą, księżyc, tzw. woow factor na wysokim poziomie,
ale kiedyś, o ile w ogóle, to się może znudzić.
Nie wiem, czy nie wolałbym szkiełka, mechanizm byłoby widać.
Ale trzeba przyznać że "rozbili bank".

Kurde, żeby z czegoś tak nieistotnego i niepotrzebnego jak zegarek mechaniczny zrobić przedmiot porządania.
Mistrzostwo świata.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Ze wszystkiego tak naprawdę można zrobić  przedmiot pożądania.  To się nazywa marketing  ;)

Tak, marketing,
, a każdy głosuje swoimi pieniędzmi.

Nosiłbym, ale mnie nie stać na zakup, nie w tej chwili :(

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Dokładnie  tak 👍 im dłużej przyglądam się Snoopiemu,  tym bardziej mi się podoba.  Dobrze,  ze dla mnie w tej chwili cena jest zaporowa,  bo inaczej... oj.... brałbym 😁

Ja jestem zapisany i nie mogę się doczekać odbioru :) niestety brak jak na razie konkretnego terminu.

Pytania zaczepno-prowokujące 😉

Czy komuś się nie podoba nowy Snoopy? Czy ktoś uważa, że czarno-biały bił go na głowę po stokroć?

W moim przypadku odpowiedzi są dwukrotnie twierdzące. Nie jest jakiś strasznie zły, ot po prostu tysiąc pięćsetna wersja Speediego. Fajnie, że jest ich tyle, bo każdy znajdzie coś dla siebie, dobierze kolory jakie mu odpowiadają. W tegorocznym Snoopim wg mnie za mało się postarali o jakąkolwiek oryginalność przedniej strony, klasyczna tarcza bez smaczków pokolorowana na 2 kolory i dodany, a wręcz upchnięty sprawdzony bohater. Jednak poprzedni był bardziej intrygujący, ciekawy, przemyślany, z pewnym "smaczkiem" (14s i chmurka z myślami Snoopiego, ciekawie rozwiązana luma). Czarno-biały ciągle powoduje u mnie efekt WOW, a ten jakoś od początku nie chce zacząć mi się podobać 🤷‍♂️

Edited by mc9

Ja ten model kupiłbym właściwie dla samego dekla. Tylko trochę głupio byłoby nosić zegarek deklem do góry 🤣

Edited by beniowski

Mam dokładnie takie same odczucia.  Tutaj dałbym przód z biało- czarnego , a dekiel z obecnego.  Jest obłędny  😁

1 godzinę temu, orlis napisał:

Ja jestem zapisany i nie mogę się doczekać odbioru :) niestety brak jak na razie konkretnego terminu.

4 godziny temu, ArtiP napisał:

Dokładnie  tak 👍 im dłużej przyglądam się Snoopiemu,  tym bardziej mi się podoba.  Dobrze,  ze dla mnie w tej chwili cena jest zaporowa,  bo inaczej... oj.... brałbym 😁

Godzinę temu, beniowski napisał:

Ja ten model kupiłbym właściwie dla samego dekla. Tylko trochę głupio byłoby nosić zegarek deklem do góry 🤣

51 minut temu, ArtiP napisał:

Mam dokładnie takie same odczucia.  Tutaj dałbym przód z biało- czarnego , a dekiel z obecnego.  Jest obłędny  😁

Godzinę temu, mc9 napisał:

Pytania zaczepno-prowokujące 😉

Czy komuś się nie podoba nowy Snoopy? Czy ktoś uważa, że czarno-biały bił go na głowę po stokroć?

W moim przypadku odpowiedzi są dwukrotnie twierdzące. Nie jest jakiś strasznie zły, ot po prostu tysiąc pięćsetna wersja Speediego. Fajnie, że jest ich tyle, bo każdy znajdzie coś dla siebie, dobierze kolory jakie mu odpowiadają. W tegorocznym Snoopim wg mnie za mało się postarali o jakąkolwiek oryginalność przedniej strony, klasyczna tarcza bez smaczków pokolorowana na 2 kolory i dodany, a wręcz upchnięty sprawdzony bohater. Jednak poprzedni był bardziej intrygujący, ciekawy, przemyślany, z pewnym "smaczkiem" (14s i chmurka z myślami Snoopiego, ciekawie rozwiązana luma). Czarno-biały ciągle powoduje u mnie efekt WOW, a ten jakoś od początku nie chce zacząć mi się podobać 🤷‍♂️

Czym więcej materiałów pojawiających się w necie, na YouTube, tym bardziej przekonuję się, że warto mieć jakąś Omegę - tę konkretną Omegę :) Poprzednia wersja Snoopy jest super - wręcz kultowa, ta jednak w niczym jej nie ustępuje..

1 godzinę temu, orlis napisał:

Szczerze zazdroszczę,  i liczymy na fotki , jak już będziesz szczęśliwym posiadaczem  :)

Nowy snoopie to jeden z niewielu speedmasterow które mi się podobają. Dobrze dobrane kolory. Fajne bajer z deklem. Poprzedni nie robi na mnie takiego wow (no chyba ze mówimy o jego cenie na rynku wtórnym ) 😉😉😉

Faktycznie , ceny powyżej 100 tys to duża przesada , ale lumę ma naprawdę niezłą .  Obecna wersja to "tylko" niecałe 43 tys , a dekiel to rewelacyjny dodatek .

22 minutes ago, mario1971 said:

Czym więcej materiałów pojawiających się w necie, na YouTube, tym bardziej przekonuję się, że warto mieć jakąś Omegę - tę konkretną Omegę :) Poprzednia wersja Snoopy jest super - wręcz kultowa, ta jednak w niczym jej nie ustępuje..

Mam podobne odczucia... 

Jeszcze od siebie dorzucę:

8 minutes ago, mario1971 said:

No to proszę o głosy, który wg Was wygląda najlepiej? :o

SSA 1 się nie liczy... ani żadna rocznica, ani nic specjalnego Omega nie zrobiła. Natomiast SSA2 i SSA3 to klasa sama w sobie, każda inna i każda na swój sposób kultowa.

Just now, vitriol said:

Z cyklu - Szaleństwa Vintage.

Licytują dla tej jednej pomarańczowej wskazówki, która i tak nie wiadomo czy jest autentyczna.

https://www.ebay.com/itm/274524212922

Szaleństwo! Szaleństwo też dopadlo Snoopiego... Popatrzcie jak cena SSA1 poszła w górę przez ost. kilka tygodni. 

Powtórzę się i zapytam: gdzie jest granica?

14 minut temu, mario1971 napisał:

No to proszę o głosy, który wg Was wygląda najlepiej? :o

Biały, Niebieski, Czarny.

Choć nowy snoopy jest bardziej luzacki.

2 hours ago, orlis said:

Ja się jeszcze nie zapisałem. Żuję temat, a nowe materiały w sieci coraz bardziej mnie zmiękczają. Coś mi się wydaje, że jak ją na żywo zobaczę, to będzie szybka decyzja. :)