Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Będą nowości Omega Seamaster 300 41mm i Aqua Terra, zródło WUS  https://www.watchuseek.com/threads/new-smp300-for-75th-anniversary-leaked.5499416/

 

 

1686337256913.png

Screenshot_3.jpg

 

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lysolek007 napisał(-a):

Będą nowości Omega Seamaster 300 41mm i Aqua Terra, zródło WUS  https://www.watchuseek.com/threads/new-smp300-for-75th-anniversary-leaked.5499416/

 

 

1686337256913.png

Screenshot_3.jpg

 

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

W nowym moonie poszli po rozum do glowy i zmienili bransolety, co wyszlo wreszcie fajnie i z glową, a w nowej 300 zostawili to szkaradztwo??? 😳😏

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, lysolek007 said:

Będą nowości Omega Seamaster 300 41mm i Aqua Terra, zródło WUS  https://www.watchuseek.com/threads/new-smp300-for-75th-anniversary-leaked.5499416/

 

 

1686337256913.png

Screenshot_3.jpg

 

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

 

Ten gradient fajny może być, jak w tych ostatnich PO ultra deep. A logo na deklu to pewnie ten slaby print na przeszkleniu, więc raczej na minus bo zasłoni to, co przeszklenie miało pokazywać... Ciekawe czy pocienią go trochę 🤔 Ciekawe też czy będzie luma na cyfrach bezela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lysolek007 napisał(-a):

1686337256913.png

Zakrętkę od pasty do zębów zostawili. 😭

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minutes ago, Dorian06 said:

Zakrętkę od pasty do zębów zostawili. 😭

🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje poczekać na oględziny nowości na żywo 🙃 tymczasem ja ze swojego Seamstera jestem zadowolony 👊

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

Czyżby Aurel Bacs i spółka pod władaniem Mercury Group nagle przyjęli rosyjskie obywatelstwa, lub postanowili robić tanie oszustwa żeby dwustukilkudziesięcioletni brytyjski dom aukcyjny mógł stracić na wartości?

 

To nie jest kwestia obywatelstwa tylko tzw. mindset. Być może amosfera w tym "dwustukilkudziesięcioletnim brytyjskim domu aukcyjnym" zmieniła się na tyle, że niektórzy poczuli, że już mogą. Założenie, że ktoś dopuszczający się oszustwa myśli o tym, że "lepiej nie, bo dom aukcyjny mógłby stracić na wartości", to absurd. Złodziej, włamywacz, oszust ani bandyta nie myślą w ten sposób, chcą tylko ukraść za 500 zł, a że po drodze naniszczą za 50 tysięcy i jeszcze walną kogoś w głowę tępym narzędziem, to im na ogół nie przeszkadza. Widocznie w pewnym momencie żądza szybkiego zysku przeważyła u kogoś nad etyką, ale to nie wszystko. Pozostaje badanie przyczyn, dla których do tego doszło, i skali zjawiska. Trudno ocenić skalę na podstawie pojedynczego zdarzenia, ale na podstawie okoliczności (bezczelność i pozycja w branży osób w nie zamieszanych) przypuszczam, że nie było odosobnione. To raczej wierzchołek góry lodowej, więc jeśli ktoś z uczestników forum ma w sejfie parę zegarków zakupionych w  "dwustukilkudziesięcioletnim brytyjskim domu aukcyjnym", to radzę nie tracić czasu tylko szukać rzeczoznawcy. Może się jeszcze uda zamówić ekspertyzę na koniec przyszłego roku.


- ireo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, mindset 😆tak jakby to było coś nowego.. Domy aukcyjne od lat robią takie szwindle i jest to tajemnica poliszynela (nie dla wszystkich jak się okazuje), Antiquorum ma na koncie mnóstwo takich przypadków, to nie jest żadna nowość dla osób które interesują się tym rynkiem. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będą nowości Omega Seamaster 300 41mm i Aqua Terra, zródło WUS  https://www.watchuseek.com/threads/new-smp300-for-75th-anniversary-leaked.5499416/
 
 
1686337256913.thumb.png.9a4cc9246f89c72babed79ea2adf4b92.png
Screenshot_3.jpg.9e53907519f84f2873fc289aa3fad5d0.jpg
 
Screenshot_1.jpg.e1e25a2c350b4a31e5fa067e700a72ca.jpg
Screenshot_2.jpg.567a10041fc7fd9a7de7e7a4e6dd849f.jpg

Świetna, coś czuję że kasa zablokowana na Rolexa który nie wiadomo czy, kiedy i za ile przyjdzie znajdzie inne zastosowanie

https://www.instagram.com/reel/CtUBTUlO1Uf/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng==

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.06.2023 o 22:39, artme napisał(-a):

W nowym moonie poszli po rozum do glowy i zmienili bransolety, co wyszlo wreszcie fajnie i z glową, a w nowej 300 zostawili to szkaradztwo??? 😳😏

Dokladnie tez o tym pomyslalem…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Lukasz23212 said:

Dokladnie tez o tym pomyslalem…

 

Przymierzałem wczoraj 300 i muszę się z wami zgodzić, ta bransoleta wydała mi się okropna. Interesujące wykonanie ale okropne dla oka. Niebieska na niebieskiej gumce jest ekstra.

