Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Recommended Posts

57 minut temu, dzikipl napisał:

Piękna!!

Na żadnego R bym nie zamienił. Miałem czarnego stalowego na liście.

Gdzie można go obejrzeć?

Warszawa :) 

9 godzin temu, mandaryn44 napisał:

Wiem wiem, nowa jest nowsza. Ale ta jest piękniejsza. 

Fajny zegarek i jeszcze długo nie straci swojego uroku 👍

Wgląda fajnie, choć drugie zdjęcie jest jakieś nienaturalne. Zegarek odstaje, jakby wisiał w powietrzu, a pasek wygląd bardzo okazale. na kolejnych zdjęciach już jest ok. Fajny kolor paska.

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Miała być jasna z ramką daty, a wyszło jak zwykle, no ale nie mogłem się oprzeć 😍

IMG_2050p.jpg

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Bardzo fajna ta osa. Zawsze mi się podobała ale nigdy nie byłem na tyle odważny żeby ją kupić :)

2 godziny temu, zasadas napisał:

Wgląda fajnie, choć drugie zdjęcie jest jakieś nienaturalne. Zegarek odstaje, jakby wisiał w powietrzu, a pasek wygląd bardzo okazale. na kolejnych zdjęciach już jest ok. Fajny kolor paska.

Zdjęcie jest zrobione po założeniu po raz pierwszy paska😄 Nie miał szans w kilka minut się ułożyć😉

10 minut temu, alleck napisał:

Bardzo fajna ta osa. Zawsze mi się podobała ale nigdy nie byłem na tyle odważny żeby ją kupić :)

I dokładnie takie było moje podejście do tej wersji :) Pierwszy raz, jak ją zobaczyłem, to byłem napalony, potem na chłodno, nieee, jednak nie, za bardzo sportowa i odważna, potem znowu na tak i tak chyba ze 3 razy w kóleczko, aż w końcu męska decyzja, biorę.

No i nie żałuję, "dech" nawet nie widać, a i brak ramki daty mi kompletnie tutaj nie przeszkadza, ja zagorzały ortodoks i jej zwolennik :D

2 minuty temu, lukebor napisał:

Tomek - super model! Niech się dobrze nosi emoji1.png

Łukasz, dziękuję.

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Tomku, po obejrzeniu Twojej AT mam poczucie, że zegarków tej marki na O;-) zawsze będę miał za mało...

Leszek

Time is on my side, yes it is. (Rolling Stones)

A jak ładnie schowałeś na zdjęciu "ułamaną" godzinówkę 😉

Bardzo fajny zegarek sobie sprawiłeś.

Gratulacje

5 godzin temu, rafalmosty napisał:

Omega, na nowym pasku w kolorze British Racing Green od Filipa😉

D2310CCD-3171-4681-BC7A-820A9321694B.jpeg

D057A189-C3FF-4EF1-9F18-1B046CAE3311.jpeg

002E8807-DEFA-4F5E-8FCD-289408CC1BBF.jpeg

Super pasior.

Czy mógłbyś zrobić zdjęcie "z profilu" ?

Chodzi mi o grubość paska vs koperty.

4 minuty temu, ledr napisał:

Tomku, po obejrzeniu Twojej AT mam poczucie, że zegarków tej marki na O;-) zawsze będę miał za mało...

Leszku zdecydowanie mam takie same odczucia, Omegi nigdy dość, ale w ten sposób może być ciężko popróbować innych brandów, a jest tyle ciekawych modeli jeszcze u konkurencji 😜

3 minuty temu, bat73 napisał:

A jak ładnie schowałeś na zdjęciu "ułamaną" godzinówkę 😉

Bardzo fajny zegarek sobie sprawiłeś.

Gratulacje

Tak jakoś przez przypadek mi wyszło 😉 Dzięki.

3 minuty temu, bat73 napisał:

Super pasior.

Czy mógłbyś zrobić zdjęcie "z profilu" ?

Chodzi mi o grubość paska vs koperty.

Dzięki. Nie ma problemu. Jutro wrzucę fotkę. Pasek jest ekstra, a kolor tej zieleni jest świetny. Fajnie zmienia barwę w zależności od oświetlenia. 

W dniu 6.10.2020 o 15:41, fanfar19 napisał:

Jak potrzebujesz się przekonać aby nie kupić, to możesz spróbować przyjrzeć się indeksowi "12". Słyszałem, ze niektórych to zniechęca :)

Byłem, zobaczyłem, zrezygnowałem. Super zegarek ale chrono nigdy nie użyje i nie było tej nutki pożądania. Duży plus dla kruka że w Łodzi można zobaczyć Omege. Mają spory wybór w manufakturze ( rabat - 10%).

21 minut temu, HaveFun napisał:

Byłem, zobaczyłem, zrezygnowałem. Super zegarek ale chrono nigdy nie użyje i nie było tej nutki pożądania. Duży plus dla kruka że w Łodzi można zobaczyć Omege. Mają spory wybór w manufakturze ( rabat - 10%).

W smartfonie też wielu rzeczy się nie używa,  a jednak zdecydowana większość ludzi te "niepotrzebne" funkcje ma i za nie płaci.  Prześpij się jeszcze z tematem , a nuż...  ;)

W dniu 8.10.2020 o 23:19, mandaryn44 napisał:

Wiem wiem, nowa jest nowsza. Ale ta jest piękniejsza. 6d4ffe71e31f3ca7c399263aea0be494.jpg

Mam takie same zdania. W nowych, duży ceramiczny bezel za bardzo się błyszczy. Przy okazji gdzie można kupić zapięcie motylkowe do paska 22?

Edited by Piotr D.

Ten moment,  kiedy wchodzisz do salonu po raz setny , a sprzedawca zabija cię wzrokiem,  bo juz założył z góry,  że skoro oglądałeś ten zegarek tyle razy i go nie kupiłeś,  to teraz tez nie kupisz , a Ty mówisz "ok, biorę" - bezcenny !  ;)

To jakiś słaby salon, skoro takie ma podejście. Klient nigdy nie powinien tak się poczuć. 

3 godziny temu, eye_lip napisał:

To jakiś słaby salon, skoro takie ma podejście. Klient nigdy nie powinien tak się poczuć. 

No co Ty, „Pretty woman” nie oglądałeś 😉