 

 

 

Prawdziwy bandyta z tej omegi. Ta czerń i pomarańcz daje smaczek profesji i sportu.

 

 

Edytowane przez KrysH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, KrysH napisał(-a):

Ależ to jest pyszniutka Omega! Dziękuję chłopaki (i dziewczyny) za Wasze podpowiedzi. (zdjęcia z wczoraj) 

 

 

 

 

Gatuluje! Swietnie leży na Twoim nadgarstku!


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, KrysH napisał(-a):

Ależ to jest pyszniutka Omega! Dziękuję chłopaki (i dziewczyny) za Wasze podpowiedzi. (zdjęcia z wczoraj) 

 

Jeszcze raz gratuluję Krzysiek !


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Teufel26 said:

Gatuluje! Swietnie leży na Twoim nadgarstku!

 

39 minutes ago, mylof said:

Jeszcze raz gratuluję Krzysiek !

 

Dziękuje chłopaki, jest zabawa! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, KrysH napisał(-a):

Ależ to jest pyszniutka Omega! Dziękuję chłopaki (i dziewczyny) za Wasze podpowiedzi. (zdjęcia z wczoraj) 

 

IMG_2643.thumb.jpeg.dfe1f5156262270d870cc33771387e5f.jpeg

IMG_2647.jpeg

70812131336__DF7AB080-51DB-4408-8947-AC7874E01FDF.jpeg

Dobry wybór. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, lysolek007 said:

;]

IMG_20230611_211236_1-01.jpeg

Nie no - fajna jest! Chyba w końcu robię się omegowy - świetne zegarki robia. Nowy Speedmaster (szafir) będzie następny w kolejce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Dorian06 said:

Dobry wybór. 

 

Dziękuję! Swietnie się nosi. Cały dzień na ręku i w ogóle go nie czuje. Bardzo wygodny zegarek. Debatowałem przez chwile która wersje wziaść 43.5 czy 39.5 i cieszę się ze wybrałem mniejsza bo już wiem ze będzie uniwersalniejsza. Ta duża wersja też leżała całkiem dobrze, nawet bardzo dobrze bym powiedział ale była o WIELE cięższa i grubsza - i właśnie to zadecydowało. 

 

A tutaj porównanie. Z lewej 39.5mm vs 43.5mm:

 

IMG_2621.jpeg

2 hours ago, rmak said:

2023-06-11 152808.jpg

 

Ta też petarda ale to chyba już jest 43.5mm o ile się nie mylę? Ciekawy jestem jak się nosi na codzień! Wydawała mi się ciężką ale w salonie trudno zawsze jest mi ocenić - trzeba dłużej ponosić niż te kilka danych minut...

Edytowane przez KrysH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlżejsza nie jest, ale po dopasowaniu bransolety, jak nie lata na nadgarstku, to ja akurat nie mam najmniejszych zastrzeżeń do wygody noszenia. Zdarza mi się nawet nosić non stop i dwa tygodnie 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam model i potwierdzam. Bardzo dobrze leży na ręce, fakt wagi się nie oszuka, ale można się przyzwyczaić ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, KrysH napisał(-a):

Ależ to jest pyszniutka Omega! Dziękuję chłopaki (i dziewczyny) za Wasze podpowiedzi. (zdjęcia z wczoraj) 

 

IMG_2643.thumb.jpeg.dfe1f5156262270d870cc33771387e5f.jpeg

IMG_2647.jpeg

70812131336__DF7AB080-51DB-4408-8947-AC7874E01FDF.jpeg

Gratuluję,  bardzo dobrze to wygląda 👍

Ja dziś też podróżowałem z planetą:

 

20230611_163200-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minutes ago, just_nobody07 said:

Gratuluję,  bardzo dobrze to wygląda 👍

Ja dziś też podróżowałem z planetą:

 

20230611_163200-01.jpeg

 

BOOYA!!

 

Jaki to rozmiar???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.